at nalı dövme tasarımları

Dövmeler genellikle insanların iletmek istediği duyguların veya mesajların ifadeleridir, bu da her dövmenin anlamının ne olduğunu bilmeyi önemli kılar. Her dövme, yorumunda kazınır. At nalı dövmeleri, atları seven veya at sürahisi olan kişiler tarafından giyilir. İşte At Nalı dövme tasarımlarından bazıları.

Güzel At Nalı Dövme Tasarımları ve Resimleri:

İşte her iki erkeğe de ilham verecek At Nalı dövme tasarımlarından bazıları & Kadınlar.

1. Kadınlar İçin Kalp At Nalı Dövme Tasarımları:

Kadınlar İçin Kalp At Nalı Dövme Tasarımları

Kadınlar için bu güzel at nalı dövme tasarımları sevdiklerinize ithaf edilebilir. At nalı arasında güzel işlenmiş bir kalp, aşkınızın korunacağını ve bu uğurlu tılsımın resimdeki kalbi koruduğu gibi aşk hayatınıza da bir koruma kalkanı sağlayacağını gösterir. Kadınlar için bu at nalı dövme tasarımını almanız gerekebilir, böylece siz ve sevdikleriniz korkunç ve sinsi olan her şeyden korunursunuz. Belki birileri sizi bundan korumak için güvenilir bir şekilde etrafta olmuştur, örneğin bir vasi, akraba, suç ortağı veya sevgili arkadaş. Bunu at nalı dövmenizde sembolize etmeniz gerekebilir. Bu, en şanslı at nalı dövme tasarımlarından biridir..

2. Hayatı Simgeleyen At Nalı Dövme Tasarımı:

Hayatı Simgeleyen At Nalı Dövme Tasarımı

At nalı dövmesi, aynı şekilde, kişinin yaşamdaki macerasını sembolize etmek için de kullanılabilir. Hayat asla basit değildir ve kesinlikle makul değildir. Bir bütün olarak savaşı, değişiklikleri, kargaşayı, neşeyi, mutluluğu, acıyı ve ödülü yaşıyoruz. Genel olarak, bunların her birini deneyimlemek, bizi bugün olduğumuz birey yapan şeydir. Örneğin, bu durumda, at nalı dövmeniz başka bir genel öneme sahip olabilir. Hem harika hem de korkunç, hayattaki maceranızı hatırlamanıza yardımcı olmak için orada olabilir. Ahlaki değerlerinizi ve nereden geldiğinizi her zaman hatırlamanızı hatırlatmak için orada olabilir..

3. Cesur At Nalı Dövmesi:

Cesur At Nalı Dövmesi

Bu at nalı dövme tasarımından daha cesur ve korkusuz bir kişilik iseniz, kesinlikle sizin için en iyi stil ifadesini empoze edecektir. At nalının kenarlarındaki silahlar, güçlü doğanızı yansıtıyor. Yukarıya dönük bir at nalı şeklinin iyi talihi ve sigortayı sembolize edeceğine düzenli olarak inanılır. Bireyler, servetin ayakkabının kıvrımının içinde tutulduğuna ve ayakkabı aşağıyı gösteren bitişlerle betimlendiğinde tüm servetin düştüğüne güvenir. Bu güzel at nalı dövmeleri, ayrıca, atış seansına güvenen kişiler arasında iyi bilinen bir karara yer vererek, kazanma veya başarı hissi verir. Hem erkekler hem de bayanlar için uygun bir taslaktır..

4. Koruma İçin At Nalı Dövmesi:

Koruma İçin At Nalı Dövmesi

Bu gün ve yaşta, at nalı tüm dünyada keşfedilebilir. Tüm dünyada, at nalı, iyi talihin ve iyi şansın bir görüntüsü olarak görülür. At nalı, dünyanın her yerinde evlerde, barlarda, garajlarda ve ahırlarda asılı olarak keşfedilebilir. At nalı aygırı sağlamak için kullanılır, eğlence için kullanılır ve süslemelerde bulunur. At nalı ayrıca dövme dünyasında da yer aldı. At nalı dövme görüntüsü, iyi talihin en çok algılanan görüntüsü olan şans tılsımına dikkatle konumlanır. Erkekler için en iyi at nalı dövme tasarımlarından biridir..

