Dovanų idėjos visada sukrečia jūsų smegenis. Padovanoti savo artimiesiems ar kolegoms visada yra iššūkis. Šis platus idėjų sąrašas yra tai, į ką reikia atkreipti dėmesį prieš galvojant įsigyti ką nors svarbaus. Šios dovanų idėjos skirtos visiems, įskaitant vaikus, draugus, vyrus, žmonas, senelius ir kolegas. Padarykite kiekvieną iš šių dovanų asmenišką, graviruodami jas arba spausdindami.

Naujos dovanų idėjos 2021 m.

Raskime 50 geriausių unikalių dovanų idėjų, kuriomis galite nustebinti savo draugus ir meilužius.

1. Gudrios idėjos:

Sumanios idėjos

Čia yra mielas būdas padovanoti ką nors gimtadienio proga. Šią dovaną sudaro ledų saldainiams skirti daiktai. Yra įvairių padažų ir priedų, taip pat saulėgrąžų stiklainis ir šaukštas. Taigi padarykite dėžutę įdomią, užpildydami ją nuostabiais dekadentiniais daiktais. Išbandykite šokoladinį padažą, karamelinį padažą, šokolado drožles, pabarstukus, zefyrus ir kt.

2.5 jausmų dovana:

nujaučia Dovana

Penkių pojūčių dovana yra puiki dovana jūsų vaikinui ar vyrui. Jį sudaro 5 skirtingos dovanos. Kiekvienos dovanos pagrindas yra vienas iš pojūčių, tokių kaip kvapas, lytėjimas, regėjimas, skonis ir garsas. Dovanų elementai, tokie kaip muzikos kompaktinis diskas, žvakė, šokoladas ir tt, yra geras pasirinkimas. Šios dovanos gali būti supakuotos atskirai ir atspausdintos pojūčių pavadinimais.

3. Širdies rėmas:

Širdies rėmas

Asmeninė vestuvių dovana jūsų draugui visada yra geresnis dovanos būdas. Ši unikali dovanų idėja pagaminta iš mažų širdies formos išpjovų, uždėtų kaip balionas. Vyro ir žmonos nutraukimas yra tinkamas vestuvių porai. Sureguliuokite juos pagal savo pasirinkimą.

4. Dėžutės nuotraukų albumas:

Dėžutės nuotraukų albumas

Tai geriausia dovana savo vaikinui. Dovana yra dėžutė su nuotraukų albumu. Kai atidarote dėžutę, atsiveria keli sluoksniai. Kiekvienas sluoksnis yra užpildytas skirtinga nuotrauka ir maža pastaba. Padarykite tai asmeniška ir pridėkite mielų niekučių.

5. Atidarykite, kai dėžutė:

Atidaryti, kai dėžutė

Čia yra nuotraukų albumo dėžutės variantas. Šią dovanų dėžutę sudaro raidės ar užrašai, kurių tema yra „atidaryti, kai“. Taigi, kai jūsų vaikinas pyksta, jis gali atidaryti užrašą, kuriame sakoma „atidarykite, kai pykstate“. Čia galite pridėti keletą pastabų, kurios jį nuramina ar priverčia juoktis.

6. Individualūs puodeliai:

Individualūs puodeliai

Individualūs puodeliai yra dar vienas puikus būdas dovanoti daiktus draugams. Šią nuostabią dovaną galite pasigaminti patys arba nusipirkti parduotuvėje. Čia naudojamos spalvos yra ryškios. Galite išspausdinti draugo vardą ar kitus šaunius žodžius. Padarykite keistą ir linksmą išgerti rytinį kavos puodelį.

7. Poros raktų pakabukas:

Poros raktų pakabukas

Ši poros raktų pakabukas yra ypatinga ir romantiška dovanos idėja. Raktų pakabukas yra rinkinys, po vieną kiekvienam asmeniui. Žodžiai ant raktų pakabuko gali būti vienodi arba papildyti vienas kitą. Padarykite tai gyvą ir linksmą, kad pora džiaugtųsi turėdama raktų pakabuką.

