Dövme, modaya uygun bir sanat ve büyüyen bir trend. Hemen hemen her türlü tasarımı yaptırabilir ve ekstra para harcamak istiyorsanız özel tasarımlar yapabilirsiniz. Bazı birçok dükkan ve sanatçı bu hizmetleri sunuyor.

Delhi'deki Dövme Salonları

Delhi’deki En İyi Dövme Sanatçıları:

Aşağıda, profesyonel sanatçılardan kalıcı bir tasarım alabileceğiniz Delhi’deki en iyi 10 dövme salonu bulunmaktadır..

1. Inkinn Dövme Stüdyosu:

delhi dövme salonları

Bu Delhi’nin ünlü bir mürekkep stüdyosu. Alanında uzman profesyonelleri burada bulabilirsiniz. Bu aynı zamanda farklı sanatsal çalışmalarıyla da tanınır. Bu insanlar ayrıca Japonca ve diğer tasarım türlerinde uzmanlaşmıştır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tasarımlar bulabilirsiniz. Koi tasarımlarını buradan temin edebileceğiniz gibi font tasarımlarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bu stüdyo genellikle çeşitli renkli ve siyah mürekkep tasarımlarıyla çalışır. Bu stüdyodan zevkinize uygun özel tasarımlar yapabilirsiniz. Bu, B-87 Savunma Kolonisi’nin ikinci katında, Üst Geçidin yakınında yer almaktadır. Daha detaylı bilgiyi web sitelerinden edinebilirsiniz: www.inkinn.com

2. Şahin Dövmeleri:

dövme tasarımları delhi2'deki yerler

Bu, birçok çıkışı olan çok iyi bilinen bir stüdyo. Şehrin her yerinde bulunan çeşitli dükkanlarına gidebilirsiniz. Bu insanlar çeşitli tasarımlar yaparlar. Ayrıca sizin için özel desenler ve kabile desenleri de yapabilirler. Çıkartma gibi geçici bir şey istiyorsanız, birçok farklı su transfer çıkartması ve diğer geçici tasarım türleri satıyorlar. Birkaç popüler mağazaları var. Başka satış noktaları da var ve daha fazla bilgi için bir müşteri web sitelerini kontrol edebilir: http://www.hawktattoo.in/

3. Akrep Dövme Hanı:

Tribal Yarım Kol Dövme Tasarımları

Bu stüdyoda sizin için her türlü tasarımı yapabilecek sanatçılar var. Kabileye özgü bir şey istiyorsanız veya eski kalıplarınızı örtmek istiyorsanız o zaman dükkanlarına da göz atabilirsiniz. Sanatçı Deven’den sizin için kabile tasarımları yapmasını isteyebilirsiniz ve başka bir tasarım elde edersiniz. Burası C-7’de, dükkan numarası 61 ve bu da sektör-7’de. Daha fazla bilgi için sayfalarını kontrol edebilirsiniz. Delhi’deki dövme salonlarından biridir..

4. Devilz’in Dövmeleri:

dövme tasarımları delhi4 yerler

Burası Delhi’de mürekkep tasarımları için çok iyi bilinen bir yer. Çeşitli sanat eserlerini web sitelerinde inceleyebilirsiniz. Bu en popüler stüdyolardan biridir. Web siteleri http://www.tattoosnewdelhi.com/ adresindedir. Yeni Delhi’deki en iyi dövme sanatçısıdır..

5. Cheeno Stüdyosu:

dövme salonları-in-delhi-5

Burası Noida’da yer almaktadır. Bu modaya uygun bir salon. Sony Center’ın karşısında Noida’da bulunan mağazalarının tasarımları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz..

6. Mike’ın Dövmeleri:

dövme tasarımları delhi6 yerler

Bu popüler bir stüdyo ve mağazalarından çeşitli tasarımlar alabilirsiniz. http://www.tattoosbymike.com/ adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz..

7. Dövme Villası:

delhi7'deki yerler dövme tasarımları

Bu, tasarımlarınızı mürekkeplendirebileceğiniz çok iyi bilinen bir stüdyo. http://www.tattoovilla.com/ adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu, Delhi’deki en iyi dövme salonlarından biridir..

8. Dev Tarafından Dövmeler:

dövme tasarımları delhi8 yerler

Bu kişiler, rahatınıza göre farklı pozisyonlarda alabileceğiniz çeşitli dövme tasarımları yapabilirler. http://www.tattooartistdev.com/tattoos_by_dev.html adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. O Delhi’deki en iyi dövme sanatçısıdır..

9. Mohit Tarafından Dövmeler:

dövme salonları-in-delhi-9

Burası tasarımınızı alabileceğiniz modaya uygun bir yer. Siz de zevkinize göre kişiye özel desenler alabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi web sitelerinden edinebilirsiniz. http://www.tattoosbymohit.in/

10. Delhi’de Silinmez Dövme Stüdyosu:

dövme tasarımları delhi10 yerler

Bu, tasarımınızı almak için popüler bir Delhi salonu. http://tattoosnewdelhi.in/home.html adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.