Piyasada, ürünlerinin kullanımında size istediğiniz görünümü vermeyi vaat eden birçok fitness programı bulunmaktadır. Aynı şekilde, piyasada tam olarak söylediği gibi yeni bir fitness programı var – P9OX. 90 gün içinde dolandırılacağınızı söylüyor ve programı sıkı bir şekilde takip ederseniz kesinlikle alacaksınız..

P90x Diyet Planı Sırları

P9OX, kas karışıklığına dayalı olarak inşa edilmiştir. Bu fitness programı için formda olmanız şart değil ama kesinlikle zihinsel olarak hazırlanmanız gerekecek. Fitness programı, çeşitli egzersizleri içeren 12 DVD’den oluşmaktadır. Düzenli egzersiz yaptığınızda vücudunuz yavaş yavaş buna alışır ve bu egzersize karşı direnç oluşturur. Ancak P9OX çalışma programı vücudun tahminde bulunmasını sağlar, bu nedenle bir sonraki adımda ne olacağını asla bilemez. P9OX, kickboks, kardiyovasküler egzersiz, kat ölçümleri, direnç antrenmanı, germe vb. içerir. Bu, kalbi, akciğerleri ve kasları her hareketi tamamlamak için her zaman maksimum hızda çalışmaya zorlar. P9OX ayrıca sonuçlarınızı takip etmek için bir takvim, bir fitness rehberi, bir beslenme planı ve 12 DVD içerir..

Bu ürünün piyasaya sürülmesinden bu yana, müşterilerden alınan incelemeler ve derecelendirmeler yalnızca olumlu olmuştur. Bu fitness rejimine başlamadan önce, bu fitness programı taahhüt gerektirdiğinden, bu fitness programı hakkında mümkün olan her şeyi öğrenmeniz iyi olur, bu nedenle hedefinize ulaşmak için çok fazla enerji ve zaman harcamanız gerekecektir. Daha iyi bir anlayış için, bu yeni fitness programı hakkında daha geniş bir bakış açısı elde etmek için P9OX’un videolarını ve hikayelerini çevrimiçi olarak da inceleyebilirsiniz..

P9OX’u kilo verme ve vücudunuzu tonlama aracı olarak kullanmayı tercih edenler zorlu bir göreve hazırlar. Başlangıçta, kullanıcı yorgun hissedebilir ve ayrıca omuzlar, sırt, kollar, karın kasları, kalça ve göğüste ağrı hissedebilir. Bu antrenmanda belirtilen kaslar bir sonraki kas için stabilizatör olarak kullanılır, böylece antrenman sonunda kaslar tamamen yorulur..

P9OX’un antrenmanın gerçekleşmesi için büyük bir alan gerektirdiğini de unutmamak gerekir. P9OX sistemi bir yoga matına, bir çekme çubuğuna, el bantlarına veya ağırlıklara ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, lüks P9OX sistemi 30 günlük bir tedarik veya P9OX kas kurtarma bantları, kas kurtarma içecekleri ve bir barfiks barı ile birlikte gelir. P9OX sisteminin hangi sürümünü sipariş ettiğiniz önemli değil çünkü evde egzersiz yapmak için harika bir seçenek. DVD’lerin çoğunun uzunluğu bir saatin altında olduğu için meşgul arılar için de çok yararlıdır..

P9OX Sisteminde Üç Aşama vardır ve Bunlar:

1. Yağ Parçalayıcı Aşaması.

Bu aşama vücut yağını azaltmak için tasarlanmıştır. Vücut yağınız azaldıkça enerjiniz de azalır. Bu nedenle, 1. aşama sadece çok fazla yağ kaybetmeniz gerekiyorsa uzatılmalıdır, aksi takdirde bu aşamanın süresi kısaltılabilir..

2. Enerji Arttırıcı Aşaması.

Bu daha kapsamlı, mantıklı ve uzun vadeli bir plandır ve bu aşamada karşılaşılan sorunlar nispeten daha azdır. Kendinizi harika hissediyorsanız ve çok enerjiniz varsa bu aşamaya istediğiniz kadar devam edebilirsiniz..

3. Dayanıklılık Maksimize Edici Aşaması.

Bu aşama kazanılmalıdır. Sadece atletik bir vücut istiyorsanız bu adımı atmalısınız. Öyledir çünkü bu aşama vücudunuzun sınırlarını zorlar, bu yüzden atletik bir vücut istemiyorsanız bu aşamayı atlayabilirsiniz..

P9OX sistemi, vücudunuzu şekillendirmenin ve tonlamanın şaşırtıcı ve zorlu bir yoludur. Öyleyse, meydan okumaya hazırsanız, o zaman bu plana devam edin..