David Robert Joseph Beckham, yaklaşık dört ülkede lig şampiyonluğu kazanmış eski bir İngiliz futbolcudur. Dünyanın en çok aranan ünlülerinden biri, Victoria Beckham ile evli ve dört çocuğu var..

David Beckham’ın pek çok gazeteci ve yazar tarafından övülen ve eleştirilen yaklaşık otuz iki dövmesi var. Beckham her dövmeye ayrı ayrı değer verdiğini iddia ediyor ve bir tanesine bile sahip olduğu için pişman olmadığını söylüyor..

beckham dövme tasarımları

Anlamlı David Beckham Dövmeleri:

David Beckham dövme tasarımları en büyük ayırt edici özelliklerdir, bu nedenle sıcak (ve bazen tartışmalı) kol dövmeleri ve David Beckham’ın tüm dövme etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. İşte Beckham’a yazılan en iyi beckham dövme tasarımlarından bazıları, aşağıdaki birkaç paragrafta listelenmiştir..

1. David Beckham Bilek Dövmesi- Aşk ve Kuşlar:

David Beckham’ın dövmesi sol elinde mürekkepli ve yanında bir kırlangıç ​​resmi bulunan “Sevgi” yazısı içeriyor. Bu dövme 2011’de yapıldı ve David Beckham’ın dövme önemi, aile sevgisi ve güvenilirliği imajından bahsediyor..

David Beckham Bilek Dövmesi - Aşk ve Kuşlar

Açıkçası, Beckham ailesinin yeni üyesi küçük kız Harper Seven, Victoria’nın Twitter’da paylaştığı fotoğrafta babasının mürekkepli elini tutarken poz verirken David Beckham’ın dövmesini doğruluyor. Victoria, David Beckham’ın dövmesinin fotoğrafıyla birlikte tweet’le gitti, “Harper, babasının yeni hayranlık dövmesine bayılıyor. X VB.” Kırlangıç, ne kadar yolculuk yaptıkları hakkında konuşmak için dövmeleri kullanan denizcilere kadar uzanan iyi bilinen bir dövme taslağıdır. Beckham’ın durumu için, kırlangıç ​​dövmesi, sevimli ailesine olan hayranlığını ve bağlılığını ifade ediyor..

2. David Beckham Parmağındaki 99 Dövme Tasarımı:

David Beckham Parmağındaki 99 Dövme Tasarımı

David’in dövmesi, sağ parmağın üzerine basit, koyu renkli bir metin stiliyle yazılmış “99” sayısını içeriyor ve David’in “benim için iyi bir yıldı” dediğini simgeliyor. 1999’da David, 16 yıllık diğer önemli arkadaşı Victoria ile evlendi ve aynı yıl David, Manchester United’a ayrıca bir Avrupa Tizine yardımcı oldu ve tek bir sezonda Premier Lig, FA Kupası ve UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazandı. Çocuklarının artık yetişkin olması ve futbol kariyerinden emekli olması, David Beckham’ın biraz nostaljik hissedebileceği fikrini veriyor.!

3. David Beckham El Dövmesi -Victoria Ve Aşk:

David Beckham El Dövmesi - Victoria Ve Aşk

David Beckham, Global Fund ve British Fashion partisine giderken başka bir el dövmesi daha ortaya çıkardı  David’in dövme birikimindeki yeni genişleme, sol elindeki “Beğenme” dövmesinden ayırt edilemez hale geliyor, ancak diğer önemli isimleri “Victoria”yı içeriyor sağındaki mürekkep, ona bitişik bir kırlangıç ​​resminin yanı sıra zarif bir metin metni stili sunar. David Beckham’ın dövmesi, İngiliz mankenin ve futbol yıldızının orta bölümünde, Victoria’nın kendisine 38. doğum günü için verdiği dövme kuponu ile boyanmış devasa yeni bir dövme ortaya çıkmasından iki hafta sonra mürekkeplendi..

4. David Beckham Kol Dövme Tasarımı-Benzersiz “Benim İçin Dua Et”:

David Beckham Kol Dövme Tasarımı-Benzersiz

Beckham’ın sağ bileğinin dışına, David Beckham’ın kol dövmesini oluşturan sisler ve farklı resimler arasında “Dilekçe Tanrım” yazısı vardı. Açıkçası David Beckham’ın kol dövmesi, Manchester United’dan aldığı çelişkili hareketle motive oldu. ve her ikisi de “LA’e gitmekle ilgili hissettiği derin kargaşayı” yansıtan başka bir “tipik” parçanın yanında yer aldı. David Beckham’ın kol dövmesinin ikinci bir kısmı, belirgin bir kırmızı haç ile sembolize edilen bir Tapınak Şövalyesi içerir..

5. Sağ Bilekte Romen Rakamları Dövmesi:

Sağ Bilek Romen Rakamları Dövme

Bu dövme 2006 yılında yapıldı. Aynı yıl Victoria ile yapılan gizli törenden sonra, Beckham’lar bazı eşleşen dövmeleri ele geçirmeye karar verdi. Bu Romen rakamlı dövmeler törenin tarihi olarak 8 Mayıs 2006 olarak belirtilmiştir. Aynı zamanda çok önemli olarak kabul edilirler..

