Huzur içinde yatsın. dövmeler genellikle sevdiğiniz birinin veya kalbinize yakın tuttuğunuz bazı büyük ünlülerin anısına yapılır. Bunlar genellikle söz konusu kişiyle sembolik bir bağlantısı olan unsurlardan oluşur. İnsanlar genellikle denizciler için çapa, kuş severler için kuşlar, melek kanatları vb. Hemen hemen tüm rip dövmelerinde, kimin anısına değer verdiğinizi göstermek için içlerinde adlar veya tarihler bulunur. Bu dövmeler güzel görünüyor ama değerleri daha duygusal. Bu tür dövmeler için birkaç olası varyasyon vardır ve biri diğerinden daha iyi değildir. Yine de, neye benzemesi gerektiği konusunda size bir fikir vermenize yardımcı olacak en iyi yapılmış dokuz dövme dövmesi..

En İyi Rip Dövme Tasarımları

Rip Dövme Tasarımları:

Birine haraç ödemek gibi bir fikriniz mi var? En iyi RIP dövme tasarımları ve fikirlerinden oluşan ilginç bir galeri oluşturduk ve ileriye bir göz attık!

1. Son Nefes Dövme Tasarımları:

RIP dövmeleri, dünyadan vefat eden sevdiklerimizi hatırlamamıza yardımcı olur. Hayatınızda onların hatırası ile kalmak istiyorsanız bu tarz dövmeler onların sevgisi, hafızası ve huzuru ile kalmasına daha çok yardımcı olacaktır. Bir kişinin veya bir partnerin RIP’si için çeşitli dövmeler mevcuttur. Bu RIP dövmeleri, hayatın ötesine geçen ve yolculuğuna başlayan sevdiklerinize haraç vermenin olağanüstü bir yoludur. Hem erkekler hem de kadınlar için çok sayıda RIP dövmesi tasarımı ve stili mevcuttur. En iyi rip dövme tasarımları, dövme yaptıran kişiye hoş bir görünüm ve huzur veren kişi ile yapılabilir..

rip dövme tasarımları

RIP dövmeleri, anıların zihninizde bozulmadan kalmasına yardımcı olur. Dünyayı terk eden sevdiklerinizin anısına dövme yaptırmak kesinlikle çok duygusal olacaktır. Bu dövme tasarımında sevilen kişinin son kalp atışının son nefesi o sevilen kişi adına dövme tasarımı olarak çizilebilir. Belirli bir kişinin en iyi anısı olarak orada uzun süre kalacaktır. İnsanlara çekici bir görünüm veren ince bir çizgi ve koyu siyah renkli mürekkeple tasarlanabilir..

2. Büyükanne Dövme Tasarımının RIP’si:

Bu RIP dövme tasarımında, o kişinin hatırasını gösterecek ve o kişi için derin taziyeyi gösteren bir kişinin büyükannesinin bir resmini içerir. Dövme yaptıran kişiler, büyükannesinin dünyadaki hatırasını derinden özlediğini hissedebilir. Yani o kişinin anısına, bu RIP dövme tasarımı çeşitli stil ve tasarımlarda kullanılabilir. Uçan güvercin, ölen kişinin ruhunun cennette huzur içinde yatabileceğini gösterir. Eski günlerden beri, ölen kişinin cennette huzur içinde yaşayacağına dair bir umut var, biz de onlar için Tanrı’ya dua edebiliyoruz..

Büyükanne Dövme Tasarım RIP

Basit bir rip dövme tasarımı, dövme yaptıran kişiye huzurlu bir his verir. Hem erkekler hem de kadınlar için birçok zarif ve sade tasarım mevcuttur. En yaygın anıt dövme tasarımları genellikle tarihleri, isimleri ve yoldan geçen kişinin portresini, RIP alıntılarını, haçları, melekleri veya melek kanatlarını, kalpleri vb. içerecektir. Bu tür RIP dövmeleri sevginizi, saygınızı ve tutkunuzu gösterecektir. seni sonsuza dek terk eden kişiye doğru.

3. Gözler RIP Dövme Tasarımları:

Gözler RIP Dövme Tasarımları

Eyes RIP dövme tasarımları, cennetten ayrılan bir kişinin gözlerini bağışlama konusunda farkındalık yaratmak için çizilecektir. Günümüzde birçok insan gözle ilgili sorunlardan muzdariptir ve bazılarının göz replasmanına ihtiyacı vardır, ancak herhangi bir kişi için göz almak çok zordur. Göze Rip dövmesi yaptırmak, diğerlerinin bunlara baktıklarında bunu düşünmelerini sağlayacak ve böylece onları da gözlerini bağışlamaya teşvik edecektir. Bu dövmeler, göz görüntüsüne sahip olacak şekilde tasarlanabilir ve siyah beyaz renklerde veya birden fazla çekici renkte çizilebilir. Profesyonel bir dövme sanatçısı ile anlaşarak tam olarak sevdiğiniz tasarımı elde edebilirsiniz..

