Dövme tasarımları günümüzde bir trend. Bunlar moda ve birçok insan onları spor yapmayı sever. Bu konuda uzmanlaşmış mağazalardan çeşitli kabile, Polinezya, Aztek ve diğer desenleri kolayca yapabilirsiniz..

Kalküta'daki Dövme Salonları

Kalküta’daki En İyi Dövme Salonları:

Aşağıda, tasarımınızı yaptırabileceğiniz kolkata’daki en iyi 10 dövme salonu bulunmaktadır..

1. Kalküta’da Habib’in Dövme Salonu:

Kalküta'da Habib'in Dövme Salonu

Bu, hijyenik ve sanatsal hizmetler sunan tanınmış ve popüler bir dükkan. http://kolkata.linkbyme.in/habibs-hair-beauty-salon-if420185/ adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz..

2. Kalküta’da Oasis Dövme Stüdyosu:

Kalküta'da Oasis Dövme Stüdyosu

Bu, size özelleştirilmiş desenler bile verebilen popüler bir tasarım mağazasıdır. http://www.zootout.com/kolkata/salon/oasis-tattoo-studio-tolly gunge-453 adresindeki web sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bilgi ve diğer fiyatlar için resim galerilerini kontrol edebilir veya mail atabilirsiniz..

3. Tuhi’nin Kalküta’daki Dövme Salonu:

Kolkata'da Tuhi'nin Dövme Salonu

Bu, Kalküta’daki dükkanlar arasında lider hale gelen bir başka popüler stüdyo. Onlardan çeşitli kabile, Polinezya ve diğer çiçek veya 3 boyutlu desenler alabilirsiniz. Tasarım galerileri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgiyi https://www.facebook.com/tuhistattoo adresindeki face book sayfalarından edinebilirsiniz. Kolkata’daki en iyi dövme salonlarından biridir..

4. Kertenkele Derisi Dövmeleri:

Kertenkele Derisi Dövmeleri

Bu, South City Alışveriş Merkezi’nin karşısında, Prince Anwar Shah Yolu, Lake Gardens üzerinde yer almaktadır. Bu iyi bilinen bir stüdyo ve aynı zamanda oldukça yüksek fiyatlı. Bir tasarımı uygun renklerle yaptırmak veya eski deseninizi modaya uygun bir tasarımla kaplamak istiyorsanız bu mağazadaki sanatçılardan temin edebilirsiniz. Fiyatlar ve tasarımlar galerisi hakkında daha fazla bilgiyi http://lizardsskintattoos.com/ adresindeki web sitelerinden edinebilirsiniz. Burada ana sanatçı Niloy Das.

5. Kalküta’daki Carapace Ink Studio:

Kalküta'da Carapace Ink Studio

Bu iyi bilinen bir salon. Tasarımlarınızı buradan daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Zevkinize ve cebinize göre size bir tasarım çizebilecek popüler sanatçılar var. Burası Chittaranjan Bulvarı Yolu’nda. Tasarım galerisi ve fiyatları hakkında daha fazla bilgiyi https://www.facebook.com/carapacetattoos adresindeki face book sayfalarından alabilirsiniz..

6. Mürekkep Dövmeleri:

Dövmeler

Bu çok popüler bir dükkan. Burası aynı zamanda birçok ünlünün tasarımlarını yaptırdığı iyi bilinen bir yer. Bu sanatçılar Aztek desenleri yapabilir ve fiyatları cep dostudur. Burası Burrabazar’da bulunuyor. Bu dükkandan çeşitli desenler alabilirsiniz. Bu çok popüler bir dükkan ve yaratıcı sanatçıları var. Daha fazla bilgiyi http://www.justdial.com/Kolkata/Inkup-Tattoos-%3Cnear%3E-Near-Rammandir-Burrabaz/033PXX33-XX33-130201215552-M7T4_S29sa2F0YSBUYXR0b28gQXJ0aXNJrIld=VN0AXN0cyBwN0AXN0cyBwN0AXN0cyBwN0AXN0cyBwN0N03PXX33-XX33-130201215552-033PXX33-XX33-130201215552 adresinden alabilirsiniz..

7. Kalküta’da Mürekkep Bağlantısı Stüdyosu:

Kalküta'da Ink Link Stüdyosu

Burası Kalküta’daki Oxytown’daki Biren Roy yolunda. Bu küçük dükkandan çeşitli tiplerde tasarımlar alabilirsiniz. http://in.88db.com/india/Kolkata+Kolkata-G-P-O-/Beauty/Tattoo-Body-Piercing/ad-1155636/ adresinden daha fazla bilgi alabilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz..

8. Mürekkep Bakanlığı:

Bu, 2010’da açıldığından beri lider bir stüdyo haline geldi. Diğer şehirlerden insanlar özel tasarımlarını yaptırmak için bu dükkana geliyorlar. Bu aynı zamanda uygun hijyeni sağlar ve zevkinize ve cebinize göre hizmet verir. Tasarımlar ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgiyi https://www.facebook.com/pages/Ministry-Of-Inkin/162325627118027 adresindeki facebook sayfasından alabilirsiniz..

9. Kalküta’da 3 Küp Dövme Stüdyosu:

Kalküta'da 3 Küp Dövme Stüdyosu

Bu popüler ve önde gelen bir dövme tasarım stüdyosudur. Bu sanatçılardan çeşitli desenler alabilirsiniz. Ayrıca birçok özelleştirilmiş kabile veya Mısır veya yazı tipi deseni alabilirsiniz. Resim galerilerini ve diğer bilgileri http://www.3cubetattoo.com/ adresindeki web sitelerinden kontrol edebilirsiniz. Bu, kolkata’daki popüler dövme salonlarından biridir..

10. Kalküta’da Shree Dövme Salonu:

Burası Ariadaha’da. Bu mağazadan çeşitli desenleri düşük fiyatlarla alabilirsiniz. http://www.indiamart.com/shree-tattoo-parlour/ adresindeki bu web sitesinden daha fazla bilgi alabilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz..