Şubat ayının doğum taşı ametisttir. Bu muhteşem ve parlak menekşe rengi değerli taş, tüm değerli durumlar ve törenler için mükemmeldir. Menekşe rengi kralların rengi olarak kabul edilir. Şubat doğum taşı barış ve sükuneti simgelemektedir. Aynı zamanda sarhoşluğun panzehiridir. Şubat ayının doğum taşı da tehlikeye ve zihinsel huzursuzluğa karşı korur.

Trend Kadınlar için Güzel ve Çekici Şubat Doğum Taşları Takıları:

İşte resimlerle en iyi Şubat doğum taşları mücevherleri.

1. Üçgen Şubat Doğum Taşı:

Üçgen Şubat burç taşı

Şubat doğum taşı ametisttir. Değerli taş üçgen şeklindedir. Bu şekil, bir kolye veya hatta büyük bir yüzük olarak kullanılmak için harika. Şekil, taşın parlaklığını güzel bir şekilde gösterir ve bu, çok lüks bir mücevher öğesi yapar..

2. Oval Ametist Doğum Taşı:

Oval Ametist Doğumtaşı

İşte Şubat ayı için başka bir çarpıcı doğum taşı. Bu muhteşem görünümlü oval değerli taş, tüm mücevher öğeleri için mükemmeldir. Bu ametist Şubat doğum taşı rengi barış ve dinginliği ifade eder. Bu oval ametist ile yapılan yüzükler, küpeler ve kolye setleri sadece süper.

3. Şubat Doğum Taşında Saplama Küpe:

Şubat Doğum Taşında Saplama Küpe

Bu ametist Şubat burç taşlı saplama küpeler hediye olarak mükemmeldir. Şubat taş rengi menekşe yuvarlak şeklindedir ve rodyum kaplamalı som gümüşe yerleştirilmiştir. Basit ametist küpeler günlük kullanım için harikadır ve sahip olduğunuz tüm menekşe kıyafetlerini tamamlar..

4. Çift Kalp Şubat Birthstone Kolye:

Çift kalp Şubat burç taşı kolye ucu

İşte kalp şeklinde gümüş ve ametist ile çarpıcı bir kolye. Kolye ucu, pırlantalarla süslenmiş gümüş içi boş bir kalp şekline sahiptir. Kalp şeklindeki ametist taşı gümüş kalbin arkasına yerleştirilmiştir. Bu, sevdiklerinize hediye olarak verilmek için mükemmel olan çok güzel bir kolye yapar. Bu kolayca en iyi yıldönümü veya doğum günü hediyesi. Aynı anda hem benzersiz hem de şık olan bu muhteşem kolyeyi seçin.

5. Prenses Taç Şubat Doğum Taşı Yüzük:

Prenses Tacı Şubat Doğum Taşı Yüzük

Muhteşem bir prenses için muhteşem bir parça, bu zarif yüzüğün sloganı ne olmalı. Şubat burç taşı yüzüğü taç deseninde yapılmıştır. Gümüş yüzük, yuvarlak şekilli küçük ametist değerli taşlarla süslenmiştir. Bu 14 ayar gümüş yüzük bir başyapıt ve çok etkileyici.

6. Şubat Doğum Taşı Kolye ve Küpe Seti:

Şubat burç taşı Kolye ve küpe seti

Bu göz alıcı ametist kolye ve küpe seti, gümüş zincir üzerine dizilmiş oval kaba kesim taşlardan yapılmıştır. Küpe, gümüş bir zincirin ucunda yuvarlak ametist taşlı asılı bir küpedir. Bu çok abartılı olmayan günlük kullanım seti.

7. Sonsuzluk Şubat Doğum Taşı Yüzüğü:

Eternity Şubat burç taşı yüzük

Bükülmüş gümüş yüzük içine yerleştirilmiş birkaç küçük ametist taşının ametist içindeki bu inanılmaz sonsuzluk yüzüğü alın. Yüzük sonsuz aşkı simgeliyor ve bu da hediye vermek için mükemmel. Burada kullanılan Şubat ayının doğum taşı, onu çok kalıcı bir başyapıt ve aynı zamanda değerli kılıyor..

8. Şubat Doğum Taşında Bilezik:

Şubat doğum taşında bilezik

Kaba kesim ametistten yapılan bu ametist bilekliği bir moda aksesuarı olarak kullanın. Bu bileklik gümüş zincirde Şubat doğum taşını kullanır ve sağlam bir görünüme sahiptir. Bilezik gündelik kıyafetlerde iyi görünüyor ve üniversiteye gidenler ve küçük çocuklar için en iyisi.

9. Şubat Doğum Taşında Gözyaşı Küpe:

Şubat doğum taşında gözyaşı küpesi

İşte ametist ve pırlantalardan oluşan lüks bir küpe seti. Gözyaşı damlası şeklindeki ametist, çiçek desenli elmaslarla sarkan bir küpeye yerleştirilmiştir. Küpeler benzersizdir ve değerli ve törenler ve durumlar için harika görünen değerli bir set oluşturur..

Şubat burç taşları, menekşe renginde güzel görünen muhteşem ametisttir. Ametist ile yapılan yüzükler ve küpeler muhteşem görünüyor. Ametist taşlı kolye setleri ve kolye uçları göz kamaştırıcı ve göz alıcı görünmenizi sağlayan değerli takılardır..