Zodiac Sign Tattoos bu günlerde çok popülerlik kazanıyor. Zodyak dövmeleriyle ilgili büyüleyici bir şey ve belki de çoğu insanın vücutlarına Zodyak İşaretlerinin resimlerini yazdırmak istemesinin nedeni, dünyayı kendileri ve kişilikleri hakkında biraz göstermenin bir yolu olmalarıdır..

En İyi Burç Dövme Tasarımları ve Anlamları

Zodyak İşaretleri yıldız işaretleridir. Hepimizin bildiği gibi, bu on iki işaretten birinin altında doğarız ve her biri tarzımızı, ruh halimizi ve kişiliğimizi yönetir. En sevdiğiniz tasarımı seçebileceğiniz devasa bir burç dövme galerisi var..

Popüler Zodyak İşaretleri Dövme Resimleri:

İnsanlar bu burç dövmelerini sevmeye ve takdir etmeye meyillidir çünkü bu onların kim olduklarını göstermelerine ve çok korkak ve mükemmel bir vücut sanatı parçasını sergilemelerine izin verir. Kararınızı daha kolay verebilmeniz için sizin için en iyi burç dövme tasarımlarından bazılarını seçtik.!

1. Koç Çiçeği Burcu Bacaklar İçin Dövme Tasarımı:

Koç Çiçeği Burcu Bacaklar İçin Dövme Tasarımı

Koç burcuna giren insanlar enerjik, aktif, dürüst ve zeki olma eğilimindedir. Canlı bir kişiliğe sahipler ve çok iyi bir şirket olabilirler. Yüz yapısına benzeyen Koç sembolünü gösteren bir burç, bakmak güzeldir. Pembe çiçeklerin varlığı ona daha kadınsı bir görünüm kazandıracak..

2. Uylukta İkizler Burcu Dövme Tasarımı:

Uylukta İkizler Burcu Dövme Tasarımı

İkizler burcuna giren insanlar çekici, pratik ve zeki insanlardır. Zamanlarını nasıl verimli kullanacaklarını biliyorlar ve çok arkadaş canlısı, esprili ve romantikler. Birbirinin zıt yönüne bakan iki kızın portresini gösteren bir İkizler dövme tasarımı düzgün görünüyor ve İkizler insanının doğasını ortaya çıkarıyor..

3. Boğa Bebek Boğa Dövme Tasarımları:

Boğa Bebek Boğa Dövme Tasarımları

Boğa burcunun altına düşen insanlar, güzellik ve lüksün diplomatik, şehvetli ve fantastik aşıklarıdır. Günün sonunda harika arkadaşlar edinseler de bazen oldukça materyalist olabilirler. Sevimli görünümlü bir ifadeyle bir boğa yavrusu resmini gösteren şirin bir Toros dövme tasarımı, bugüne kadar görülen en yaratıcı dövme tasarımlarından biridir..

4. Bacakta Terazi Burcu Dövme Tasarımları:

Terazi Burcu Bacakta Dövme Tasarımları

Teraziler çok karmaşık veya çok basit olabilir; her şey onları nasıl algıladığınıza ve anladığınıza bağlıdır. Bu insanlar ilişkilerine değer verir ve romantik, çekici ve girişken bireylerdir. Altında muhteşem bir yazı tipi ile pulların önemli sembolünü gösteren bir Terazi dövme tasarımı yaratıcı, benzersiz ve harika görünüyor.

5. Omuzda Başak Burcu Dövme Tasarımları:

Başak Burcu Omuz Dövme Tasarımları

Başak burcunun altına düşen insanlar sakin, sakin ve sessiz insanlardır. Harika arkadaşlıklar kurarlar ve harika kişilikleri vardır. Etrafında yıldızlarla süslenmiş bu Zodyak işaretinin sembolünü gösteren bir Başak dövmesi tasarımı güzel, çekici ve kadınsı görünüyor.

6. Yay Burcu Dövme Tasarımları:

Yay Burcu Dövme Tasarımları

Yay burcu bir ateş burcudur. Hayattan, değişimden ve esneklikten zevk alan özgür, maceracı ve coşkulu insanlardır. Ay ve yıldızlarla çevrili arasında bir okla ateşi gösteren bir dövme, tasarıma görkemli ve göz alıcı bir görünüm kazandırıyor..

7. Yengeç Burcu Dövme Tasarımı:

Yengeç Burcu Dövme Tasarımı

Kanser insanları çok huysuzdur. Her durum için bir ruh halleri vardır. İyi arkadaşlıklar kurarlar ve sıkıntı zamanlarında yakınlarına ve sevdiklerine yardım edebilirler. Çok sanatsal ve basit bir şekilde çizilmiş Yengeç burcunun sembolü güzel ve dikkat çekici görünüyor..

