Kiek kartų girdėjote chaki, palyginti su džinsiniu? Atsakymas turėtų būti džinsinis žodis girdimas daugiau nei chaki. Turėtų būti mažai žinančių apie chaki. Chaki spalvos drabužius kariuomenė naudojo slėpdamasi. Gerai, todėl chaki yra žodis, kilęs iš hindi kalbos žodžio „dulkės“. Chaki spalva nebūtinai yra drabužis ir yra šviesiai rudos arba smėlio spalvos. Yra žinoma, kad britų laikais chaki spalvos suknelės buvo žodis. Šiandien chaki spalvos kelnės tapo policijos pajėgų uniforma.

Geriausi chaki spalvos džinsai vyrams ir moterims:

Dabar pakalbėkime apie geriausius moterų ir vyrų chaki spalvos džinsus.

1. „Slim fit Stretch Khaki“ džinsai:

Stretch Khaki džinsai

Tai geriausi chaki spalvos ploni džinsai vyrams. Jei norite dėvėti oficialius dalykus, šie džinsai jiems geriausiai tinka. Šie džinsai yra atsipalaidavę ir patogūs vyrų biuro drabužiams. Tai taip pat naudinga atsitiktiniams susitikimams.

2. „Athletic Fit Khaki“ kelnės:

Khaki spalvos sportinės kelnės

Jei ketinate sportuoti ar bėgti, tai jums tinkamiausi džinsai. Tai leidžia jaustis patogiai ir su juo galite žaisti bet kokį sportinį žaidimą ir tinkamai bėgti. Jie puikiai tinka asmeniui, norinčiam komforto, išlaikant ploną išvaizdą.

3. Kasdieniai chaki spalvos džinsai:

Kasdieniai chaki spalvos džinsai

„Krystal“ pristato 100% medvilnines krovinines kelnes vyrams, kurie suteikia stilingą išvaizdą. Tai geriausi laisvalaikio drabužiai. Jis yra sustiprintas šoninėmis kišenėmis ir atsitiktiniu mygtuku ir yra labai patogus dėvėti.

4. „Dapper Style Look“ chaki spalvos džinsuose:

„Dapper Style“ atrodo chaki spalvos džinsuose

Jis gali būti laikomas klasikiniu ir švelniu su kostiumu, švarku, marškiniais, kaklaraiščiu ir chaki. Šis spalvų derinys yra labai dažnas ir yra geras pasirinkimas, kad kelnės labiau išsiskirtų iš minios. Tai leidžia atrodyti kaip džentelmenas.

5. Moteriškos specialios biuro chaki spalvos kelnės:

Moteriškos biuro chaki spalvos kelnės

Tai geriausiai tinka chaki spalvos džinsai moterims. Tai oficialus drabužis, o moterys gali jį dėvėti kartu su baltais arba rožiniais marškinėliais. Tai naudinga, kol moterys galvoja apie patogią ir įprastą aprangą.

6. Kasdienės chaki spalvos kelnės:

Kasdienės chaki spalvos kelnės

Tai yra atsitiktinės chaki spalvos kelnės, ypač mergaitėms, taip pat patogu nešioti. Šiuos moteriškus chaki spalvos džinsus taip pat galima dėvėti kaip geriausią paplūdimio aprangą. Jis pagamintas iš medvilnės ir suteikia vidinį komfortą, todėl galite jį suporuoti su atitinkamu viršumi. Puikiai tinka bet kokiai spalvai, kurią gausite pagal savo pasirinkimą.

7. Maži chaki džinsai:

Maži chaki spalvos džinsai

Tai įprastas tinkamas spausdintas trumpas chaki spalvos, tada tokio tipo džinsai chaki spalvos kategorijose geriausiai tinka vasaros nuotykiams, tokiems kaip žygiai pėsčiomis, jodinėjimas ir viskas. Vasarą tai suteikia labai patogų pojūtį. Naudinga ir kaip naktinis drabužis.

8. Dizainerio chaki džinsai:

Dizaineriai Khaki džinsai

Tai plonas dizainerio tipo džinsinis chaki vyrams su kelių užtrauktuku. Tai gera dizainerio apranga ir atrodo labai patraukliai. Tai spalvotas chaki spalvos džinsas vyrams. Tai madingiausias chaki spalvos džinsų tipas ir šiandien yra daugelio tendencijų.

9. Biuro drabužiai „Khaki“ džinsai:

Biuro dėvėkite chaki spalvos džinsus

Chaki spalvos yra tinkamiausios biuro drabužiams ar oficialiems tikslams. Jie yra ikoniški kartu su mėlynais marškinėliais. Žmonės tikrai sumišę, ką dėvėti neoficialiai, todėl chaki spalvos džinsai su marškiniais yra geriausia apranga.

Tai yra kai kurie chaki spalvos džinsai vyrams ir moterims. Taigi chaki spalvos džinsus taip pat galima dėvėti bet kokioje situacijoje, kaip ir džinsinis audinys, o pirmieji taip pat yra įvairių dizainų ir medžiagų. Keli chaki spalvos džinsai drabužių spintoje priklauso nuo skonio, tačiau taip pat gali priklausyti nuo profesinio ar socialinio gyvenimo.