Haziran ayı tüm durumlar için mükemmeldir. Haziran ayının doğum taşları da çok saf ve nadirdir. İnci, alexandrite ve aytaşı içerirler. Bunların her biri güzel bir renge ve netliğe sahiptir. Bu değerli taşın parlaklığı, oluşturulan mücevherlere yansır. İnciler saf beyaz renk verir, alexandrite yeşil ve kırmızı verir ve ay taşı opaktır.

Kadınlar için En Yeni ve Güzel Haziran Doğum Taşları Tasarımları:

En iyi 9 Haziran Doğum Taşları tasarımlarına bakalım..

1. Alexandrite Haziran Doğum Taşı:

Alexandrite Haziran doğum taşı

Haziran doğum taşı alexandrite çok nadir ve modern bir değerli taştır. Giyene bol şans ve kısmet getirdiği bilinmektedir. Aşkı ve romantizmi teşvik eden bir taştır. Yeşilden kırmızıya dönüşme yeteneğine sahiptir ve bu değerli taş hakkında en eşsiz olan şeydir..

2. İnci Haziran Doğum Taşı:

İnci Haziran doğum taşı

İnci, çoğunlukla Haziran ayının doğum taşı olarak kabul edilir. İnciler saflık ve iffet sembolüdür. Kullanıcıların bütünlük ve büyümede arttığı bilinmektedir. İnciler farklı renklerde gelir ancak en yaygın ve arananlar beyaz incilerdir..

3. Aytaşı Haziran Doğum Taşı:

Aytaşı Haziran Doğum Taşı

Aytaşı, Haziran ayının üçüncü doğum taşıdır. Birçok kişi tarafından sevilen bazı iyileştirici enerjilere sahiptir. Ay çarpması sevenler için çok çekici olan narin bir güzelliğe sahiptir. Değerli taş bir umut kristali olarak kabul edilir ve bu nedenle en çok aranan doğum taşlarından biridir..

4. Alexandrite Haziran Doğum Taşı Kolyesi:

Alexandrite Haziran Doğum Taşı Kolye

Bu harika gözyaşı damlası şeklindeki alexandrite Haziran burç taşı kolye çok popüler ve romantik. Değerli taşın kesimi ve berraklığı çok parlaktır ve lüks bir mücevher öğesi yapar. Kolye ucu, ince bir altın zincirle altın rengindedir. Kolye, günlük kıyafetlerin yanı sıra özel günler için de takılabilir..

5. İnci Haziran Doğumtaşı Yüzük:

İnci Haziran Doğum Taşı Yüzük

İşte ortasında büyük bir yuvarlak inci tutan harika bir prenses tacı desen yüzük. Yüzüğün çekiciliğini artıran desenli gümüş bir bandı var. İnci kafeste güzelce oturur ve parmağınızda muhteşem bir açıklama yapar. Bu gerçekten sevdiklerinize vermeye değer bir hediye.

6. Aytaşı Haziran Doğumtaşı Küpe:

Aytaşı Haziran Doğumtaşı Küpe

Ay taşından yapılmış bu çarpıcı Haziran burç taşı küpesini alın. Bu küpe modelinde, altın kablolarla yerleştirilmiş yuvarlak bir aytaşı ile birlikte gözyaşı damlası şeklinde bir aytaşı bulunur. Sarkık şeklindeki küpeler çok çekici ve her yaş için mükemmel. Aytaşı parlar ve ışığı içeri alır ve çok çekici bir renk cümbüşü yaratır..

7. Haziran Doğumtaşı Bileklik:

Haziran Doğum Taşı Bilezik

Haziran burç taşı takıları arasında alexandrite taşının tüm özelliklerini ortaya çıkaran harika bir bileklik var. Bu göz kamaştırıcı bileklik, gümüşe yerleştirilmiş ve gümüş halkalı zincirlerle birbirine bağlanmış minik alexandrit taşlardan yapılmıştır. Bu bileziğin görünümü büyüleyici ve narindir ve her durum için mükemmeldir..

8. Haziran Doğumtaşı Yüzük:

Haziran Doğum Taşı Yüzük

İşte sevdiklerinize hediye etmek için mükemmel olan harika bir alexandrite June burç taşı yüzüğü. Değerli taş kare şeklinde kesilmiş ve gümüş renginde minik elmasların etrafına yerleştirilmiştir. Yüzüğün cazibesini arttırmak için yanlarında yine elmaslar var. Yüzük lüks ve çok nadir.

9. Aytaşı Haziran Doğumtaşı Kolye:

Aytaşı Haziran Doğumtaşı Kolye

Som gümüşle bu doğal aytaşı kolye setine göz atın. Bu Haziran burç taşları takıları, hem resmi hem de ofis giyimi ile çok iyi gidecek muhteşem bir boyun parçası. Bu renk herhangi bir giysi rengiyle kombinlenmek için mükemmeldir ve bu nedenle çok yaygın olarak kullanılır..

Haziran burç taşları canlı ve çekicidir. Haziran ayının üç doğum taşı, küpe, yüzük, kolye ve hatta bilezik gibi takılar ile eşleştirmek için mükemmeldir. İnci ve aytaşı olan ürünler, büyüleyici ve eski bir dünya görünümü veriyor. Alexandrite takılar modern ve yeni çağ görünümünün bir kısmını ortaya çıkarırken.