8. Kulono terapija:

Spalvų terapija

Turėkite nuostabią pristatymo idėją dovanodami savo geriausią draugą. Ši spalva pagrįsta dovanų idėja puikiai tinka mergaitėms. Dėžutė užpildyta daiktais mergaitei. Gali būti nagų lakai, muzikos kompaktinis diskas, šokoladas, burbuliukai ir kt. Pabandykite gauti spalvų schemą, kuri gerai veiktų kaip mergaitėms rožinė.

9. Ananasų vynas:

Ananasų vynas

Viena geriausių dovanų idėjų – padovanoti butelį vyno. Išbandykite retus ir brangius vynus. Tiek raudonas, tiek baltas vynas yra geras pasirinkimas. Padarykite šią paprastą dovaną ypatingą, apvynioję ją popieriumi, o po to klijuodami aukso popieriumi suvyniotus šokoladus. Tada butelio viršus užpildomas žaliu popieriumi, kad būtų panašus į lapus.

10. Pinigų reikalai:

Pinigai yra svarbūs

Padovanokite dovaną asmeniškai, siųsdami pinigus gavėjui. Šiuos pinigus galima padovanoti ypatingu būdu, kuris nėra įprastas. Pabandykite duoti pinigų „bulvių“ dėžutėje. Susukite valiutos banknotus ir sudėkite į dėžutę su pridedamu užrašu.

11. Dovanų krepšelis:

Dovanų krepšelis

Dovanų krepšeliai taip pat yra puiki dovana kolegoms ar artimiesiems. Šis dovanų krepšelis skirtas kavos mėgėjams. Jame yra keletas skirtingų rūšių kavos skonių kartu su cukraus kubeliais. Taip pat yra du puodeliai. Pakuotė sausainių užpildo krepšelį.

12. Poros pagalvės:

Poros pagalvės

Padarykite šias mielas poros pagalves savo draugams. Tai yra geros dovanos, kurias duoti, nes jos yra naudingos ir smagios tuo pačiu metu. Kiekviena pagalvė yra atspausdinta arba išsiuvinėta skirtingais žodžiais, kuriuos galima papildyti vienas kitu. Naudojamos spalvos gali būti tokios, kokios patinka jūsų draugams.

13. SPA patogumas:

SPA komfortas

Tai nuostabi naminė dovana, kurią lengva padaryti draugui. SPA dovaną sudaro visi gražūs kūno losjonai, geliai, kvepalai, nagų lakai ir tt dovana, supakuota į minkštą lengvą rankšluostį. Tada ją galima apvynioti juostele, kad ji atrodytų gražiai ir seksualiai.

14. Šokoladinė Kalėdų eglutė:

Šokoladinė Kalėdų eglutė

Ši nuostabi Kalėdų eglutė pagaminta pritvirtinus šokolado plyteles prie butelio. Jums reikia sistemingai apvynioti šokolado plytelių kraštą juostele prie butelio, sukuriant medžio sluoksnius. Bus gerai, jei rasite žalios ir raudonos spalvos šokolado batonėlių. Užbaikite medį raudona juostele, kad užbaigtumėte išvaizdą.

15. Mamos dovanų krepšelis:

Mamos dovanų krepšelis

Motinos meilė negali būti grąžinta, tačiau visada galite ją nudžiuginti padovanodami jai gražų krepšelį. Šis mažas meilės krepšelis gali turėti keletą dovanų pasiūlymų. Galite pasigaminti kepimo rinkinį su šluotele, mentele ir pyragų mišiniais. Jūs netgi galite padaryti knygų rinkinį su keliomis skirtingomis knygomis ir žurnalais.