5. Omuzdaki Melek At Nalı Dövmesi:

Omuzda Melek At Nalı Dövmesi

Bu şüphesiz sevimli ama şık at nalı dövme tasarımlarının mükemmel bir karışımı. Çok hırslıysanız ve başarı dünyasında daha yükseğe uçmak istiyorsanız, bu dövme tam size göre. At nalı etrafındaki melek kanatları şansını yüz katına çıkaracak. İlahi bir yaklaşım için dövmenin yan kısmına kendinizin veya çocuğunuzun adını yazabilirsiniz..

Bu dövme, yapılması temel bir görüntü olduğu ve zahmetsizce büyük olduğu için vücudun herhangi bir yerinde mürekkeplenebilir. Görüntüyü büyütmek ya da küçültmek gerçekten çok zahmetli değil ve görüntüyü alt bacağınıza, bileğinize, kolunuza, sırtınıza, boynunuza ya da omzunuza takmayı seçseniz de herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Ayrıca, vücudunuzdaki dövmeyi ne zaman görseniz, size gökyüzüne uçma konusundaki yüksek hırsınızı hatırlatacak ve sizi daha çok çalışmaya motive edecektir. Bu kanatlı iyi bir at nalı dövmesi.

6. Seni Seviyorum Anne At Nalı Dövme Tasarımları:

Seni Seviyorum Anne At Nalı Dövme Tasarımları

Kadınlar için bu güzel at nalı dövme tasarımlarını güzel annenize adayabilir ve yüzüne en parlak gülümsemeyi koyabilirsiniz. Gölgelendirme kararları, bu dövmeyi ona adadığınız için annenizin en sevdiği rengi seçebileceğiniz faktöre bağlı olacaktır. Bu dövmenin ilgi noktası, orta ila çok fazla cildi zorunlu kılar, bu yüzden biraz düşünün. Ancak, annenizin sizi büyütmek için çektiği tüm acıları aklınızda bulundurun, böylece dövmeyi yaparken az miktarda acıya değecektir..

7. Basit ve Sevimli At Nalı Dövmesi:

Basit Ve Sevimli At Nalı Dövmesi

Siyah, sade ve şık! İdeal at nalı dövmesi, cildinizde çok fazla renk veya renk istemiyorsanız. Bu şık siyah dövme, iyi yapılı kasları ve geniş omuzları olanlar için harika bir seçenektir. Geniş omuzlar bu dövmeyi başarıyla tamamlar. Ayrıca dilerseniz bu dövmeyi kırmızı veya beyaz gibi başka bir renkle alt tonlayabilirsiniz..

8. Cesur ve Güzel At Nalı Dövme Tasarımı:

Cesur Ve Güzel At Nalı Dövme Tasarımı

Biraz karmaşık ama bir kez yapıldığında, bu dövme vücudunuzda yaratıcılığın ve başarılı ifadenin özü olacak. Tüm dövmeyi ince bir iğne ile yapmanız tercih edilir, böylece net ve temiz olur. Boşlukları doldurarak veya dövmeyi çift astarlayarak siyaha karşı başka bir parlak renk kullanarak kontrast tonlar yapabilirsiniz. En iyi at ve at nalı dövmesidir.

9. Muhteşem At Nalı Dövme Tasarımı:

Muhteşem At Nalı Dövme Tasarımı

Vahşi ve etkileyici! Bu dövme, minyon figürü veya sıska figürü olan insanlar için uygundur. Genişletildiğinde, iyi yapılı insanlarda da iyi görünecektir. Arka plana çizgili renkler eklemek, sanat eserine derinlik ve kompozisyon yoğunluğu da katacaktır..

