Dövme tasarımı, kişiye çok çarpıcı ve çarpıcı bir görünüm kazandırdığı için özellikle pazılarda olduğu için hem kadınlarda hem de kadınlarda popülerlik kazanmaktadır..

Burası başkaları tarafından kolayca görülebildiği için pazı dövmeleri çok büyüleyici görünüyor. Oyulmuş kaslar üzerinde tasarlanan dövmeler yerli ve göz alıcıdır. Bisepslerdeki dövmeler sizi kalabalıkta farklı gösterebilir ve herkesin size dönmesini sağlar..

pazı dövme tasarımları

Geleneksel ve Havalı Biceps Dövme Tasarımları:

En iyi 15 farklı ve çarpıcı pazı dövme tasarımına bir göz atalım.

1. Eşsiz Biceps Dövme Tasarımları:

Eşsiz Biceps Dövme Tasarımları

Kafatası dövmesi, kullanıcının hayal gücüne göre özelleştirildi ve pazılara farklı bir görünüm kazandırdı. Dış katmanda ve çevresinde, tasarımın ve pazıların diğerlerinden benzersiz görünmesini sağlayan çok şaşırtıcı ve sanatsal bir şekilde tasarlanmış çapraz. Bu tasarım kolayca diğer dikkatleri üzerine çekebilir ve karşılığında size büyüleyici ve havalı bir ahbap görünümü verebilir. Bu hem erkekler hem de kadınlar için popüler bir dövme tasarımıdır..

2. Zarif Biceps Dövme Tasarımları:

Zarif Biceps Dövme Tasarımları

İşte bu tasarımda, kullanıcının sevdiklerini herhangi bir zarar veya olumsuz durumdan koruyabileceğini gösteren pazı üzerine oklar çizilir. Bu, sadeliğe inanan bir kişi için basit ama zarif bir pazı dövme tasarımıdır Basit dövme tasarımı, ancak buna eklenmiş çok yoğun ve kalbe dokunan bir mesaja sahip.

3. Alıntılanan Biceps Dövme Tasarımları:

Alıntılanan Biceps Dövme Tasarımları

Bu tasarımda ilham verici alıntı el yazısı tarzında dövülür ve her köşeden görünümü zenginleştiren küçük yapraklar arasında işlenir. Hatta size ilham veren veya hayran olduğunuz herhangi bir alıntı tasarlayabilirsiniz. Bu tür yazılı dövmeler de çok çekici ve çekici görünüyor.

4. Dini Pazı Dövme Tasarımları:

Dini Biceps Dövme Tasarımları

Güneş, her yaşamın başlangıcını tasvir ederken, “OM” kelimesi, bir zamanlar ilahi ve cennet gibi hissetmenizi sağlayan kutsal kelimedir. “OM” kelimesi birçok stilde yazılabilir ve kullanıcının pazılarında harika görünür. Bazı insanlar maneviyata eğilimlidir, bu yüzden bu onlar için ideal bir dövmedir..

5. Sıcak Hava Balonu Pazı Dövme Tasarımları:

Sıcak Hava Balonu Biceps Tattoo Design

Pazı üzerinde siyah mürekkepli sıcak hava balonu yüksekten uçarak tasarlanmıştır ve dünya haritasının balon görüntüsü üzerinde kullanıcıya daha geniş bir görünüm kazandırmak için hazırlanmıştır. Bu, hem erkeklerin hem de kadınların pazılarına iyi uyan ideal bir züppe tasarımdır.

6. Doğadan Esinlenen Biceps Dövme Tasarımları:

Doğadan Esinlenilmiş Biceps Dövme Tasarımı

Renklerin birleşimi muhteşem ve gerçekçi bir görünüm kazandırır. Altındaki kayalık dağ ve vadiler ve altındaki gölgesi pazı takan kişiye muhteşem bir görünüm verir. İşte iç pazı üzerinde hazırlanmış çarpıcı ve göz kamaştırıcı bir dövme tasarımı geliyor..

7. Büyüyen Tilki Pazı Dövme Tasarımları:

Büyüyen Tilki Pazı Dövme Tasarımı

Tilki kurnaz ama oldukça zekidir; kullanıcı dünyaya bu niteliklere sahip olduğunu söylemek ister. Biceps üzerinde hayvan tasarımı dövmesi yapmak mükemmel bir ideoloji olabilir. Pazı üzerinde, belirgin görünen, hırlayan bir tilki çekici bir şekilde tasarlanmıştır..