16. Meilės žemėlapis:

Meilės žemėlapis

Šį nuostabų rėmelį sudaro vietų, kuriose sutikote savo vaikiną ir kur susižadėjote, žemėlapiai. Žemėlapiai iškirpti širdžių pavidalu. Padovanok jam šią dovaną sentimentalią ir romantišką. Tai yra viena iš skirtingų dovanų idėjų, apie kurias galite galvoti.

17. Karšti kakavos sniego seniai:

Karšti kakavos sniego seniai

Kai kurios naujos dovanų idėjos Kalėdoms visada yra sveikintinas dalykas. Ši graži sniego senelio dovana sudaryta iš trijų stiklainių. Viršutinis stiklainis nudažytas sniego senio veidu. Vidurinis indelis nudažytas mygtukais. Viršuje pritvirtinkite juostelę ir šiek tiek skrybėlę. Užpildykite kiekvieną stiklainį daiktais, kad gautumėte karštą kakavą.

18. Svarbūs gimtadieniai:

Milestone gimtadieniai

Ši neįprasta dovana skirta ypač gimtadieniams, kurie yra svarbūs įvykiai. Tai yra geros dovanos, kurias galite įteikti kolegoms ir draugams, kai jiems sukaks tam tikras amžius. Puodelis čia yra išspausdintas gražiais žodžiais, kurie yra juokingi ir neįprasti.

19. Kortelių meilė:

Kortų meilė

Madinga dovanos idėja jūsų mylimam žmogui yra ši kortelės dovana. Įvairios dovanos parodo, kaip mylite savo sutuoktinį ar vaikiną. Šis konkretus yra pagamintas iš kortų kaladės. Turite įklijuoti mažas užrašus, kuriuose nurodomos 52 priežastys, kodėl jį taip mylite.

20. Sąsagos jam:

Sąsagos Jam

Puiki dovana jūsų tėvui Tėvo dieną būtų padovanoti jam porą sąsagų. Šios sąsagos yra gana unikalios, nes yra Ganešos formos. Kiti du elementai yra kaištis ir žyma. Jie pagaminti iš metalo ir atrodo labai įspūdingai.

21. Vestuvių dovana:

Vestuvių dovana

Padarykite poros vestuvių dovaną nuostabia unikalia pakuote. Į šį pakavimo stilių įeina popierius, sulankstytas jaunikio ir nuotakos pavidalu. Dovanų elementų sąraše gali būti nuotakos ir jaunikio daiktų atskirai. Tada galite juos suvynioti į juodai baltą popierių.

22. „Diwali“ žibintai:

Diwali žibintai

Čia yra puiki dovana savo draugams ir kolegoms. „Diwali“ žibintų dovana visada yra tobula. Šis žvakidės sieninis stovas yra toks gražus ir didingas. Tai apšvies vietą ir suteiks jai šventinį vaizdą.

23. Individualus vyno butelis:

Individualus vyno butelis

Tarp daugybės dovanų variantų geriausias pasirinkimas yra vyno butelių dovanojimas. Pasirinkite raudoną ir baltą vyną ir visada įsigykite populiarų ir retą vyną. Vyno butelį galima sudėti į gražią dėžutę, aptrauktą satino lakštu. Jūs netgi galite suasmeninti šią progą naudodami etiketę.

24. Pasirinktinis laikrodis:

Individualizuotas laikrodis

Peržiūrėkite naujausius dovanų daiktus Diwali proga. Šis nuostabus laikrodis pagamintas iš indiško dizaino ir saldaus stovo. Naudojamos spalvos yra gana ryškios, o atspaudai yra indiški. Tai taps nuostabiu bet kurio namo akcentu.

25. Dubenėlis saldainių:

Dubenėlis saldainių

Dovanokite savo artimiesiems geriausius naminius saldumynus. Saldainiai gali būti siunčiami kitaip, sudėjus juos į spalvingus gražius dubenėlius. Pridėkite diya ir visa dovana atrodys nuostabiai. Tai modernus būdas dovanoti saldumynus Diwali.

