Vestuvės yra tobula diena poros gyvenime. Šią nuostabią dieną jie svajoja daug svajonių ir norėtų, kad šią dieną viskas klostytųsi puikiai. Šią jų dieną galite padaryti dar ypatingesnę padovanodami jiems romantiškų, ypatingų ir naudingų dalykų. Peržiūrėkite šias įkvepiančias dovanas, pritaikytas ir pritaikytas porai. Taip pat rasite dovanų nuotakai ar jaunikiui. Dauguma dovanų skirtos porai kartu, kai jie prisijungia prie savo naujų namų. Dovanojimas gali būti ilgas procesas, todėl mums pavyko pateikti sąrašą daiktų, kurie laikomi geriausiomis vestuvių dovanų idėjomis. Išbandykite šias parinktis ir pamatysite, kas jums labiausiai tinka. Mes taip pat įtraukėme dovanas nuotakos ir jaunikio tėvams bei vestuvių svečiams.

Taigi nepalikite nė vieno akmens neapsiversdami, kai reikia nuspręsti, kurią dovaną padovanoti tobulai porai. Išsiskirkite ir amžinai būsite mylimiausias poros draugas ar šeimos narys.

Geriausios vestuvių dovanų idėjos 2021 m.

Čia rasite paminėtų 30 geriausių vestuvių dovanų susituokusioms poroms.

1. Meno kūrinio vestuvių dovana:

Vestuvių dovana meno kūriniui

Unikali vestuvių dovana yra šis puikus meno kūrinys, pagamintas iš akmenukų. Rėmas yra pora po medžiu. Vyras ir moteris gaminami naudojant įvairių dydžių ir spalvų akmenukus. Tai ypatinga dovana, kuri atrodo stulbinančiai.

2. Stiklas porai:

Stiklas porai

Vestuvių dieną ši ypatinga dovana puikiai tinka skrebučiui pakelti. Šis meiliai dažytas stiklo rinkinys nuotakai ir jaunikiui yra puiki vestuvių dovanos idėja. Taip pat galite pridėti nėrinių nuotakos stiklui, kuris atrodo kaip jos vestuvinė suknelė.

3. Individualus medinis rėmas:

Individualus medinis rėmas

Puikus šeimos medis, nupieštas ant medinės lentos, yra puiki dovana vestuvėms. Ši geriausia vestuvių dovana yra prasminga, kai ant medžio piešiate du mažus meilės paukščius. Suasmenintame rėme taip pat bus atspausdinti poros vardai ir vestuvių data.

4. Sentimentalus langelis:

Sentimentali dėžutė

Ši sentimentali nuotraukų dėžutė yra puiki vestuvių ryto dovana poroms. Mažoje dėžutėje yra kelios poros nuotraukos, priklijuotos viena prie kitos ir pateikiamos kaip sąrašas. Tai galite padovanoti kaip vestuvių dovaną nuotakai, kai ji eina į savo naują gyvenimo kelionę.

5. Asmeninė pagalvėlė:

Individualizuota pagalvėlė

Šią pagalvėlę galite pasidaryti kaip vestuvių dovaną draugui. Šios pagalvėlės centre yra gražus gėlių dizainas. Poros vardas yra išspausdintas su vestuvių data nuostabiu scenarijumi. Ši pagalvėlė bus geras centrinis elementas arba papildomas miegamojo dekoras.

6. Individualus stalo įrankių dekoras:

Individualus stalo įrankių dekoras

Būkite kūrybingi naudodamiesi šiais porai pritaikytais mediniais stalo įrankių rinkiniais. Ši vestuvių metinių dovanų idėja yra puiki, nes ant stalo įrankių yra poros vardas ir perforavimo linija. Stalo įrankiai gali būti pakabinti ant virtuvės sienos kaip dekoratyvinis elementas.

7. Vestuvių dovanų krepšelis:

Vestuvių dovanų krepšelis

Išbandykite šią unikalią vestuvių dovaną savo draugui ar mylimam žmogui. Šis vestuvių krepšelis pripildytas SPA prekių, kurios gali palepinti porą. Į krepšelį įtraukti elementai yra losjonai, šveitikliai, vonios geliai, drėkinamieji kremai ir tt.

8. Vestuvių plokštelė:

Vestuvių lenta

Šią plokštelę galite padovanoti kaip vestuvių dovaną vyrams kaip atminimo dovaną. Šioje stiklo plokštelėje išgraviruotas mylimos poros paveikslas. Taip pat išspausdintas poros vardas ir vestuvių data. Stiklo plokštė yra ant stovo ir gali būti apšviesta.

9. Porceliano dovanos:

Porceliano dovanos

Tarp senovinio stiliaus dovanų yra ši nuostabi porceliano karieta, kurioje yra vestuvių pora. Ši vestuvių dovana poroms yra puikus namų elementas. Įmantri detalė, kurioje gaminys pagamintas, atrodo stulbinančiai ir gražiai.

