Džinsai iš darbo drabužių pasikeitė į kasdienį stilių, džinsų dizainas labai pasikeitė nuo 50 -ųjų pradžios iki dabartinės tendencijos. Džinsinio džinsinio audinio pora visada matoma vyriškų ir moteriškų drabužių sąraše. Ar kada pagalvojote, kuo skiriasi skirtingi džinsų stiliai ir dizainas? Kokio tipo džinsiniai modeliai tinka liesoms, platėjančioms ir plačioms kojoms, kokiai kūno figūrai tinka? Žinoti apie įvairių tipų ir dizaino tiesių kojų džinsus, kuriuos reikia įtraukti į vyrų ir moterų drabužių spintos kolekcijos sąrašą.

tiesūs džinsai

Oficialūs ir atsitiktiniai tiesių kojų džinsai vyrams ir moterims:

Čia yra 9 geriausi „Straight jean“, kuriuos norėjo apsipirkti!!

1. Moteriški liesi tiesūs džinsai:

Moteriški liesų tiesių kojų džinsai

Siauri tiesūs džinsai yra labiausiai parduodami drabužiai tekstilės salone. Kadangi kūnas tvirtai priglunda ir susiaurėja kulkšnies srityje, tai puikiai išryškina figūrą, todėl jaunos merginos išprotėja. Liekni džinsai su oficialiu ar atsitiktiniu viršumi labai tinka prie aptempto diržo.

2. Moteriški džinsai su rankogaliais:

Moteriški džinsai su rankogaliais

Moterims skirti tiesūs džinsai paprastai yra ilgi mergaitėms, nes jie nėra pagaminti pagal užsakymą ir yra tradiciniai. Kad jis taptų madingesnis, priveržkite džinsą rankogaliais, padarydami vieną aukštą rankogalį. Prieš dengdami džinsą, suraiškite rankogalius, kad atrodytų geriau. Rankogaliais džinsas puikiai dera prie minimalistinių batų ar kulnų.

3. Įžiebtos tiesios moterys Jean:

Užsidegusios tiesios moterys Jean

Šis džinsų tipas taip pat vadinamas „Bell bottom jean“. Jis plyšta žemyn keliu ir, žiūrint iš nugaros ar priekio, sudaro varpo formą. Viršutinė kojos ir šlaunies sritis yra įtempta ir aukšti plyšiai žemyn. Pastaruoju metu raketos yra vidutinio sunkumo ir vadinamos „boot cut jean“.

4. Plačios tiesios kojos džinsai:

Plačios tiesios kojos džinsai

Šio tipo džinsai turi platų perimetrą, visą kelnių ilgį. Itin platus perimetras, didesnis nei 20 colių, tampa tarsi kelnaitės efektas. Tai dėvi mergaitės, o ne berniukai.

5. Baltos tiesios kojos džinsai mergaitėms:

Baltos tiesios kojos džinsai mergaitėms

Džinsiniai džinsai dažniausiai būna mėlynos spalvos, tačiau nuo 80 -ųjų pabaigos baltas džinsas taip pat tapo madingas. Baltą džinsą dažniausiai dėvi merginos ir moterys nei vyrai. Dažniausiai pastaraisiais metais jaunos merginos dėvi oficialių vakarėlių susitikimų metu arba dėl priežastinio dėvėjimo, o ne kaip oficiali apranga.

6. Vyriška juoda tiesi koja Jean:

Vyriška juoda tiesi koja Jean

Juoda visada yra mėgstamiausia vyrų ir moterų spalva, ta pati teorija galioja renkantis juodus tiesius džinsus. Kadangi juoda spalva dera su beveik visais spalvotais marškinėliais, ji iš karto paimama bet kokiam atsitiktiniam ar oficialiam drabužiui. Tiesius vidutinio aukščio džinsus dažniausiai dėvi abi lytys.

7. Vyriški ir moteriški džinsai žemu juosmeniu:

Vyriški ir moteriški džinsai žemu juosmeniu

Šio tipo džinsai yra populiarūs tarp abiejų lyčių, nes jie sėdi ties juosmeniu, gražiai išryškėja išlenkta moters figūra, merginos mieliau dėvi liesą džinsą žemu juosmeniu ir priglunda prie juosmens, tačiau vaikinai mieliau dėvi laisvus tiesius džinsus su žemu juosmeniu.

8. Vidutinio augimo tiesus Žanas:

Vidutinio augimo tiesus Žanas

Tokio tipo džinsus dažniausiai dėvi vyrai ir moterys, nes jie nusilenkia. Džinsas dėvimas ties natūralia juosmens linija, reguliariai kyla nuo 9 iki 11 colių nuo tarpkojo siūlės iki juosmens viršaus.

9. „High Rise Straight Jean“:

„High Rise Straight Jean“

Jis apibrėžiamas kaip ilgesnės nei 10 colių kelnės virš juosmens linijos. Pastaruoju metu jie labai išpopuliarėjo tarp jaunų merginų, kurių viršus trumpas. Kojos gali būti liesos arba išskleistos. Nauja tendencija atsiranda su kniedėmis ir mygtuku aukštesnėje juosmens linijoje.

Džinsai visada bus madingi dėl patogumo ir storos medžiagos patvarumo. Priežiūra ir dėvėjimas yra vienas iš svarbiausių dalykų, norint išlaikyti tekstūrą. Patarimai plaunami rečiau. Karšta diena, nešvarus darbas reiškia dainuoti skalbti džinsus. Šalta diena, darbas biure? Galbūt galite juos dėvėti du ar daugiau kartų.