26. Namų žaislų tešlos dovana:

Naminė „Play“ tešlos dovana

Kaip grąžinimo dovanas savo vaikų gimtadieniams galite padovanoti kažką prasmingo ir tyro. Padarykite šiuos naminius žaislinius įvairių spalvų tešlos kamuoliukus ir supakuokite juos dovanai, kad gautumėte puikią dovaną. Tada juos gali naudoti ir kiti vaikai.

27. Spausdinta pagalvėlė:

Spausdinta pagalvėlė

Parodykite savo meilę žmonai padovanodami jai atspausdintą pagalvėlę. Tai bus geriausia dovanų prekė. Galite atspausdinti jos paveikslėlį ant pagalvėlės, ant kurios yra kelios širdelės. Padarykite tai sentimentaliu, padovanodami tai Valentino dienos proga.

28. Šampano įvyniojimai:

Šampano įvyniojimai

Uždenkite šampano butelius, kuriuos planuojate kam nors padovanoti linksmais būdais. Ši Kalėdų dovanų įvyniojimo idėja apima mažas raudonas ir mėlynas prijuostes ir raudoną įvyniojimą. Dėl to dovana atrodo šventiškesnė ir ryškesnė. Pasirinkite spalvas pagal progą, kuriai dovanojate dovanas.

29. Kvapiosios žvakės:

Kvapiosios žvakės

Šviesiai kvepiančiomis žvakėmis pagyvinkite savo namus. Jūsų pasirinktas aromatas gali būti dovanojamas jūsų mylimam žmogui. Jūs netgi galite spausdinti žvakes su žodžiais ir vaizdais. Išbandykite skirtingų spalvų žvakes, kad atrodytumėte nepriekaištingai.

30. Velykų kiaušiniai:

Velykų kiaušiniai

Velykos yra Velykų kiaušinių iš šokolado metas. Ši konkreti dovanų idėja žengia dar vieną žingsnį. Jums reikia įtrinti kiaušinius ir tada dažyti juos ryškiomis spalvomis. Tada užpildykite kiekvieną iš jų lydytu šokoladu ir įpilkite šaukštą. Įdėkite visus kiaušinius į krepšelį ir apvyniokite juostele, kad šventinė išvaizda.

31. Mokytojų įvertinimas:

Mokytojo įvertinimas

Geriausia dovana mokytojui yra šis lentos vainikas. Jį sudaro pieštukai, visi gražiai sujungti. Į vainiko centrą taip pat įdėkite nedidelę lentą. Papuoškite vainiką mažais niekučiais ir lipdukais, kad parodytumėte savo meilę savo mokytojui.

32. Individualizuota šokolado plytelė:

Individualizuotas šokolado batonėlis

Tai puikus būdas padovanoti kažkam šokolado. Geriausias būdas yra sukurti asmeninę etiketę ir įvyniojimus. Tada galite suvynioti parduotuvėje nusipirktą šokolado plytelę šiuo pasirinktiniu įvyniojimu. Padarykite įvyniojimą spalvingą ir pridėkite centre esančio asmens vardą.

33. Naminių gyvūnėlių asmenukių stendas:

„Selfie“ naminių gyvūnėlių stendas

Šiomis dienomis asmenukių fotografavimas yra tiesiog madingiausias dalykas. Taigi kodėl jums reikia palikti savo augintinius? Ši nuostabi programėlė yra būtent tai, ko reikia, kad jūsų augintiniai šypsotųsi ir žiūrėtų į fotoaparatą. Kad gyvūnas nejudėtų sekundę, šis naminių gyvūnėlių asmenukių stovas yra prijungtas prie išmaniojo telefono.

34. „Pasidaryk pats“ rašiklio stovas:

„Pasidaryk pats“ rašiklio stovas

Čia yra naudinga dovana mokytojams ir vaikams. Šis „pasidaryk pats“ rašiklio stovas pagamintas iš bet kokios skardinės. Skardinę reikia papuošti popieriumi ar lazdelėmis ar net audiniu. Šiame konkrečiame rašiklio stende yra liniuotės, kurios yra supjaustytos ilgio ir įstrigo aplink skardinę.