8. Badass Biceps Dövme Tasarımları:

Badass Biceps Dövme Tasarımları

Baykuş, size canlı bir görünüm kazandıracak kadar özgün bir şekilde tasarlanmıştır. Yukarı doğru hareketler ve renkli parlak göz dikkat çekici görünüyor ve gece boyunca insanları korkutmanın harika bir yolu. Bu, tüm pazılarınızı kaplayan ve size müthiş bir görünüm kazandıran harika bir iç pazı dövme tasarımı parçasıdır..

9. Muhteşem Biceps Dövme Tasarımları:

Muhteşem Biceps Dövme Tasarımları

Bu, pazı için olağanüstü ve göz kamaştırıcı bir tasarımdır ve bu tür bir tasarım herkes tarafından yapılabilir. Tasarımda, bir dünya haritası, sanki kullanıcı seyahat etmeyi ve farklı ülkeleri ziyaret etmeyi seviyormuş gibi hassas bir şekilde dövülmüştür..

10. Güçlü Biceps Dövme Tasarımları:

Güçlü Biceps Dövme Tasarımı

Bu, dünyaya cesur ve vahşi bir insan olduğunuzu iletmenin harika bir yoludur. Kaplan pazı üzerinde benzersiz renk kombinasyonu ile tasvir edilmiştir. Kaplan ormanda tek başına hareket ettiğinden, giyen kişinin özgürlüğü sevdiği ve hayattaki her durumla yüzleşmeye cesaret ettiği anlamına da gelebilir..

11. Tribal Biceps Dövme Tasarımları:

Tribal Biceps Dövme Tasarımı

Bu tasarımlar genellikle siyah mürekkeple tasarlanır ve düz çizgiler ve kıvrımlar kullanıcıya daha cızırtılı bir görünüm kazandırır. Tasarımlar, tüm pazı kaplayacak ve çok büyük görünecek şekilde ayrıntılı bir şekilde boyanabilir. Bu kabile tasarımları, sevgi veya sadakat gibi bitmeyen şeyleri tasvir ediyor..

12. Dalgalı Pazı Dövme Tasarımları:

Dalgalı Biceps Dövme Tasarımı

Bu tasarım, kullanıcının hayatında bir miktar ajitasyondan geçtiğini de gösterebilir. Dalgalar, okyanusun altındaki kargaşayı simgeliyor. Bu, her dövme sever için güzel ve inanılmaz görünen bir tasarımdır..

13. Küçük Pazı Dövme Tasarımları:

Küçük Biceps Dövme Tasarımları

Pazı üzerinde küçük sevimli fil siyahla çizilmiştir ve hortumundan su serpmekte ve bundan zevk almaktadır. Filin her yerindeki siyah şeritler ve küçük kıvrımlar bir bakışta harika görünüyor ve sizi çok etkileyici gösteren şaşırtıcı bir dövme tasarımı..

14. Çingene Pazı Dövme Tasarımları:

Çingene Pazı Dövme Tasarımları

Bu tür dövme tasarımı, kadın halk tarafından çok sevilir, bu onları daha sıcak ve çekici gösterir. Pazı üzerinde takdire şayan ve güzel çingene kızı çok kazançlı bir şekilde tasarlanmıştır. Çingene kızı yüzünde mücevher, çiçek, uzun siyah saç ve makyajla tasvir edilirken, giyen kişi de kendisi gibi giyinmeyi ve görünmeyi sevdiğini tasvir etmeye çalışıyor..

15. Melek Kanadı Pazı Dövme Tasarımları:

Melek Kanadı Pazı Dövme Tasarımları

Bu tür dövmeler, giyen kişinin altındaki insanları koruyabileceğini vurgulamak için hem erkekler hem de kadınlar tarafından tasarlanabilir. Bu tasarımda melek kanatları pazı üzerinde fantastik bir şekilde tasvir edilmiştir. Güzel ve hassaslaştırıcı, bu tür dövme tasarımı için ideal kelimelerdir..

Bir Bicep dövmesi benzersiz ve farklı bir tarzda gelir, bazı sembolik anlamlar taşıyan tasarımlar ve hayal gücünüze göre tasarlanabilen az sayıda tasarım. Pek çok insan pazı üzerinde karakterlerini sergileyen dövmeler yapar ve bu dövmeler erkeklerde çok popülerdir ve yontulmuş kaslarınızı kolayca gösterebilirsiniz. Pazıdaki dövmeler, dünyanın önünde size sıcak ve havalı bir ahbap görünümü kazandırmak için düşüncelerinize ve hayal gücünüze göre özelleştirilebilir..