4. Çocuğun Dövme Tasarımının Anıtı:

Çocuğun dövme tasarımının bu anıtında, kişinin çocuğun ayak izleri vardır. Bu dövme, genellikle küçük sevimli ayak izlerini veya uyuyan bebeklerinin portresini seçmeyi tercih ettikleri, çocuklarının anısına ebeveynler için bir hatıra dövmesi olarak tanıdık geldi. Bu dövme tasarımları her zaman, genellikle güçlü arkadaşlık alıntıları ve sonsuzluk gibi birçok anlamlı sembol içeren en iyi arkadaşlara adanmıştır..

Çocuğun Dövme Tasarımının Anıtı

Sevdiği kişiyi veya hayatındaki eşini kaybetmiş insanlar, her zaman en iyi kombinasyonları elde etmek için kalplerin, şiirlerin ve çiçeklerin kullanılacağı hatıra dövmelerini yaptırmayı tercih ederler. Dövme, ebeveynlerin anıları için yapıldı; büyükanne ve büyükbabalar da baba ve anneyi içerebilir. Küçük bir RIP dövme tasarımı, dövmeli kişiye en şirin görünümü verir. En şirin tasarımların birçok küçük RIP çeşidi vardır. Böyle bir dövme yaptırmaya karar verdiyseniz, yaptırmadan önce dikkatlice düşünün..

5. Şaşırtıcı RIP Dövme Tasarımı:

En iyi RIP dövme fikirlerini mi arıyorsunuz? Bir gülün içine yerleştirilmiş bir kafatası ve kanatları olan ve çevresinde doğum ve ölüm tarihi olan Astounding RIP dövme tasarımının en iyi ve şık tasarımı ile buraya gelin. Doğum ve ölüm tarihleri, anısına ithaf etmek istediğiniz bir kişinin adı ile aşağıda belirtilmiştir. Bu tür bir dövme, pratikte uzun süredir cennetteki ikametgahı için ayrılan sevgiliniz için güçlü bir anma dövmesi olarak mürekkeplenecektir..

Şaşırtıcı RIP Dövme Tasarımı

RIP veya Rest in Peace dövmeleri olarak adlandırılan vücut kısımlarındaki oymalar, bir saygı işareti veya dövme yapan kişinin artık olmayan sevdiklerini ne kadar özlediğini göstermek için yapılacaktır. Ancak, özellikle Şaşırtıcı dövmeler söz konusu olduğunda, dövme yaptırmayı düşünmeden önce tasarıma karar verdiğinizden emin olun..

6. Yeşil Yaratık RIP Dövmesi:

Yeşil yaratık RIP dövmesi, dövme dünyasında bir dizi tasarım ve desende olacak. Yırtık deriden vücuttan çıkan pullu yeşil bir yaratık görülür. Yeşillikleri seven insanlar, çok özel ve kalplerine yakın oldukları için onlara kişisel bir dokunuş katacağı için bu dövmeyi vücutlarına yaptırmaktan hoşlanacaklardır. Bazı insanlar bunu basit ve kasvetli tutabilirken, bazı insanlar çok renkli dövmeli renkli dövmeler seçeneğine gidecektir..

Yeşil Yaratık RIP Dövme

Yeşil yaratık dövmelerinde, tasarımın bir parçası olarak mürekkeplenebilecekleri gibi görünen Tarihler, Dualar ve isimler gibi başka şeyler de eklenebilir. Bir dövme işleminden geçerken, bu işlem daha çok sağlık sorunları ile ilgili olacağından dikkatli yöntemler uyguladığınızdan emin olun..

7. Ebeveynler Rip Dövme Tasarımları:

Ebeveynler Rip Dövme Tasarımları

Bu, dövme tasarımının en yaygın türüdür. Ayrıntılı veya karmaşık değil. Sadece bir çocuğun ebeveynleri için taşıyabileceği ölümsüz sevgiyi temsil ettiği için diğer karmaşık olanlardan daha fazla derinliğe sahip basit bir dövme. Sadece ‘huzur içinde yatsın’ veya ‘sevgi dolu anısına’ vb. yazarsınız. Dilerseniz başka süslemeler de ekleyebilirsiniz, ancak dövmenin duygusal değeri ister basit ister ayrıntılı olsun aynı kalır..