6. Sol Kol Victoria Dövmesi:

Sol Kol Victoria Tattoo

Beckham’ın sol kol dövmesi 2007 yılında yapıldı. Eşi Victoria Beckham’ı gösteren altı inçlik bir dövme. Victoria’nın çok sevdiği fotoğraf çekimlerinden birinin rekreasyonuydu. Dövme Tasarımı gerçekten çok şık ve güzel görünüyor.

7. David Beckham’ın Sağ Elinde Latin Cümle Dövmesi:

David Beckham Sağ Elinde Latince İfade Dövmesi

David Beckham ayrıca, her iki kolunda da başka bir alt kol dövmesi yaparken görüldü. David Beckham’ın sol kolundaki dövmede, Latince’de “Yani Seviyorum ve Seviyorum” anlamına gelen benzersiz bir ifade okunuyor. Bu David Beckham’ın dövme tasarımı, özellikle “Victoria” dövmesinin (veya daha doğrusu “Victoria” dövmesinin) altına mürekkeplenmiştir..

8. David Beckham’ın Kaburga İsa Dövmesi:

David Beckham'ın Kaburga İsa Dövmesi

Bu dövme 2010 yılında yapıldı. Haç yolunda İsa’nın bir portresini içeriyor. Büyükbabası Joe West öldüğünde yazılmıştır. Bu tasarım, Matthew R. Brooks adlı bir Katolik sanatçının resmine dayanıyordu..

9. David Beckham’ın Sol Üst Göğsünde İsa ve Harper Dövmesi:

Sol Üst Göğüs İsa ve Harper Dövmesi

Bu dövme 2011 yılında yapılmıştır. İsa’nın melekler tarafından mezardan kaldırılan Beckham’a benzetilmiş bir portresini göstermektedir. Bu melekler, üç oğlunun bir temsiliydi ve kızı Harper aile resmine girdiğinde, adını da üstüne kazıdı..

10. David Beckham Alt Sırt Brooklyn Dövmesi:

Alt Sırt Brooklyn Dövme

Beckham’ın belindeki dövme, ağrılı iğnelerden ilk kez geçtiği zamandı. 1999 yılında yapılmış ve üzerinde Brooklyn yazılıdır. Bakması çok çekici, çok şık bir şekilde yazılmış ve adı da Brooklyn olan oğlu doğduktan sonra yapılmış..

11. Koruyucu Melek Dövmeli David Beckham:

Sırt Üstü Koruyucu Melek Dövmesi

Beckham’ın üst sırt dövmesi, 2000 yılında yapılmış bir koruyucu melektir. Bu dövme, oğlu Brooklyn’in üst sırtının birkaç santim altındaki adını korumayı sembolize etmek için tasarlanmıştır. Dövme büyük popülerlik kazandı ve Beckham’ın oğluna olan sevgisini de gösterdi..

12. David Beckham’ın Sol Elindeki Victoria Dövmesi:

David Beckham'ın Sol Elindeki Victoria Dövmesi

David Beckham, suç ortağı Victoria Beckham’a olan hayranlığının açık bir sunumunu sol koluna onun adını yazdırarak yapmayı seçti. David Beckham’ın alt kol dövmesi Sanskritçe’de mürekkeplendi ve sadece “Victoria” yı incelemek için tasarlandı. Ne yazık ki, Victoria olarak yanlış yazılmış.

13. Çin Sol Göğüs Kafesi Dövmesi:

Çin Sol Göğüs Kafesi Dövmesi

Bu dövme 2008 yılında yapıldı. “Ölüm ve yaşam randevuları belirledi” anlamına gelen bir Çin motifiydi. Zenginlik ve izzet cennete bağlıdır.” Bu, Beckham tarafından yapılan en klas dövmelerden biriydi..

14. Beckham’ın Sağ Kolunda Melek Kol Dövmesi:

Beckham'ın Sağ Kolunda Melek Kol Dövmesi

Bu dövme 2004 yılında yapıldı. Rebecca Loos ile ilişkisi olduğu iddiasıyla karşı karşıya kalan Beckham, duygularını anlatmak için bu dövmeyi kullandı. Ayrıca herkesin kendi düşüncelerini ifade etme şekli olduğunu ve bunun yolunun dövmelerden geçtiğini söyledi. Dövmede ayrıca ‘Çeşitliliğin Yüzünde’ yazılıydı..

15. David Beckham’ın Üst Sırtında Romeo Dövmesi:

David Beckham'ın Üst Sırtında Romeo Dövmesi

Beckhams Upper Back Tattoo, oğlu Romeo’nun karısı Victoria Beckham’dan doğduğu 2002 yılında yazılmıştır. Bu dövme, şimdiye kadar devasa kanatlarla desteklenen koruyucunun hemen üzerinde yapıldı. Bu tasarım, Manchester merkezli bir dövme sanatçısı olan Louis Malloy’un bir eseriydi..

Açıkçası, David Beckham’ın dövme sevgisi sonsuzdur ve çeşitli dövmelerin her biri. futbol yıldızının kollarında David Beckham’ın kol dövme tasarımlarının temel bir parçası var ve hayatının kritik bir parçasına hitap ediyor.