Pradedant ypatingomis progomis ir festivaliais, pradedant įmonių dovanomis, taip pat atsižvelgiant į jų verslo santykius. Rinkoje yra daug kitų variantų, susijusių su verslo dovanomis jūsų verslui ir kitiems partneriams. Tai būtina, kad asociacijos užmegztų tinkamą ryšį ir su savo darbuotojais ar klientais.

Unikalios ir geros verslo dovanų idėjos:

Toliau turime pažvelgti į keletą įmonių dovanų.

1. Tikslinga verslo dovana:

Tikslingos verslo dovanos

Kai norime padovanoti dovanų verslo partneriams, planuojame rankiniu būdu išsirinkti produktus, per daug skanu ir gerai. Jūs švenčiate aukščiausio lygio darbuotojo progą, tada norite pateikti kažką kitokio, tada suplanuokite tokią nuostabią dovaną verslo dovanoms.

2. Verslo dovanų idėja klientams:

Kai tai gali būti švenčių šventės ar bet kuri kita klientų proga, jūs norite nusipirkti savo svarbiausias ir galvojančias keletą verslo dovanų idėjų klientams, tada patikrinkite aukščiau esantį vaizdą, kad suprastumėte savo idėją. Galite suasmeninti šią dovaną arba atspausdinti logotipą su kliento vardu ant dovanos; tikrai sulauksite gerų komentarų iš savo klientų.

3. Festivalių įmonių dovanos:

Žiburių šventė, skirta švęsti didžiuliu Indijos tradicijų metodu, puoselėjant dovanų pagerbimo santykius visiems, tada suplanuokite specialias korporatyvines dovanas Indija, kad apšviestų naujas idėjas, o kai kurios dovanos trukdo brangioms dievų ir deivių statuloms . Tokias dovanas dažniausiai gauna visi darbuotojai bet kuriame Indijos festivalyje, ši dovana yra žinoma IT įmonių grupėje.

4. Darbuotojų verslo dovanos:

Gerbti verslo dovanų idėjas darbuotojams yra geriausias būdas padėkoti mūsų darbuotojams už abipusiai naudingą gero gesto ir geros valios pavyzdį. Yra įvairių verslo dovanų, kaip padėkos simbolis geriausiems linkėjimams. Šis laikrodis yra dovana, suasmeninta išėjus į pensiją darbuotojo arba tų darbuotojų, kurie įmonei atidavė nuo 3 iki 5 metų, vardą..

5. Įmonių dovanos Naujiesiems metams:

Puiku žinoti, kad geriausi Naujųjų Metų verslo dovanos dabar yra pateiktos pavyzdyje aukščiau esančiame paveikslėlyje. Nepaprastai patrauklios išvaizdos oda su priekyje įspaustu asmens vardu, kad jis taptų individualus. Džiovinti vaisiai, rašiklis ar dienoraštis – visa kita naudinga medžiaga, kurią įmonės dovanoja savo darbuotojams Naujaisiais metais.

6. Aukščiausios kokybės verslo dovanos:

Šventės, skirtos saldumynų ir dovanų džiaugsmui, yra tinkamo plano šventiniu laikotarpiu reikalavimas. Jame demonstruojama meilė pristatyti verslo dovanas jūsų įmonės asmeniui yra tinkama ir svarbiausia dovana.

7. Unikalios verslo dovanos:

Geriausias būdas apdovanoti darbuotoją yra tiesiog pagerbti dovaną su personalizuota kliūtimi ir tada ji automatiškai jausis jiems ypatinga diena. Visiškai veiksminga, ką jie palieka, planuodami unikalias verslo dovanų idėjas. Galite padovanoti kūrybingą unikalią dovaną savo darbuotojui už jo dėkingumą ar atsitiktinę pasveikinimo dovaną.

8. Reklamos įmonės dovanos:

Vaikinai, jūs norite ką nors reklamuoti, gerbdami verslo dovanų idėjas, tada virš pavyzdinio įvaizdžio pagalvokite ir suplanuokite turimą dizainą ir modelį stiliaus link.

9. „Diwali“ verslo dovana:

Pristatyti ar palinkėti kam nors kitam yra geriausias būdas perduoti žinią verslo partneriams, kad jie padarytų gerą įspūdį ir stiprybę tarp žmonių obligacijų, įteikdami „Corporate Diwali“ dovanas. Jie gali būti atrinkti padedant tendencijai, kad darbuotojai ir klientai ypatingomis progomis linki dovanų.

10. Apdovanojimai & Įmonių dovanų pripažinimas:

Jei norite pagerbti verslo dovanas kolikams ar darbuotojui ar kitą progą, kurią turite švęsti. Apdovanojimas yra galingiausias dalykas, kurį galima padaryti darant gerus parametrus, priklausomai nuo organizacijos tikslo, ir nuolat juos įtraukiant bei jaudinantis. Tai stiklas, pagamintas iš krištolo, su išspausdinta informacija apie darbuotojų pasiekimus įmonėje; įvertinimas suteikia didesnį pasitenkinimą darbuotojų atsidavimu darbui.

11. Kalėdinės verslo dovanos:

Kalėdos yra ypatinga diena dovanoms ir linkėjimams, jei jūsų klientas yra iš vakarų šalies, tokio tipo dovanos yra tikrai vertinamos. Kalėdinė dovana suteikia emocinį ryšį tarp darbuotojų ir įmonių įmonių. Išbandykite šį Kalėdų Senelio simbolio dangtelio priedą su specialiomis dovanų kortelėmis.

12. Individualios verslo dovanos:

Sukurkite laimėtą verslo dovanų būdą ir padovanokite žmogui, kurį jam/jai žavingiausia ypatinga proga. Sukurkite savo dizainą, kuris visiems atrodo labai atsipalaidavęs ir kietas ir priverčia jaustis labai laimingu ir džiaugsmingu.

13. Verslo dovana verslui:

Dirbti kaip sėkmingam verslininkui, turinčiam visuomenę ir švęsti ypatingą dieną, kurios neįsivaizduojate. Pirkite verslo dovanas internetu, kad turėtumėte pakankamai idėjų, kad jis būtų laimingas.

14. Gimtadienio verslo dovanos:

Jūsų klientai planuoja sėkmingą dovaną jūsų gimtadienio proga, kad visą gyvenimą liktų patenkinti nuostabiomis geriausiomis verslo dovanomis. Tai jus labai nustebina jūsų biure, kuris jaučiasi labai emocingas ir laimingas tą dieną.

15. Įmonių dovanos tėvams:

Dovanoti tėvams yra ne kas kita, kaip laimė. Taigi pasirinkite geriausią dovaną, kurią jie jaučiasi laimingi, matydami pasirinkimą išeiti į pensiją. Pirkite nuostabias verslo dovanas, apie kurias jie galvoja iki gyvenimo pabaigos.

Firmos dovanos – tai padėka darbuotojams, tokios dovanos nėra dovanos, bet ir padeda energingai pagerinti darbo kokybę. Įmonių dovanos skiriasi priklausomai nuo situacijos, pavyzdžiui, dovanos, susijusios su klientais, darbuotojais, pensininkais ar naujesniais darbuotojais, einančiais pareigas ir tt.