Bebekler mutluluk demektir. Herkes bebeklerini sever ve hayatları boyunca onlara mümkün olan en iyisini vermeye çalışır. Doğdukları andan itibaren, ebeveynleri ona karşılayabilecekleri en iyi şeyleri vermeye çalışır ve her doğum gününü kutlar. Doğum günlerini kutlarken alınacak en önemli kararlardan biri de hediyelerle ilgili karardır. 1. doğum günü çok özeldir ve herkes onu görkemli bir şekilde kutlar. Şimdi kafa karıştırmaya gerek yok. Bu makaleden bazı yeni hediye fikirleri alacaksınız. Onlara bir göz atın ve küçük munchkininiz için alın.

En İyi İlk Doğum Günü Hediyeleri:

Erkek ve kız çocukları için bahsedilen en iyi 15 en iyi 1. doğum günü hediyesini burada bulalım.

1. Bebeğin İlk 12 Aylık Çerçevesi:

Bebeğin İlk 12 Aylık Çerçevesi

Bu deneyebileceğiniz harika bir 1. doğum günü hediyesi fikri. Fotoğraflar her zaman eğlencelidir ve size eski güzelleri hatırlatır. Bu nedenle, her ay bebeğin güzel fotoğraflarını çekip 12 aylık bir fotoğraf çerçevesi sunabilirseniz çok güzel olur. Bu, bebeğiniz için verebileceğiniz en iyi ve unutulmaz hediyelerden biridir..

2. Ahşap Zebra Sallanan At:

Ahşap Zebra Sallanan At

Zebra sallanan at, küçük çocuğunuz için verebileceğiniz eşsiz bir ilk doğum günü hediyesi. Bu, genç biniciler için alçak sallanan bir at. Ayrıca koltuğun arkasında küçük bir dudak ile tasarlanmıştır ve zebra binicilerinin arkadan düşmesini sağlar. Bu, bebeğinizin bayılacağı havalı görünümlü sallanan bir at.

3. Şekil Ayırma Veri Yolu:

Şekil Sıralama Otobüsü

Şekil sıralama otobüsü, erkekler için güzel bir 1. doğum günü hediyesi fikridir. Araçları severler ve bu, sıralanacak 6 şekle sahip renkli bir otobüs. Renkleri ve şekilleri eşleştirerek tanımlama becerilerini geliştirecektir. Bebeğiniz otobüse binebilir ve istediği gibi oynayabilir. Bebeğinizin 1. yaş günü için bu havalı renkli otobüsü satın alabilirsiniz..

4. Kişiselleştirilmiş Ahşap Bebek Bloğu:

Kişiye Özel Ahşap Bebek Bloğu

Bu, bebeğin ilk doğum günü için yaratıcı bir tahta bloktur. Adını, kilosunu, boyunu, doğum tarihini ve kişisel mesajlarını ekleyebilirsiniz. Bu, bebeğinize doğum gününü unutulmaz kılmak için hediye edebileceğiniz el yapımı ahşap bir bloktur. Uzun tutabilir ve anıları besleyebilir.

5. Piyano Patlatma Eğlencesi:

Piyano Patlatma Eğlencesi

Bu, küçük çocuğunuz için alabileceğiniz harika bir 1. doğum günü hediyesi. Bu, ses çıkaran ve her tuşa basıldığında yıldızların havaya yükseleceği bir Piyanodur. Bebeklerin motor becerilerini, duyusal öğrenmelerini ve yeni keşifleri geliştirmeye yardımcı olur. Birçok rengi var ve bebekler sese bayılacak ve yıldızlar onları gülümsetecek.

6. Toasty Toez Karakter Terlikleri:

Toasty Toez Karakter Terliği

Bu sevimli hayvan yüzlü terlikleri bebeğinize 1. yaş gününde hediye edebilirsiniz. İçi sıcak muflon astarlı, dışı suni süetlidir. Bunun da kauçuk bir tabanı var. Bebeğiniz bu terlikleri çok sevecek ve bu sevimli terlikleri giyerek yürüyüşe başlayabilir. Hatta terliklerin üzerine bebeğin adını da yazabilirsiniz..

7. Ahşap Bloklar:

Tahta bloklar

Ahşap bloklar her zaman eğlencelidir. Bu sıradan ahşap bloktan farklıdır. Üzerinde kuşlar ve hayvanlar vardır ve bebek her parçayı eşleştirirken güzel şekiller oluşturabilir. Bazı yapıcı beceriler geliştirebilir ve bu tahta blokları oynayarak meşgul olacaktır. Tüm ahşap parçalar kaliteli malzemeden yapılmıştır ve aynı zamanda güçlü olacaktır. Kızınıza bunu hediye edebilirsiniz.