35. „Fidget“ suktukai:

„Fidget“ suktukai

Viena iš madingų dovanų šiandien yra nerimas. Šis paprastas žaidimas išpopuliarėjo per internetinius vaizdo įrašus. Galite juos padovanoti kaip dovaną savo vaikų gimtadieniui. Galimų spalvų yra daug ir jas galite pasirinkti pagal vaikų pasirinkimą.

36. Pasirinktinis šešių paketas:

Individualizuota šešių pakuočių pakuotė

Alaus skardinės jūsų vaikinui yra tikras smūgis bet kokia proga. Padovanokite šią pasirinktinę alaus butelių pakuotę. Pakuotę reikia papuošti etiketėmis ar atvirukais. Ši dovana parodo vaikinui šešis būdus, kaip jis yra mylimas. Taigi kitą kartą, kai jums reikia padovanoti vyrui ar vaikinui alų, tai yra teisingas būdas tai padaryti.

37. Nuotraukų dovanos:

Nuotraukų dovanos

Kitą kartą, kai reikia kam nors padovanoti, padarykite nuotraukas savo centro tema. Surinkite geriausias nuotraukas ir pridėkite jas prie dalykų sąrašo. Juos galite atspausdinti ant mobiliojo viršelio, piniginių ir pan. Taigi padovanokite šią nuostabią romantišką idėją savo vaikinui ar vyrui.

38. Minkšti žaislai:

Minkšti žaislai

Kita nuolatinė Valentino dienos dovana yra minkštas žaislas. Jie yra minkšti ir minkšti, gali būti širdies ar meškiuko formos. Minkšti žaislai taip pat gali būti atspausdinti žodžiais „meilė“ ir pan. Pasirinkite iš simbolinių raudonos arba rožinės spalvų.

39. Apyrankė progai:

Apyrankė progai

Galite padovanoti savo vaikui šią nuostabią monograminę apyrankę, kuri turi daug žavesio. Vienas iš žavesio turės monogramą. Tada kitas turės baigimo skrybėlės simbolį, o kitas – baigimo metus.

40. Gėlės ir pyragas:

Gėlės ir pyragas

Svarbiausia dovana bet kokiai progai visada yra gėlės ir pyragas. Ši daiktų pora yra neskausminga. Turite pakelti ante ir dovanų gėles, kurios yra unikalios ir nuostabiai atrodo puokštėje. Tortas taip pat turėtų būti ypatingas ir skanus. Atsižvelkite į asmens, kuriam dovanojate, simpatijas.

41. Asmeniniai rėmeliai:

Individualūs rėmeliai

Šis mielas šeimos nuotraukų rėmelis yra pagamintas iš medžio ir suasmeninamas. Ant rėmo atliktas graviravimas skirtas būtent seneliams. Prie kadro taip pat galite pridėti anūkų vardus ir padaryti jį asmenišku. Pridėkite nuostabią senelių ir anūkų nuotrauką ir turėsite sentimentalią dovaną.

42. Meilės pakabukas:

Meilės pakabukas

Padovanokite savo uošvei šį nuostabų sidabro pakabuką. Maži deimantai centre yra tobuli ir pakabukas atrodo stulbinančiai. Ant dėžutės taip pat galite pridėti asmeninę pastabą. Tai privers jūsų uošvę labiau vertinti mintį ir labiau jus mylėti.

43. Gurmaniški triufeliai:

Gurmaniški triufeliai

Retas ir išskirtinio stiliaus dovanų šokoladas. Šie gurmaniški šokoladai gaminami iš aukščiausios kokybės kakavos. Išbandykite juodąjį šokoladą, kad gautumėte sodresnį skonį. Triufeliai yra dar viena puiki šokolado dovana. Supakuokite juos į gerai supakuotas dėžutes.

