Pune, büyük Maharashtra eyaletinde yer alan büyük bir şehirdir, bu şehir hem eyalet halkının hem de oraya giden turistlerin keyif aldığı birçok harika cazibe merkezine sahiptir. Bu cazibe merkezleri dışında, Pune’daki dövme salonları son birkaç yılda sadece sanatın modernizasyonu nedeniyle değil, aynı zamanda bu sanatın şehir genelinde yavaş büyümesi nedeniyle popülerlik kazanmıştır..

Şehirdeki dövme salonlarının sayısında yavaş bir artış oldu ve bu dövme salonlarından bazıları, seçkin sanatçıları ve olağanüstü çalışmaları için geri kalanlar arasında öne çıktı. Bu dövme salonları, işleriyle gurur duyan ve çok başarılı bir hayranı olan pune’deki en iyi sanatçılara ev sahipliği yapıyor..

Pune'deki En İyi Dövme Sanatçıları

Pune’deki En Popüler Dövme Sanatçıları:

Aşağıda hem sanat hem de verimlilik açısından pune’daki en iyi 9 dövme sanatçısı verilmiştir..

1. Boğalar, Pune’daki Dövme Stüdyosu:

Bu muhtemelen şehirdeki en istisnai sanatçılardan bazılarının bulunduğu pune’deki en iyi dövme stüdyosu. Bu dövme salonundaki sanatçılar, bu olağanüstü sanat konusunda şehrin en iyi ellerine sahiptir. Ayrıca çok etkili kalıcı dövmeler burada en iyi ekipmanlarla istisnai fiyatlarla yapılır ve son derece güvenlidir..

2. Pune’da Sabby’nin Dövme ve Piercing Stüdyosu:

Sabby, uzun bir atışla pune’de mevcut en iyi sanatçıdır ve bunun nedeni, uygun fiyatlarla çok istisnai dövmeler sağlaması ve cildiniz için çok güvenli olan birinci sınıf ekipmanları kullanmasıdır. Şu anda sahip olduğunuz dövme nedeniyle kesinlikle bu dövme salonundan yüzünüzde bir gülümseme ile ayrılacaksınız..

3. Pune’da Kraayonz Dövme Stüdyosu:

Koregaon Park’ta bulunan kraayonz dövme stüdyosu, yüz ve bilek dövmelerinde uzmanlaşmış, pune’de başka bir büyük dövme sanatçısına ev sahipliği yapmaktadır. Yine burada kullanılan ekipmanlar cildiniz için çok güvenlidir ve dövmeler şehirdeki diğer birçok dövme salonuna kıyasla çok uygun fiyatlarla mevcuttur. O pune’daki en iyi dövme sanatçısı.

4. Pune’da Deekays Demir El Dövme Dükkanı:

Çok popüler olarak Deekay olarak bilinen sahibi, müşterilerinin çoğundan iyi eleştiriler alan çok istikrarlı bir dövme sanatçısıdır. Çok çeşitli kalıcı dövmelerde uzmanlaşan demir el dövme stüdyosunda, memnuniyetiniz için birlikte çalışan birkaç harika sanatçı daha var..

5. Pune’da Kit’in Dövme Salonu:

Sıra dışı sanatçılarla pune’deki bir başka harika dövme salonu bu salon, müşterileri arasında benzersiz ve çok popüler kılan yenilikçi tasarımlarda uzmanlaşmıştır. Kit çok yetenekli bir sanatçıdır ve mükemmel ve uygun fiyatlı dövmeler sağlar.

6. Pune’da Inkalab Dövme Dükkanı:

Inkalab dövme stüdyosu, müşterinin gereksinimlerini dinlemekten ve daha sonra dövme yaptırırken yaşadıkları deneyimin unutulmaz ve olumlu olması için onlara göre hareket etmekten gurur duyar. Inkalab’ın her biri sabit bir eli olan ve en iyi ekipmanı kullanan harika sanatçılardan oluşan bir ekibi var..

7. Pune’da Mürekkep Alanı Dövme Stüdyosu:

Mürekkep alanı son zamanlarda birçok yeni müşteri üzerinde yapmaya başladığı harika tasarımlardan bazılarıyla öne çıktı. Bunun nedeni, katılan yeni sanatçıdır. Bu sanatçılar, birkaç kişiyle birlikte, salondan yüzlerinde bir gülümseme ve mükemmel bir inceleme ile ayrılan müşterilere yenilikçi ve uygun fiyatlı dövme tasarımları sunuyor..

8. Pune’da Poison Ivy Dövme Stüdyosu:

Bu dövme stüdyosu, olağanüstü dövme fikirleri, konseptleri, tasarımları ve tüm sanatçılarının çoğu, ihtiyacınıza göre çok yenilikçi ve uygun fiyatlı dövmeler sağlayan Hindistan’daki en iyi 25 dövme stüdyosunda listelenmiştir..

9. Pune’da Inksignia Dövme Dükkanı:

Bu dövme salonunda hissedeceğiniz ilk şey rahatlıktır. Sizi o kadar rahatlatıyorlar ki, dövmeyi yaptırırken hiçbir şey hissetmeyeceksiniz. Olağanüstü fiyatlar, bu harika dövme salonunun bir parçası olan özelliklere eklenir. Aynı zamanda pune’daki en iyi dövme sanatçısıdır..