Dövme popüler bir sanat türüdür. Aztek, Asya ve Diğer çiçek desenleri gibi çeşitli desenler alabilirsiniz. Chennai’de bu hizmeti sunan çeşitli dükkanlar var..

Chennai'deki Dövme Salonları

Chennai’deki En İyi Dövme Salonları:

Tasarımınızı ondan almak için Chennai’deki en iyi 10 dövme salonu aşağıdadır..

1. Chennai’deki Yantra Dövme Dükkanı:

Chennai sınırlarındaki Dövme Salonları

Bu dükkan Sekhar’a ait ve işletiliyor. Bu, açıldığı andan itibaren çok popüler bir dükkan. Bu sanatçıdan çeşitli dövme tasarımları alabilirsiniz. Ayrıca resim galerilerini kontrol edebilir ve http://www.yantratattoos.com/ adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu insanlar ayrıca örtbas tasarımlarında uzmanlaşmıştır..

2. Chennai’de Tılsım Dövme Dükkanı:

Chennai'de Tılsım Dövme Dükkanı

Bu, çeşitli farklı tasarımlar sunan çok popüler bir stüdyo. Ayrıca sanat eseri galerilerini ve hizmet verdikleri çeşitli oran ve fiyatları da inceleyebilirsiniz. Birçok güneyli ünlü, tasarımlarını bu dükkandan aldı. Bu nedenle, özelleştirilmiş bir tasarım istiyorsanız veya küçük bir yazı tipi tasarımı istiyorsanız, mağazalarına göz atabilirsiniz. http://www.talismantattoos.in/ adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu, Chennai’deki en iyi dövme salonlarından biridir..

3. Chennai’deki Panter Dövme Dükkanı:

Chennai'de Panter Dövme Dükkanı

Burası Chennai’de iyi bilinen bir yer ve birçok güneyli sinema oyuncusu ve aktrisinin tasarımları var. Özelleştirilmiş bir deseni mürekkeplemek istiyorsanız, resim galerilerini kontrol edebilir ve bu mağazanın ücretlendirdiği fiyatlar ve oranlar için bilgileri kontrol edebilirsiniz. Bu dükkandan kabile, kız tipi veya başka herhangi bir çiçek baskı çeşidi alabilirsiniz. http://www.tatcodesign.com/electric-rose-tattoo/panther-tattoos-chennai/ adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz..

4. Chennai’deki Irezumi Dövme Stüdyosu:

Chennai'de Irezumi Dövme Stüdyosu

Bu, tasarımınızı alabileceğiniz iyi bilinen bir stüdyo. Her türlü çiçek, böcek veya diğer Aztek desenlerini buradan alabilirsiniz. Ücretleri ve oranları http://www.tattoosindia.com/ adresindeki web sitelerinden öğrenilebilir. Chennai’deki en iyi dövme dükkanı.

5. Chennai’de Kara Büyü Vücut Sanatı  Dövme Stüdyosu:

Chennai'de Black Magic Body Art  Dövme Stüdyosu

Bu dükkan örtbas tasarımlarında uzmanlaşmıştır. Eski tasarımınızı kapatmak için modaya uygun bir tasarım istiyorsanız bu mağazaya göz atabilirsiniz. https://www.facebook.com/blackmagicbodyartstudio adresindeki yüz kitap sayfalarından daha fazla bilgi alabilirsiniz..

6. Coğrafi Dövmeler:

coğrafi dövmeler

Bu, kalıcı tasarımlar sağlayan çok iyi bilinen bir dükkan. Maori, Çiçek baskıları ve diğer sanatsal desenler gibi bu mağazanın sunduğu göz alıcı tasarım çeşitlerine göz atabilirsiniz. http://www.geotattoos.com/ adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilir ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Chennai’deki en iyi dövme sanatçısıdır.

7. Chennai’deki Maha Dövme Stüdyosu:

Chennai'de Maha Dövme Stüdyosu

Birçok güneyli ünlü, tasarımlarını Mylapore’daki bu dükkandan aldı. http://www.justdial.com/Chennai/Maha-Tattoo-Studio-%3Cnear%3E-Mylapore/044PXX44-XX44-120517145940-M7S8_BZDET adresinde daha fazla bilgi alabilir ve resim galerisine göz atabilirsiniz. Chennai’deki popüler dövme salonlarından biridir..

8. Chennai’de Yaşayan Mürekkep Dövme Stüdyosu:

Chennai'de Yaşayan Mürekkep Dövme Stüdyosu

Bu iyi bilinen bir güney mürekkep dükkanı. Fiyatlarını ve sanatsal tasarımlarını http://www.getithotdeals.in/deal/living-ink-tattoo-studio-get-79-discount-offer-on adresindeki web sitesinde kontrol edebilirsiniz..

9. Chennai’deki Dövme Dükkanı:

Chennai'deki Dövme Dükkanı

Bu, bir kabile veya Asya tasarımı alabileceğiniz popüler bir vücut sanatı tasarımları yeridir. Bu dükkandan ders almak istiyorsanız, bu sanatı bu stüdyodaki profesyonellerden de öğrenebilirsiniz. Zevkinize göre özelleştirilmiş kuş tasarımları veya başka tür desenler de alabilirsiniz. http://thetattooshop.co.in/ web sitesinden fiyatlar ve tasarım galeri görselleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Chennai’deki en iyi dövme merkezlerinden biridir..

10. INK-Chennai’deki Dövme Stüdyosu:

INK-Chennai'deki Dövme Stüdyosu

Bu, Chennai’de tasarımınızı alabileceğiniz popüler bir dükkan. Daha fazla bilgi alabilir ve tasarım galerilerini adresindeki yüz kitap sayfalarından da inceleyebilirsiniz. Ayrıca Chennai’deki en iyi dövme sanatçısıdır..

Bu ekstra inçleri kazanmalarına yardımcı olun. Paket hızlı ve hızlı büyümenizi sağlayacak olsa da, bu maddeler ve uyarıcılar kendi içinde vücudun uyumlu olmadığı kimyasallar, ilaçlar ve steroidler içerir. Bu uyarıcılar vücudun doğal hormonlarını karıştırarak onu sınırlar. Bunları almayı bıraktığınızda, başladığınız yere geri dönersiniz. Vücut değişiklikleri durumunda daima doğal rahatsızlıklara bağlı kalın. Sizi mahvetmezler https://www.facebook.com/INK.The.Tattoo.Studio.