44. Vaisių krepšelis:

Vaisių krepšys

Užuojautos dovana yra ta, kurią įteikiate, kai kam nors reiškiate užuojautą. Vaisių krepšelis yra geriausias būdas tai padaryti. Šis nuostabus krepšelis pripildytas nuostabių vaisių ir šiek tiek užuojautos. Padarykite krepšelį paprastą, bet elegantišką.

45. Individualizuotos knygos:

Individualizuotos knygos

Klasikiniai romanai ir knygos vaikams visada yra puiki dovanos idėja. Galite padaryti šias dovanas unikalias, jas pritaikydami. Šios unikalios knygos turi vaiko vardą, įtrauktą į knygos personažus. Taigi knyga tampa jo istorija.

46. ​​Virtuvės įtaisai:

Virtuvės įtaisai

Virėjui, mėgstančiam išbandyti įvairius patiekalus, ši virtuvės programėlė yra puiki dovana. Makaronų gaminimo aparatas palengvins jūsų draugo gyvenimą. Tai naujausias prietaisas, iš kurio lengvai pagaminami puikūs makaronai. Taigi išbandykite virtuvės dalykėlius kaip dovaną.

47. Dovanų kortelės:

Dovanų kuponai

Kitas puikus pasirinkimas kam nors padovanoti yra pati dovanų kortelė. Ši nuostabi koncepcija puikiai tinka žmonėms, kurie nežino, ką tiksliai duoti. Dovanų kortelė suteikia laisvę pasirinkti viską, ko norite. Taigi pridėkite dovanų kortelėje esančius pinigus ir pateikite juos savo draugui ar kolegoms.

48. Geriausi medaliai:

Geriausi medaliai

Padovanoti broliui ką nors išskirtinio visada yra iššūkis. Šis geriausio brolio medalis yra būtent tai, ko reikia jam padovanoti. Įsigykite šį pasirinktinį medalį iš žalvario ir priderinkite prie raudonos juostelės. Centre gali būti išgraviruotas jūsų brolio vardas.

49. Slapukų krepšelis:

Slapukų krepšelis

Sausainių krepšelis yra gera ir skani dovana bet kam. Tai galima padaryti ir vaikams ar suaugusiems. Pabandykite pasirinkti iš geriausių sausainių, tokių kaip šokolado drožlės, pabarstai ar brangakmeniai. Šiuos sausainius reikia iškepti šviežius, o tada supakuoti į krepšelį, apvyniotą juostele.

50. Matiniai keksiukai:

Matiniai keksiukai

Gimtadienio mergaitei galite padovanoti šį nuostabų matinių keksiukų dėklą. Išbandykite šokoladinius keksiukus, kuriuos galima kepti namuose. Glajus gali būti vanilinis ar net šokoladinis. Papuoškite juos pabarstukais ar kitais vaikams patinkančiais daiktais. Galite pridėti žvakių ar net sudėti keksiukus, kad suformuotumėte formą. Tada jie tampa tarsi ištraukiami pyragai.

Dovanų idėjos vaikams, suaugusiems gali būti padovanotos dovanojant parduotuvėje pirktus daiktus arba rankų darbo. Galite pasigaminti tam tikrų daiktų, taip pat pritaikyti tuos, kuriuos perkate. Pabandykite ženklinti ir graviruoti dovanas, kad taptumėte asmeniškesnis. Vaikams galite turėti saldainių ir šokolado, taip pat minkštų žaislų. Padovanoti jiems raštinės reikmenis ir žaislus visada yra puikus pasirinkimas. Savo sutuoktiniui ir artimiesiems galite pasiūlyti romantiškų dovanų, tokių kaip širdies formos daiktai, papuošalai, kvepalai ar net rėmeliai. Pabandykite gaminti daiktus ir namuose, kad parodytumėte savo meilę.