10. „Lego“ teminė dovana:

„Lego“ teminė dovana

Visiems „Lego“ gerbėjams ši vestuvių dovana yra tiesiog tobula. Rėmas pagamintas iš „Lego“ vyro ir moters, apsirengusių vestuvių dieną. Ši suasmeninta vestuvių dovana yra tikrai nuostabus jūsų gestas.

11. Gyvenimo žemėlapiai:

Gyvenimo žemėlapiai

Tarp gerų vestuvių dovanų yra šis gyvenimo rėmo žemėlapis. Rėmelyje yra trys žemėlapiai apie skirtingas vietas, kuriose pora susitiko, susižadėjo ir galiausiai susituokė. Tai yra jų bendro gyvenimo žemėlapis ir tai yra širdžiai miela dovana porai.

12. Vestuvinės braškės:

Vestuvinės braškės

Tai pati unikaliausia vestuvių dovanos idėja, kurią galite sugalvoti. Braškės rankomis pamerkiamos į turtingą šokoladą, o po to dekoruojamos. Pusę braškių puošia jaunikiai, o pusę – nuotakos. Šios dekadentinės braškės yra saldžios ir tirpstančios burnoje.

13. Vestuvių raktų pakabukas:

Vestuvių raktų pakabukas

Gaukite šį personalizuotą medinį vestuvių raktų žiedą kaip ypatingą dovaną savo draugui. Tai puiki vestuvių dovanos idėja, nes mažame kalendoriuje yra pažymėta vestuvių diena. Taip pat išspausdintas poros vardas. Tai galima nustatyti nuotakai ir jaunikiui.

14. Pinigai kaip dovana:

Pinigai kaip dovana

Norėdami padovanoti pinigų vestuvėms, galite sugalvoti šią kūrybingą dovanų idėją vestuvėms. Šioje kortelėje pavaizduota nuotaka ir jaunikis su sulankstytomis valiutos kupiūromis. Tai kūrybingas būdas dovanoti pinigus ir taip pat atrodo gerai. Mažos detalės, tokios kaip nėriniai ant nuotakos, suteikia žavesio kortelei.

15. Meilės spynos:

Meilės spynos

Čia yra nuostabi vestuvių idėja, kuri gali būti geriausia vestuvių dovanų idėja. Ši meilės spyna yra tarsi eilinė spyna, išgraviruota nuostabiais poros žodžiais. Spynos spalvą taip pat galima paryškinti dažų sluoksniu.

16. Vestuviniai augalai:

Vestuviniai augalai

Tarp dovanų nuotakai ir jaunikiui reikia ir dovanų svečiams. Šios nuostabios dovanos vestuvėms yra ekologiškos ir ilgaamžės. Maži kaktusiniai augalai alavo puode atrodo nuostabiai ir ryškiai, o svečiai gali juos nešiotis pasibaigus vakarėliui.

17. Vyno kamštienos varžtas:

Vyno kamštienos varžtas

Vestuvėms rinkitės dovanų daiktus, kurie yra naudingi tuo pačiu metu. Šie vestuvių tematikos kamščiatraukiai vyno buteliams yra tiesiog tobulai padovanoti kam nors. Širdies formos varžto viršus tinka dovanoti vestuvėms.

18. Individualūs vyno buteliai:

Individualūs vyno buteliai

Padarykite šiuos pasirinktinius vyno butelius naujai susituokusiai porai, kad jie būtų namų dekoro elementai. Vyno buteliai dekoruoti dažais, o po to virvelėmis. Gėlės pridedamos papildomam prisilietimui. Taip pat galite pridėti poros vardą ir vestuvių datą.

19. Rakto laikiklis:

Raktų laikiklis

Nauja vestuvių dovana yra šis pritaikytas raktų laikiklis. Tai yra puiki vestuvių dovanų idėja poroms, nes jos gali ją panaudoti naujuose namuose. Rakto laikiklis yra nudažytas poros vardu ir vestuvių data. Tam simbolizuoti naudojamas specialus raktas. Jame telpa iki 4 raktų žiedų.

20. Vestuvių bateliai:

Vestuvių žaisliukai

Nuostabi vestuvių dovanų prekė yra šis vestuvių tematikos papuošalas. Tai trijų rutuliukų rinkinys, kiekvienas puikiai dekoruotas. Rutuliukai gali būti naudojami namų dekoravimui arba geriausiai Kalėdų eglutės dekoravimui. Tai gali būti puiki dovana Kalėdų sezono vestuvėms.

21. Tėvų kalba:

Tėvai kalba

Ši tikrai įkvepianti vestuvių dovana nuotakos tėvams yra graži ir amžina. Ant nosinių yra siuvinėtos gražios nuotakos formuluotės tėvams. Tai atminimas, kuris tėvams į akis sukels ašaras ir tai, ką jie brangins amžinai.

22. Individualus saulės laikrodis:

Individualus saulės laikrodis

Kita šauni dovana porai yra šis personalizuotas saulės laikrodis, pagamintas iš žalvario. Puikus saulės laikrodis yra išgraviruotas su poros vardu, taip pat galite pridėti vestuvių datą. Tai atrodo nuostabiai kambaryje ir visada bus pokalbio pradžia.

23. Mygtuko širdies rėmelis:

Mygtuko širdies rėmelis

Ši rankų darbo vestuvių dovana moterims yra puikus bet kurio žmogaus gestas. Turite turėti keletą skirtingų dydžių pastelinių atspalvių mygtukų. Įklijuokite kiekvieną iš jų širdies formos ir išspausdinkite gražius žodžius porai centre. Kai tai padaroma rankomis, išryškėja tikroji jūsų draugystės meilė.

24. Vestuvių žvakė:

Vestuvių žvakė

Čia yra unikali vestuvių dovana, kurią galite padovanoti nuotakai. Ši nuotakos formos žvakė yra gražiai dekoruota. Jis tiekiamas nuostabioje dėžutėje, kuri yra skaidri iš visų pusių. Prie langelio pridedama maža etiketė, nurodanti vestuvių datą.

25. Nuotakos dovanos:

Nuotakos dovanos

Galite pradžiuginti savo pamerges, padovanodami jiems šiuos nuostabius pakabukus. Šis mažas gestas jiems taip pat reikš daug. Begalybės pakabukas amžinai rodo jūsų meilę jiems. Dėžutę galima pritaikyti šiek tiek, o ne iš jūsų.

26. Virtuvės starteris:

Virtuvės starteris

Tai puikus virtuvės pradinis rinkinys, kurį galite padovanoti nuotakai. Jį sudaro puodai, keptuvė ir stalo įrankiai, kurie bus naudojami maisto ruošimui ir kepimui. Pirštinės ir kumštinės pirštinės papildo šią krūvą. Jūs taip pat galite įdėti prijuostę nuotakai.

27. Laiško dekoras:

Laiško dekoras

Šios laisvai stovinčios keraminės raidės yra puiki dovana sutuoktinių porai. Jie atrodo įspūdingai kaip namų dekoro elementai. Galite pridėti rožinės arba raudonos spalvos keraminę širdį, kad būtų puikus vaizdas. Keraminės raidės bus rausvos arba baltos spalvos.

28. Medinė plokštelė:

Medinė plokštelė

Čia yra gražios senovinės išvaizdos vestuvių medinė lenta, kuri bus pagrindinis namo elementas. Šioje „laimingai amžinai“ atminimo lentoje kabo dvi širdys, kurios nupieštos poros vardu ir jų vestuvių diena. Galite pasirinkti dažyti juos ryškiai arba išlaikyti juos subtilius. Pridėkite juostelių ir turėsite nuostabią dovaną.

29. Puošnumai porai:

Daiktai porai

Tai puikūs vestuviniai niekučiai porai, pagaminti iš metalo. Širdies formos išgraviruotos žodžiais nuotaka ir jaunikis. Šie niekučiai gali būti naudojami kaip dekoro detalės arba dėvimi kaip apyrankės. Prie niekučių taip pat galite pridėti karoliukų.

30. Dovana nuotakos tėvui:

Dovana nuotakos tėvui

Nuotakos dovana tėvui visada yra ypatinga. Padarykite dieną nepamirštamą naudodami šį asmeninį kaklaraištį. Tai gali būti kaklaraištis, kurį jis dėvi vestuvių dieną. Jis tikrai bus branginamas tėvo amžinai.

Dovanų vestuvių dienai yra daug, o pasirinkimas iš sąrašo gali būti bauginantis. Pasirinkite šį išsamų daiktų sąrašą, kurį galite padovanoti nuotakai ir jaunikiui, taip pat tėvams. Jūs visada galite padovanoti porai tai, kas naudinga ir praktiška. Tiesiog suasmeninkite jį taip, kad jis atspindėtų tobulą dieną jų gyvenime.

Kitos dovanos ir idėjos vestuvėms yra dekoro detalės, kurios gali praskaidrinti jų namus. Šie dekoro elementai gali būti skirti svetainei, miegamajam ar virtuvei. Pradiniai virtuvės rinkiniai yra dar viena šauni idėja, kurią galite padovanoti nuotakai, kai ji pradeda šeimos gyvenimą. Į šį sąrašą taip pat įtrauktos dovanos vakarėlio svečiams, todėl galite rinktis iš nuostabių malonių jiems. Namų ir „pasidaryk pats“ daiktai visada yra geriausias pasirinkimas ir gali sutaupyti daug pinigų porai. Taigi atitinkamai rinkitės ir gaukite geriausias dovanas mylinčiai porai.