8. Kova Burcu Dövme Tasarımı:

Kova Burcu Dövme Tasarımı

Düzgün bir Kova dövmesi tasarımı, bu zodyak işaretini yöneten Tanrıça’nın resminin, sanatsal olarak oyulmuş işaretin adıyla birlikte yazılı olduğu bir tasarımdır..

9. Ayak Bileğinde Balık Burcu Dövmesi:

Ayak Bileğine Balık Burcu Dövmesi

İyi bir Balık dövme tasarımı, iki balığın görüntüsünün gösterildiği tasarımdır. Bunlardan biri yukarı, diğeri aşağı bakıyor. Altın rengi ona hoş bir görünüm verir ve çevresinde akan suyun varlığı harika görünür..

10. Erkekler için Aka Burç Dövmesi:

Erkekler için Aka Burç Dövmesi

Burç dövme tasarımlarına sahip olmak, özneyi kişisel arzuya bağlayacaktır. Burç sembolü, bazen oldukları gibi göründükleri kadar her zaman ihtiyatlı oldukları için çok ayrımcı olduklarını gösterecektir..

11. Bacakta Akrep Dövmeleri:

Bacakta Akrep Dövmeleri

Tüm burçlar içinde Akrep burcu, kişilikleri için mükemmel olacağı için yaşayan bir varlık olmayan tek burçtur. Yine de dekor ve kişisel etkileşimleri içermez. Bu dövme özellikle bacak bölgesine çizildiğinde hoş ve güzel olacak..

12. Erkekler ve Kadınlar için Süper Zodyak Dövme Tasarımı:

Erkekler ve Kadınlar için Süper Zodyak Dövme Tasarımı

Süper burçta doğan çoğu insan gibiyseniz, yaratıcı bir çizginiz, bireysel bir ruhunuz ve sanat yeteneğiniz var. Harika bir zodyak dövmesi, tüm bunları daha iyi ifade etmenize yardımcı olabilir. Söylenen en iyi şey, mükemmel ve çekici bir zodyak dövmesinin, bu dövme tasarımlarında çok sayıda güzel tasarım olduğu için, sizin düşüncenize göre bulmak çok zor olmasıdır. Bunu seçerken, bazı talimatlara dikkat edin.

13. Biceps’te Erkekler için Koç Dövmesi:

Biceps Erkekler İçin Koç Dövmesi

Koç, Zodyak işaretlerinin ilki olarak bilinir ve koç, Aeries’in işaretidir ve insanın bu dövmenin altına düşmesi bir eylem ve düşünce olarak bilinecektir. Bu dövme zodyak işaretleri, bir meydan okumadan çekinmediklerinin bilindiği ve üstesinden gelemeyecekleri hiçbir şey olmadığı anlamına gelir. Kolları açıkken herhangi bir meydan okumayı davet edebilirler..

14. Kızların Sırtındaki Balık Dövmesi:

Kızların Sırtındaki Balık Dövmesi

Çoğu kadın Zodyak Balık dövmesinin on ikinci astrolojik işaretine sahip olmayı seçer çünkü bunlar genellikle Şubat ve Mart arasında doğan herkese atfedilir. Balık dövmesi olan kişiler genellikle iki balığın bir iple birbirine bağlandığı ancak zıt yönlerde yüzdüğü burçlarıyla gösterilen özellikler sergilerler. Bu dövmeye sahip olmak onları, daha güvenli limanlar bulmak için dünyadan tamamen geri çekilmeyi sömüren büyük bir insancıl yapacaktır..

15. Yarım Kol Kova Dövmesi:

Yarım Kol Kova Dövmesi

Daha küçük bir dövme yaptırmak istiyorsanız, o zaman Kova dövmesini seçmek en iyi seçim olacaktır çünkü bu sizi güzel ve zarif gösterecektir. Kova dövmesi yaptırmak ne doğru ne de yanlıştır ve bu dövmeyi istediğiniz tarzda kombinleyebilirsiniz..

genel bakış:

Çoğu zodyak dövmesinde olduğu gibi, zodyak işareti dövme tasarımlarının eğlencesinin bir kısmı, geleneksel, beklenen yöntemleri almanın ve onları daha kişisel hale getirmek için ince ayar yapmanın yollarını bulmaktır. Sizin için yapılmış benzersiz ve şık bir zodyak işaretleri dövmesi yaptırmak istiyorsanız, bu zodyak işaretlerini elde etmek için daha mükemmel bir fikir, tüm veya bazı zodyak kalıplarını, hayattan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak glif biçiminde listelemek olacaktır. talep etmek. Bu şekilde, herhangi bir saygın astrolog sizin için bir liste oluşturabilir ve kişiliğinizi veya göstermeniz gerekebilecek diğer nitelikleri dahil etmek için sizinle birlikte çalışabilir..