Garnet, mevcut olan en güzel değerli taşlardan biridir. Değerli taş, Ocak ayının doğum taşı olarak kabul edilir. Garnet rengi parlaktır ve iltihaplı hastalıkları ve öfkeyi tedavi etme özelliklerine sahip olduğu bilinmektedir. Değerli taş, zarafet, inanç ve sadakati sembolize eder. Güçlü bir ruha sahip olduğunuz ve kendinize güvendiğiniz biliniyor. Garnetten yapılan Ocak burç taşı takıları yüzükler, kolyeler, küpeler ve bileziklerdir. Kendiniz için veya sevdiklerinize hediye etmek için bu ürünlerden birini seçin..

Ocakta Doğan Doğum Taşlarının En Yeni ve Şık Tasarımları:

En iyi 9 Ocak Doğum Taşlarına bakalım.

1. Yuvarlak Stil Ocak Doğum Taşı:

Yuvarlak Stil Ocak Doğum Taşı

Bu mükemmel bir Ocak doğum taşı. Bu yuvarlak garnet, parlak bir renk tonu ile güzel bir kırmızıdır. Değerli taş değerlidir ve çarpıcı bir mücevher öğesi yapar. Yuvarlak Ocak burç taşları esas olarak küpeler ve yüzükler için kullanılır. Bu burç taşları, modern mücevherlerin yanı sıra etnik mücevherlerde de çarpıcı görünüyor..

2. Kare Ocak Doğum Taşı:

Kare Ocak Doğum Taşı

İşte Ocak burç taşının başka bir versiyonu. Bu, genellikle kolyeler, kolye uçları ve büyük yüzükler için ayarlanmış kare bir değerli taştır. Bu çarpıcı, muhteşem görünümlü burç taşı, özel gün kıyafetleriniz için mükemmel bir iltifattır. Kare değerli taş çok benzersiz ve çağdaştır ve diğer değerli taşlar tarafından da kullanılan yaygın şekillerden biri değildir. Bu onu çok nadir ve değerli kılar.

3. Kalp Şeklinde Ocak Birthstone Kolye:

Kalp Şekilli Ocak Doğum Taşı Kolye

Bu, garnet içinde değerli bir cam Ocak burç taşı kolye. Çarpıcı kolye ucu çok akıcı bir his veriyor. Kalp şekli romantiktir ve sevilen biri için mükemmel bir hediyedir. Daha iyi olan yarınızı şaşırtmak için bu eşsiz kolyeyi seçin.

4. İkiz Kalpler Ocak Doğum Taşları Yüzüğü:

İkiz Kalpler Ocak Doğum Taşları Yüzük

Bu, birini iki kat mutlu edebilecek zarif bir yüzük. Gümüş yüzük, üst üste yerleştirilmiş çift granat kalplerle süslenmiştir. Bu özel günler için mükemmel olan özel bir yüzük. Kalp şeklindeki garnitürler, maksimum parlaklığı vermek için mükemmel bir şekilde hazırlanmış ve kesilmiştir..

5. Ocak Doğum Taşında Saplama Küpeler:

Ocak Taşlı Küpeler

Som gümüşten bu harika Ocak burç taşlı küpe setini seçin. Küpeler günlük kullanım için mükemmeldir ve bir moda ifadesi oluşturmak için tamamlayıcı kolyelerle de eşleştirilebilir. Küpelerin parlak kırmızı yuvarlak garnetleri var ve güzel bir mücevher parçası oluşturuyorlar..

6. Monogramlı Ocak Doğumtaşı Kolye:

Monogramlı Ocak Doğumtaşı Kolye

İşte Ocak burç taşı kolyesine benzersiz bir bakış. Bu kolye, gümüş kasa içinde büyük bir granat setine sahiptir. Kolyede ayrıca baş harfi veya isimle kişiselleştirilebilen gümüş bir parça var. Bu, hediye amaçlı ve ayrıca herhangi bir özel durum için mükemmeldir..

7. Ocak Doğum Taşı Bilezik:

Ocak Doğum Taşı Bilezik

Bu Ocak doğum taşı takı öğesiyle çağdaş bir parçada çok geleneksel görünen bir şey seçebilirsiniz. Bu bileziğin gümüş renginde birkaç küçük granatı var. Tılsım bileziğinin bazı granatlarında ve bazılarında gümüş tılsımlar var.

8. Ocak Birthstone Kolye:

Ocak Doğumtaşı Kolye

Bu, kum saatinin kumu gibi minik granat taşlarına sahip eşsiz bir kum saati kolyedir. Kolye çok nadirdir ve kesinlikle kafaları çevirecektir. Ocak ayı burç taşı rengi bu kum saati için çok uygundur, çünkü kırmızı oldukça iyi göze çarpar..

9. Ocak Doğumtaşı Zincir Küpeler:

Ocak Doğumtaşı Zincir Küpe

Oldukça sevimli ve zarif bir küpe, bu harika Ocak burç taşları zincir küpe bir sallantılı. Minik boncuklu küpe, partiler ve gündelik giyim için mükemmeldir. Çok hassas ve zarif görünüyor. Granattaki küpe, rengi dengeleyen başka bir değerli taşla mükemmel bir şekilde tamamlanıyor..

Ocak ayı burç taşları çok değerlidir ve çoğu etnik ve modern takıya uyan göz kamaştırıcı bir kırmızı renge sahiptir. Küpeler, yüzükler ve kolyeler, altın ve gümüşle iyi çalıştıkları için granatlar için çok uygundur. Seveceğiniz ve kombinlerinize çok yakışacak parçaları seçin..