8. Pırıltı Parlak LED Uyku İyi Kanvas:

Pırıltı Parlak LED Uyku İyi Kanvas

Bu kız için en iyi ilk doğum günü hediyelerinden biridir. Tuvali bebeğinizin beşiğinin yanına koyabileceğiniz eşsiz bir fikir. Geceleri aydınlanacak ve bebek geceleri o loş ışığa bayılacak. Uzaktan kumanda kullanarak açıp kapatabilirsiniz ve tüm ışık ahşap bir çerçeve üzerinde çerçevelenir..

9. Yürümeye Başlayan Çocuk için Seyahat Oyuncak:

Yürümeye başlayan çocuk için seyahat oyuncağı

Seyahat oyuncak yürümeye başlayan çocuk, kızlar için en iyi 1. doğum günü hediyesi fikridir. Bu, bebeğinizin duyusal yeteneklerini geliştirebileceği iyi bir oyuncaktır. Ayrıca bebeğinizin motor becerisini geliştirmeye yardımcı olur ve açmak isterse tüm bu küçük kilitlerle oynayabilir. Doğum gününde ona bu hediyeyi vererek hayal gücünü kullanmasına izin verin..

10. Erkek Yürüteç Oyuncak:

Erkek Yürüteç Oyuncak

Bu, erkekler için düşünceli bir 1. doğum günü hediyesi. Bu, bebeğinizin evde hareket etmesine ve yürüyüşünü geliştirmesine yardımcı olacaktır. Sesli, müzikli, komik sesler vs. olan bir tane alabilirsiniz. Bu tahta bir oyuncaktır ve o kadar da hafif değildir. Böylece bebeğinizin yürürken kolayca dengede kalmasına yardımcı olur..

11. Sevimli Doğum Günü Hediyesi:

Sevimli Doğum Günü Hediyesi

Bebeğiniz için bu unutulmaz ilk doğum günü hediyesini alabilirsiniz. Boy, kilo, doğum tarihi ve doğum saati gibi tüm detayları ile ismiyle kişiselleştirilmiş bir üründür. Bu sevimli bir oyuncak bebek tüm hayatı besleyebilir. O oyuncağı görünce bir bebekle ilgili her şeyi hatırlayacaksınız..

12. Doğum Günü Çocuğu Bilezik:

Doğum Günü Erkek Bileklik

Bu, 1 yaşındaki oğlunuz için alabileceğiniz süper sevimli 1 yaşındaki doğum günü hediyesi. Bu onun ilk doğum gününde kişiye özel bir zincir bileklik. Paslanmaz çelik bileklik olup bebek ismi, doğum tarihi vb. ile kişiselleştirebilirsiniz. Bebeğinize hediye edebileceğiniz şık bir zincirdir..

13. Müzikal Tekerlemeler Kitabı:

Müzikal Tekerlemeler Kitabı

Bu, erkekler için uygun bir 1. doğum günü hediyesi. Bebekler müziği sever ve bu müzik tekerlemeleri kitabı çok iyi bir hediyedir. Tüm o müzikal tekerlemeleri her sayfayı açarak dinleyerek bir müzik anlayışı geliştirecektir. O bundan iyi zevk alacak.

14. Tren Kumbarası:

Tren Kumbarası

Bu, bebeğinize ilk doğum gününde verebileceğiniz ışıltılı bir oyuncak tren. Tren çok sevimli görünüyor ve kumbara olarak da kullanılabilir. Bebekler biraz büyüdüğünde bozuk paralarla oynayabilirler. Bozuk paralara dikkat edin çünkü onları ağza sokabilirler. O zamana kadar oyuncak tren olarak kullanabilirler..

15. Bebek İçin Yumuşak Koltuk:

Bebek İçin Yumuşak Koltuk

Bebeğinize ilk doğum gününde verebileceğiniz çok kullanışlı bir hediyedir. Onunla oynamayı sevecekler. Çok yumuşaklar ve bebekler oyuncak şeklindeki yumuşak oyuncaklarla üzerine oturabilir ve oynayabilirler. Çocuğunuz için onunla oynayacağı bu sevimli hediyeyi alın..

1. yaş günü hediyesi fikirleri

Bunlar bebeğiniz için bazı benzersiz doğum günü hediyesi fikirleri. 1. yaş günü olduğunda, uzun süre saklayabileceği özel bir şey almanız gerekir. Bazıları uzun süreli anılar, bazıları ise onunla oynamaları için..