Džinsai yra dažnas drabužis tiek vyrų, tiek moterų spintose, tačiau moteriški džinsai siūlo didesnį išvaizdos asortimentą nei vyrų. Tai vienintelis audinys, kuris niekada neišeis iš mados net po daugelio metų. Vyriški ir moteriški džinsai pasižymi įvairių derinių, stilių ir spalvų grupe, tačiau raudonieji džinsai yra patys rečiausi.

Moterų ir vyrų mados raudonų džinsų tipai:

Čia yra 9 geriausių vyrų ir moterų raudonų džinsų, kuriuos galima dėvėti kaip kasdienius drabužius ar teminius vakarėlius, sąrašas.

1. Vyriški raudoni džinsai:

Raudoni vyriški Ricky džinsai

Šie nuostabūs, įspūdingi ploni „True Religion“ modeliai suteiks jūsų išvaizdai šiuolaikiško patrauklumo. Jis pagamintas iš medvilninio audinio su sagute ir užtrauktuku. Jame yra 5 kišenės, kurios suteikia stilių raudoniems vyriškiems džinsams. Šiuos raudonos spalvos džinsus galima skalbti mašinoje ir jie yra pagaminti JAV.

2. Moteriški raudoni žmonijos džinsai:

Moteriški raudoni žmonijos džinsai

„Citizens of Humanity“ gamina visų tipų džinsinius džinsus, tačiau įgauna daugiau lėšų siaurų džinsų tendencijai. Įmonės aptempti tamprūs džinsai yra įvairių atspalvių, tokių kaip raudona, žalia, juoda ir daug kitų. Ji siūlo skirtingus stilius, pavyzdžiui, vidutinio aukščio, mažo aukščio ir tt, skirtingos formos ir figūros moterims.

3. Džinsinis & Tiekėjas Ralph Lauren:

Džinsas & amp; Pateikė Ralph Lauren

Nors „Denim and Supply by Ralph Lauren“ siūlo pagrindinius mėlynus džinsus kaip pagrindinį dalyką, skirtingų spalvų džinsai, tokie kaip raudoni džinsai, skirti tiek vyrams, tiek moterims, sidabriniai džinsai, džinsai iš kūrybinės spalvos ir pan. Ši džinsinio dizaino linija yra labai populiari.

4. H. & Vyrų raudoni džinsai:

H & amp; M Vyriški raudoni džinsai

H&M sukuria madingo stiliaus džinsus tiek vyrams, tiek moterims, kurie turi biudžetą ir nenori aukoti stiliaus. Tai sukuria įvairaus atspalvio džinsus, tokius kaip moteriški raudoni džinsai, vyriški raudoni džinsai su cirkoniais, kulkšnies užtrauktukais, juostiniai pleistrai ant kelių ir ašaros.

5. „Maison Scotch Ladies“ raudoni džinsai:

„Maison Scotch Ladies“ raudoni džinsai

„Maison Scotch“ apibūdina dviejų stilių džinsus, ty paprastus ir madingus. Jame taip pat siūlomi paprasti mėlyni džinsai su batų kirpimo stiliumi ir sugadinti kojų džinsai su skirtingomis pastelinėmis ir akmenimis plautomis spalvomis.

6. AG „Protege“ raudoni vyriški džinsai:

AG „Protege“ raudoni vyriški džinsai

Be dėmių, raudonas džinsas padidina lengvų džinsų, perpjautų per sėdynę ir šlaunis, pritaikomumą. Skirtingi viršutiniai susiuvimai su siuvinėjimu kišenėje daro dizainą populiaresnį. Šie džinsai nėra 100 % medvilnės, tačiau tiesus stilius ir tinkamumas leidžia jį pasirinkti tarp kitų raudonų džinsų.

7. „Oasis Cherry Red Jeans“:

„Oasis Cherry Red“ džinsai

„Oasis“ džinsai yra klasikinio stiliaus, pavyzdžiui, žemo aukščio, vidutinio aukščio, aukšto aukščio, batų kirpimo ir siaurėjančios kojelės, kurie puikiai tinka visoms progoms, kai jie derinami su megztiniu, palaidine ar sagute. Įvairūs mėlynos spalvos atspalviai kartu su raudona, juoda ir pilka spalvomis daro šį džinsų prekės ženklą populiariu.

8. Paige Denim Red Jean moterims:

paige-denim8

„Paige Denim“ kartu su klasikiniu deriniu siūlo keistą stilių. Spausdinimas su juostelėmis, taškeliais ir kt. Suteikia šiems džinsams neįprastą nuojautą dėvėti dieną ir naktį. „Capri“ ir koroziniai skalbimo stiliai suteikia šiam prekės ženklui papildomo populiarumo.

9. Stella Mccartney raudonos spalvos džinsai:

Stella McCartney raudonos spalvos džinsai

„Stella Mc Cartney“ yra įvairių spalvų – nuo raudonos, mėlynos, baltos ir tt – nuo liesų ir iki vintažinių išvaizdų. Jame taip pat siūloma kolekcija paprastų mėlynų džinsų, tinkamų formų, tokių kaip vidutinis pakėlimas, batų kirpimas, aukštas aukštumas ir daug daugiau.

Kiekvienas raudonų džinsų prekės ženklas tiekia aukščiausios kokybės skirtingo stiliaus, dydžio ir spalvos džinsus tiek vyrams, tiek moterims. Jie gali sujungti ją su baltos arba mėlynos spalvos viršumi ar marškinėliais. Šie džinsai gali būti netinkami dėvėti darbe, tačiau jie geriausiai tinka vakarėliams ir atostogoms. Taigi, atnaujinkite savo drabužių spintą šia romantiška spalva.