Džinsai yra būtinas apatinis trikotažas visiems, ir jei juos kuria dideli žinomi prekės ženklai, aprangos tinkamumas, kirpimai ir kokybė būtų nuostabūs. Tarp didžiųjų prekių ženklų „Donna Karan New York“ (DKNY) yra gerai žinomas ir labai vertinamas prekės ženklas, kurio specializacija – kvepalai, batai, rankinės, laikrodžiai ir daugelis kitų, kartu su džinsais tiek vyrams, tiek moterims. Kompanijos įkūrėjas, amerikiečių dizaineris pavadino prekės ženklą savo pavadinimu, jis turi pardavimo vietų visame pasaulyje ir netgi turi savo produktų pagrindinėse parduotuvėse.

Naujausi DKNY džinsai moterims ir vyrams:

Pažvelkime į 9 geriausių vyrų ir moterų DKNY džinsų tipų tipus.

1. „Amazing Fit DKNY“ džinsai moterims:

„Amazing Fit DKNY“ džinsai moterims

Džinsus galima įsigyti įvairių spalvų, tačiau dažniausiai pasitaikanti spalva yra mėlyna arba skirtingi mėlyni atspalviai, nes ji suteikia malonų jausmą ir išvaizdą dėvėtojui, ir šią spalvą galima puošti bet kokia proga. Šis „DKNY“ džinsas yra aukšto aukščio ir atrodo maloniai kiekvienai moteriai, o kartu su bet kokiais viršūnes suteikia malonų išvaizdą moterims.

2. Įspūdingi DKNY džinsai moterims:

Įspūdingi DKNY džinsai moterims

Sunkios kūno sudėjimo moterys nesiryžta dėvėti džinsų dėl plačios struktūros, tačiau šis prekės ženklas jiems išrado nuostabiai atrodančius džinsus, kad jie galėtų net dėvėti džinsus taip, kaip kiti. Šis džinsas turi kaklaraištį ir atspaudus, o aprangos prigludimas ir kirpimas suteikia moterims lieknesnę išvaizdą, tai yra šio prekės ženklo grožis.

3. Patrauklūs DKNY džinsai moterims:

Patrauklūs DKNY džinsai moterims

Prekės ženklas sugalvoja naujų idėjų ir bando suteikti savo gaminiams naują išvaizdą, kad jis atrodytų visiškai kitoks ir pritrenkiantis nuo kitų. Šis vaikinas džinsas yra plonas, o dėl puikių papuošimų jis atrodo išskirtinis iš kitų.

4. Fantastiški DKNY džinsai moterims:

Fantastiški DKNY džinsai moterims

Kadangi daugelis moterų nori džinsų, jų liekna figūra atrodo patrauklesnė ir gali lengvai pritraukti kitą dėmesį. Šis liesas aptemptas tamsios spalvos džinsas puikiai tinka jiems, nes jis apkabina jūsų kūną ir suteikia jam gerą formą.

5. Išsiplėtę DKNY džinsai moterims:

Išsiplėtę DKNY džinsai moterims

Tai yra džinsai, kurie suteikia jums retro išvaizdą ir suteikia aštuntojo dešimtmečio išvaizdą, ir jūs galite puoselėti šias akimirkas savo stiliumi. Šie plevėsuojantys džinsai atrodo nuostabiai kiekvienai moteriai, nes jie gali būti suporuoti su aukštakulniais, o minioje atrodysite labiau putojantys.

6. Neįtikėtini DKNY džinsai vyrams:

Neįtikėtini DKNY džinsai vyrams

Šie džinsai yra mėgstamiausi ir nepaprastai patogūs kiekvienam vyrui, kuris atsisako dėvėti aptemptus aptemptus džinsus, nes jiems nepatogu. Šis džinsas sukurtas tiesiu kirpimu ir netgi yra įvairių spalvų, o vaikinai gali pasirinkti tą, kuris tinka jų išvaizdai.

7. DKNY ištempiami džinsai vyrams:

DKNY vyriški džinsai

Puikūs ir gražūs plius dydžio džinsai yra šie, o dėl neįprastos aprangos spalvos ji atrodo įspūdingiau. Šis tamsios bronzos žalios spalvos ištemptas džinsas yra gana atsipalaidavęs dėvint, o dvi didelės kišenės priekyje visiems vyrams suteikia žvilgančią išvaizdą.

8. Putojantys DKNY džinsai berniukams:

Putojantys DKNY džinsai berniukams

Dabar jauni berniukai ir mergaitės mėgsta dėvėti suplyšusius ar sudaužytus drabužius, nes jie suteikia jiems nepakartojamos ir šaunios išvaizdos, šis kūrinys suteikia dėvėtojui fantastišką išvaizdą ir yra idealus pasirinkimas jauniems žmonėms ir įžymybėms, vertinantiems tokius apatinius drabužius.

9. Pasakiški DKNY džinsai vyrams:

Nuostabūs DKNY džinsai vyrams

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tai dar vienas nuostabiai atrodantis džinsas vyrams, kur ant aprangos kišenių sukurtas meninis siuvinėjimas, suteikiantis dėvėtojui geresnę išvaizdą.

Džinsai ir kiti šio prekės ženklo gaminiai yra nesenstantys ir netgi nepakartojamos išvaizdos, juos dievina ir myli tiek vyrai, tiek moterys. Įmonė specializuojasi džinsų srityje ir suteikia savo dėvėtojui šiuolaikišką išvaizdą ir priverčia juos visais būdais jaustis ypatingais.