8. Romen Rakamlı Tarih Dövmeleri:

Romen Rakamlı Tarih Dövmeleri

İnsanlar, diğer insanların sürekli olarak onları sorgulamaması ve kayıplarını hatırlatmaması için genellikle göze çarpmayan tasarımları seçerler. Romen rakamlarındaki tarihler, böyle bir tasarımın mükemmel bir örneğidir. Söz konusu kişinin doğum tarihini veya ölüm tarihini yapabilirsiniz. Bu tasarımların en iyi yanı, küçük olmaları ve her yere götürülebilmeleridir..

9. Basit Kelime veya Cümle Dövmesi:

Basit Kelime veya Cümle Dövmesi

Size devam edenleri hatırlatmaya yardımcı olacak bir cümle veya satır seçebilir ve bunu dövmeniz olarak alabilirsiniz. Örneğin, “melekler sizi içeri soksun” dizesi, bu dünya düzleminde artık sizinle birlikte olmayan ruhlara iyi dileklerinizi belirtmek için kullanılabilir. Kızlar için en iyi rip dövme tasarımlarından biridir..

10. İsim ve Tarih Dövme Tasarımı:

İsim ve Tarih Dövme Tasarımı

Tasarımınızı açık ve basit hale getirmek istiyorsanız, sadece kişinin adını ve seçtiğiniz tarihi yazmayı seçebilirsiniz. Yazma stilini ve ekleyeceğiniz diğer süslemeleri seçebilirsiniz..

11. Güvercin Dövmeleri:

güvercin dövmeleri

Güvercin dövmeleri genellikle kızlar tarafından tercih edilir. Güvercinler, barış ve sadakat için kuş sembolleridir. Kalbi olan bir güvercin, artık yanınızda olmayan birini hatırlamanın harika bir yoludur, özellikle de söz konusu kişi güvercinler hakkında aynı şekilde hissediyorsa..

12. Kuş Yırtılma Dövmesi:

kuş yırtık dövme

Çoğu insan sevdiklerinin hatırasını kuşlar aracılığıyla sembolize etmeyi seçer. Sanırım bu, kuşların yüksekten uçması ve yukarıdaki göğe değiyormuş gibi görünmesiyle ilgili bir şey. Bu, kadınlar için en iyi rip dövme tasarımlarından biridir..

13. Bir Çapraz Dövme Tasarımları:

Çapraz Dövme Tasarımları

Mesih’e ve onun lütfuna inananlar için haç, uygun bir yırtma dövmesidir. Karşıya kişinin ismiyle ve belki de ellerini kavuşturup dua ederek geçmeyi seçerek, sevdiklerinizin cennetin kapılarına güvenle ulaşması için sürekli dua halinde olduğunuzu ifade etmeye çalışıyorsunuz..

14. Melek Kanatları Dövmesi:

melek kanatları dövme

Bir başka mükemmel fikir de melek kanatlı bir fikirdir. Saygı gösterdiğiniz kişinin adını yazıp ardından onun ruhunun cennette huzur içinde yattığını ifade etmeye çalışan melek kanatları, bulutlar ve diğer unsurlarla adını süsleyebilirsiniz..

15. Bir Denizci Rip Dövmesi:

Denizci Rip Dövmesi

Denizciler için en iyi yırtma dövmeleri, ticaretlerinin unsurlarını içerir. Ancak bu, yalnızca hatırladığınız kişi denizlerin hırslı bir aşığıysa uygun bir seçimdir. Böyle bir tasarımın bir örneği, o kişinin hayatınızda bıraktığı kökleri simgeleyen bir çapadır. dövmeyi başka detaylarla süsleyerek güzelleştirebilir veya basit tutabilirsiniz..

Anılar, gitseler bile her zaman kalır! Ölen sevdiklerinizi onurlandırmanın en basit yolu, onun anısına bir RIP dövmesi yaptırmaktır. Sevdiklerinizi hatırlamak için buradan başlayın! Anıt bir RIP dövmesi tasarlamanın birçok yolu vardır. RIP dövmelerinin birçok fikrini, tasarımını ve stilini aşağıda bulabilirsiniz. Bazen, hüzün faktörünü yumuşatmak için komik unsurlar ve çizgi filmler eklenecektir. Bununla birlikte, bir RIP dövmesi, dövülebileceği formdan bağımsız olarak kullanıcıya yakın kalacaktır. Kesinlikle, bu tür bir RIP dövmesi yaptırmak, Huzur içinde yatan Ruh ile duygusal bağı güçlendirecektir..