Džinsai moterų grožiui suteikė naują ir patrauklią revoliuciją. Įvairiais atspalviais, dizainu ir spalvomis jie užėmė didžiulę vietą moterų spintose. Rinkoje yra mažas ir didelis biudžetas, galite pasirinkti bet kurį prekės ženklą pagal savo pasirinkimą. Tačiau, kalbant apie aukštakulnius džinsus, jis turi unikalų patrauklumą.

Geriausia moterų aukštų džinsų kolekcija:

Štai keletas pasirinktų aukštų moterų džinsų dizaino, kuriuos turite įtraukti į savo kolekciją.

1. Paprasti mėlyni aukšti džinsai:

Paprasti mėlyni aukšto ūgio džinsai

Paprasti ir aukšti siauri džinsai šiais laikais yra gana populiarūs tarp jaunų kolegijos paauglių. Džinsai suteikia odai sandarią tekstūrą, o juosmuo atrodo lengvai. Tai yra įprastas naudojimas, kurį galite pasirinkti, įsigykite kitų spalvų modelių ir išbandykite savo biuro drabužius.

2. Aukštakulniai džinsai iki kulkšnies:

Aukštakulniai džinsai iki kulkšnių

Šviesiai mėlynos spalvos aukštų moterų džinsų dizainas yra tiksli jūsų išvaizda vasarą ar musoną. Džinsui suteikiamas patogus prigludimo ilgis iki kulkšnies. Ši mergina dažniausiai renkasi bet kokią išvyką ar bet kurį neakivaizdinį laiką merginoms, studijuojančioms kolegijoje. Tai tinka visiems ir atrodo, kad jie yra mažesni už jos amžių.

3. „Bell Bottom High Rise“ džinsai:

„Bell Bottom High Rise“ džinsai

Aukštos pakilimo baltos spalvos džinsai, pridedant varpelio dugną, panašų į kirpimą, suteikia prabangiai atrodančiai lieknai figūrai. Paprasti džinsai tvirtai priglunda prie juosmens iki kelių, ir jie netenka prigludimo. Plonos merginos gali išbandyti šį modelį, kad sužavėtų jūsų draugus.

4. Dviejų užtrauktukų aukštai pakelti džinsai:

Dviejų aukštų pakeliamų džinsų užtrauktukai

Įmantri vakarėlio išvaizda pasiekiama aukšto aukščio juodais džinsais, kurių abiejuose šonuose yra dvigubi užtrauktukai. Odai tinkantys džinsai yra pagaminti iš sidabrinės kišenės su prisegtu užtrauktuku, kad jie taptų madingi.

5. Nusivylę aukštaūgiai džinsai:

Nusivylę aukšto ūgio džinsai

Neramūs džinsai, dar žinomi kaip aukštaūgiai vaikino džinsai, mados pasauliui suteikė naują etapą. Džinsams kelio ir kulkšnies dalis padengiama negiliais U įpjovimais, kad prisilietę prisiliestų.

6. Elastingi juosmens aukšti džinsai:

Elastingi juosmens aukšto aukščio džinsai

Aukštos juosmens džinsų dizainas su beždžionių skalbimo modeliu ant tamsiai mėlynos spalvos medžiagos suteikia susuktą išvaizdą ir elastingą juosmenį. Juosmuo lanksčiai priglunda prie juosmens, kad būtų patogu sėdėti.

7. „Cowgirl High Rise“ džinsai:

„Cowgirl High Rise“ džinsai

„Cowgirl“ pilki ir juodi aukštakulniai džinsai su suprojektuotomis kišenėmis ir juosmeniu yra nuostabūs nešioti išvykoms ir vakarėliams. Džinsams taip pat suteiktos tiesios juostelės šonuose ir lengva atrodyti ant šlaunų.

8. „Floral Net Designed High Rise Jeans“:

„Floral Net Designed High Hise“ džinsai

Tamsiai mėlynos spalvos moteriški aukštakulniai džinsai suteikia dizainerio įspūdį su juodais gėlių tinklais iš abiejų pusių. Dėl džinsų jūsų oda matoma ir iš abiejų pusių, todėl jausmingai atrodo.

9. Siuvinėjimo aukšti džinsai:

Siuvinėjimo aukšti džinsai

Nori turėti nuostabią išvaizdą! „Capri“ išvaizdos džinsai su aukštu juosmeniu yra siuvinėti abiejose pusėse, o priekyje galai yra smulkiai supjaustyti, kad būtų stilingi. Jį dažniausiai mėgsta paaugliai atostogauti paplūdimyje.

Geriausi aukštų džinsų dizainai yra tokie stiliai kaip hip-hop, maišiniai džinsai, ašmenų kirpimai ir daug daugiau, o tai prideda džinsų žavesio dirbant su deimantais ar siūlais. Jie taip pat žinomi kaip aukštas juosmuo, nes jie dėvimi virš pilvo taško ir juosmens. Galima įsigyti įvairių spalvų ir raštų, juos lengva derinti prie bet kokios viršutinės aprangos.