Džinsai yra kelnės, drabužių rūšis, paprastai pasiūta iš džinsinio audinio ar tamsių audinių. Tai augalų stilius, kuris buvo išrastas dar 1871 m. Džinsus dėvi ir vyrai, ir moterys, nes tai patinka, nes tai suteikia ypatingą komfortą. Jie pasižymi dideliu patvarumu, todėl yra labai populiarus kasdieninės suknelės gaminys, kurį galima dėvėti namuose, darbo vietoje ar bet kur.

Jie yra įvairių stilių ir tinka, įskaitant liesus, plonus, tiesius, batų kirpimo, siauro dugno ir tt Džinsai yra įvairių spalvų, tačiau populiarūs yra mėlyni džinsai. Jie yra paplitę madoje, tačiau savo džinsų stilių galite padaryti jį unikalų, skirtingą nuo kitų.

populiariausi dizainerių džinsai moterims ir vyrams

Geriausi mados dizainerių džinsai:

Yra daug dizainerių džinsų prekių ženklų, iš kurių galite pagauti geriausius dizainerių džinsus. Štai keletas dizainerių džinsų vyrams ir moterims.

Dizainerių džinsai vyrams:-

„Rusty Designer“ džinsai vyrams:

„Rusty Designer“ džinsai vyrams:

Tai dizainerių džinsai vyrams. Džinsų spalva yra surūdijusi, todėl atrodo nuostabiai. Tai tiesios džinsinės kelnės iki vidurio juosmens, priekyje yra dviguba kišenė, o apatinėje – užtrauktukas. Dėvėtojui jis sukiojasi.

Spausdinti vyrų dizainerių gėlių džinsai:

Spausdinti vyrų dizainerių gėlių džinsai

Gali būti klaidinga nuomonė, kad atspausdinti džinsai atrodo gerai tik moterims, tačiau šie gėlėmis marginti juodi džinsai vyrams atrodo nuostabiai. Juoda ir balta spalva daro jį nepaprastą, o dėvėtojas tikrai atrodys dailiai.

Dizainerio suplyšę džinsai vyrams:

Dizainerio suplėšyti džinsai vyrams

Tarp vyrų dizainerių džinsų mėgstamiausi yra suplyšę džinsai. Suplyšusiuose džinsuose per džinsus yra įpjovų, kurios dėvėtojui suteikia labai žvilgsnio. Tai puikūs džinsai kasdieniam dėvėjimui.

Dizainerių tiesių kojų džinsai:

Dizaineriai tiesių kojų džinsai

Jei jums nepatinka siauri apatiniai džinsai, tai tiks patogūs tiesūs kojos džinsai. Tai paprastas džinsas, kuris yra šiek tiek išblukęs, kad atrodytų labai šauniai. Sujungus tai su baltais marškiniais, dėvėtojui atrodys nuostabiai.

Dizainerių džinsai moterims:-

Dizainerių dažytos džinsų merginos:

Dizainerių dažytos džinsų merginos

Tai moterų dizainerių džinsai, kurie yra gražūs meniniai paveikslai, suteikiantys džinsams naują išvaizdą. Piešimas gali būti atliekamas tik kišenėse arba priekyje arba šonuose, kad dėvėtojui atrodytų akinamai. Šis baltas džinsas turi dailų šoninį piešinį.

Plačių kojų džinsai paaugliams:

Plačių kojų džinsai paaugliams

Platūs džinsai yra labai patogūs ir suteikia naują išvaizdą. Jie šiek tiek siauri viršuje ir plečiasi žemiau, neturėtų būti painiojami su varpų dugnais. Trumpas viršus, suporuotas su juo, dėvėtojui atrodys nuostabiai.

Moteriški siuvinėti dizainerių džinsai:

Moteriški siuvinėti dizainerių džinsai

Siuvinėjimas leidžia bet kokiai aprangai atrodyti gražiai, nesvarbu, ar tai kostiumas, ar Saree, ar net džinsai. Siuvinėjimas ant džinsų prideda spalvų. Tai gali būti sunkus siuvinėjimas ar lengvas siuvinėjimas, pavyzdžiui, tik ant kišenių arba tik iš džinsų pusės. Jie atrodo tiesiog nuostabiai.

„Designer Patch Work“ džinsai:

Dizainerio „Patch Work“ džinsai

Džinsai yra supjaustyti gabalėliais, kurie daro jį unikalų. Kratinys atliekamas ant kai kurių džinsų dalių; tai gali būti paprastos geometrinės figūros arba merginų mėgstamos žvaigždės ir gėlės. Šis džinsų lopymo darbas atliekamas viršuje ir viduryje, suporavus jį su skirtingų spalvų viršutinėmis dalimis, atitinkančiomis pleistrus, atrodys šauniai.

Nėrimo džinsų dizaineris:

Nėrimo džinsų dizaineris

Nėrimas yra gražus dizainas, o pritvirtintas prie džinsų jis atrodo nepriekaištingai. Šis džinsas turi nėrimą, pritvirtintą prie džinsų šono, kuris atrodo gražiai. Yra daugybė kitų nėrimo dizainų ir būdų, kaip jį uždėti ant džinsų.

Džinsai yra labai populiarūs tarp vyrų ir moterų visame pasaulyje. Pasikeitus tendencijai, džinsų stilius pasikeitė. Nauja tendencija – spalvoti džinsai, kai kurie išblukę, išsiuvinėti, atspausdinti ir kiti. Jie yra vienas iš patogiausių drabužių, kuriuos mėgsta visi.