10. Hotness Reloaded At Nalı Dövme Tasarımı:

Hotness Reloaded At Nalı Dövme Tasarımı

Kıçını tekmelemek! Bunun için tek bir kelime var! Kafataslarını (ve at nalı dövmesini) sevenleriniz için tam olarak ihtiyacınız olan şey burada. Nesnenin gençlerin takdir ettiği bir şeyle harika bir kombinasyonu. Dövmeye daha fazla renk eklemek istiyorsanız, animasyon efekti de uyumludur. Derinlik eklemek için siyah eklemeniz gerekecek.

11. Beyaz Güzellik:

Beyaz Güzellik

Bu sadece küçük ve kompakt bir dövme isteyen insanlar için uygundur. Ayrıca sınırlı bir yüzey alanına yerleştirilmek için mükemmeldir. Bu dövme aynı zamanda hareketli bir görünüme sahiptir ve ana akım bir şey istemiyorsanız iyi bir seçimdir. Dövme en iyi siyah beyaz renkte görünecek ve basit tasarım, biraz daha fazla renk veya derinlik eklemek istiyorsanız, değişiklik ve tasarım için alanlar da sunuyor. Kızlar için en iyi at nalı dövme tasarımlarından biridir..

12. At Nalı Anahat:

at nalı anahat

Bu, tasarımlarını istedikleri gibi değiştirmek ve eklemek isteyenler için basit bir taslaktır. Düzgün, ince ancak dolgulu tasarımlar bununla gitmek için idealdir. Bu dövme en iyi omuzlarda veya alt belde görünür. İçeride gümüş veya beyaz çizgilerle çalışmak gerçekten iyi görünecek.

13. Klasik At Nalı Dövme Tasarımı:

Klasik At Nalı Dövme Tasarımı

Bu basit ama aralıklı dövme, kolunuzda veya omzunuzda bir tane istiyorsanız idealdir. Seçtiğiniz farklı ton ve renklerle kullanmakta ve oynamakta özgürsünüz. Merkezi afiş ayrıca tipografi için kompakt bir alan veya eklemek isterseniz kompakt bir tasarım sağlar. Artı, bu dövmenin avantajı, bunu büyütmenin veya sıkıştırmanın, bu tasarımın etkisini ve izlenimini etkilemeyeceğidir..

14. Nihai At Severler İçin Zarif Siyah Güzellik:

Nihai At Severler İçin Zarif Siyah Güzellik

Parlak, çekici ve Kırmızı! Bu dövme, görünür olduğu ve dikkat çekeceği bir yere basılmalıdır. Renk, bu dövmenin görünümünün ana nedenidir. Yani rengi değiştirirseniz etkisini kaybetme olasılığı yüksektir. Bunun üzerinde çalışırken parlak ve koyu tonlara sadık kalın.

15. Doğanın Cenneti At Nalı Dövmesi:

Doğanın Cenneti At Nalı Dövmesi

Bu dövme, çiçek desenlerini parlak renklerle engelledi ve dövmenizin parlak ve güzel görünmesi için ihtiyacınız olan tek şey bu. İsterseniz renk kombinasyonunu değiştirebilirsiniz, ancak efekt en iyi verilen dövmede ifade edilecektir. Dövme biraz büyük ve görünür olmalıdır, bu da istenen etki için dövmeyi sıkıştırmanın onu çekici kılmayacağı anlamına gelir..

Uzun yıllar boyunca aygırlar erkeklere farklı şekillerde hizmet ettiler ve güvenilir rehberler olarak ün kazandılar. Aksi takdirde, özgür ruhlu ve inanılmaz coşkulu etkili hayvanlar olarak adlandırılırlar. At nalı dövmeleri, bu özelliklerin her birini bu dövme planıyla simgelemek isteyenler için iyi bir karar verir. Aygır dövmelerinin görsel sunumu çok büyük. Bu nedenle, konfigürasyon hem harika görünümü hem de tipik değeri birleştirir, bu da onu dövme severleri algılamak için inanılmaz bir seçim haline getirir..