Hayvanları ve yaratıkları sevenler, yunusları her zaman sevecektir. Tüm deniz canlıları arasında çok oyuncu oldukları bilinir ve oldukça sevimlidirler. Etrafta yunusların görüntüsünü yakalamak oldukça zordur ve onlara aşık olmamak mümkün değildir. Yunusların, niteliklerini sevenlerin geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu göz önüne alındığında, yunus dövme tasarımları şu anda trend haline geldi..

Yunus Dövme Tasarımları

Ama yunus dövmeleri neden bu kadar ünlü? Gizli yunus dövmesinin anlamı ve fikirleri nelerdir? Topluluğu, dostluğu ve uyumu sembolize ederler. Bundan böyle birçok çiftin ve arkadaşın kendilerine benzer yunus dövmeleri yaptırdığını görüyoruz. Bu yazıda size en sevdiğimiz basit yunus dövmesi fikirlerini ve denemeniz için sevimli yunus dövmelerini veriyoruz..

Resimlerle Gerçekçi Yunus Dövmeleri Tasarımları:

Kutlamalarınız için hem erkekler hem de kadınlar için görüntüleri ve anlamlarını içeren en uygun ve en iyi yunus dövmeleri aşağıdadır. Yunus dövmeleri, aynı zamanda hem sevimli hem de yaratıcı oldukları şekilde onları almanızı isteyecektir..

1. Renkli ve Kelt Yunus Dövmesi:

yunus dövme tasarımları 1

Kelt yunus dövmeleri, kabile yunus dövmelerine daha çok benzer. Genellikle kabile kastlarının tasarım yapmak için kullandıkları şekillerle oluşturulurlar. Yukarıdaki yunus, Kelt kıvrımları ile kalp oluşturan iki yunusun olduğu güzel bir tasarımdır. Akşam gün batımı arka planı güzelliğine katkıda bulunur. Harika renk kombinasyonu onu daha çekici kılıyor. Bu dövme, kötü bir günün sonunu ve yeni umutlar ve yeni hayallerle yeni bir günün yükselişini gösterir. Havalı bir yunus dövmesi isteyenlerin yanı sıra doğaya yakın sanatsal bir tasarım isteyenler bu tatlı jest için kesinlikle gidebilirler. Bu aynı anda parlak, renkli, sevimli ve yaratıcı.

 • Gövde Yerleşimi: Bu dövme yaygın olarak sırt ve göğüste yapılır..
 • Renk: Bu dövme sadece mavi, yeşil ve turuncu bir dokunuşla bu renkli unsurlara giriyor.!
 • Boy: Parlak renkler göz önüne alındığında ortaya çıkması için orta boy bir dövme yapın.
 • Cilt tonu: Bu dövme en iyi ihtimalle orta ila orta cilt tonu için uygundur..
 • Uygun Cinsiyet: Bu kızlar için mükemmel dövme tasarımı.

[ Daha fazla gör:  At Dövmesi Anlamı ]

2. Ay Yunus Dövme Tasarımı:

Ay yunus dövme tasarımı

Yunusun ay sembolizmi, sezgi, gizli güçler, rüyalar, gebe kalma ve benzeri unsurları içerir. Bu yunus dövmesi resmi genellikle kadınsı gücün bir temsilidir ve bu nedenle kadınlar tarafından tercih edilir. Hilal veya dolunay ekleyebilirsiniz. Bu tür bir seçim kişiden kişiye değişir, ancak hepsi bir arada ay yunus tasarımı genellikle güzel görünür. Dövmelerin genel olarak sağladığı cüretkar bir kenardan ziyade size güzel bir görünüm verir. Bu, kızlar için en popüler ve en şirin ay yunus dövmelerinden biridir. Dövme yaptırma konusunda şüpheniz varsa ve hala düşünüyor ancak bir adım öne geçmek istiyorsanız, bu dövme tam size göre..

 • Gövde Yerleşimi: Bunlar denemek için harika yunus kol dövmeleri veya kol dövmeleridir..
 • Renk: Bu mavi ve turuncu karışımı ile renkli olmak güzel.
 • Boy: Bu yunus dövmesi küçükken süper sevimli görünebilir.
 • Cilt tonu: Daha adil cilt tonu kadınlar bunu diğerlerinden daha fazla deneyebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu minik yunus dövmesi için en çok kadınlar uygundur.

3. Genç Kızlar için DolphinTribal Dövmesi:

Genç Kızlar için DolphinTribal Dövme

Bu kabile yunus dövmesi, Amerika’daki kabile kastının temel teması olan geometrik şekillerden oluşur. Bu tür yunus dövmesi, refah ve reenkarnasyon anlamına gelir. Bu dövme yeniden doğuş döngüsünü, yani ölüm ve ardından yaşam döngüsünü gösterir. Bu, hayatınızda bir değişiklik yapmak veya kendinizi yeniden yaratma şansı bulmak istiyorsanız, bu dövmenin sizin için en iyisi olduğu anlamına gelir. Bu dövme renklerle de yapılabilir, ancak siyah mürekkeple en iyi etkiyi verir. Kadınlar için yapılan bu yunus dövmesi, dövmelerinden önemli bir anlam çıkarmak isteyen kızlar ve modern kadınlar içindir. Dövmenin tek rengi ayrıca oldukça basit ama çok zarif.

 • Gövde Yerleşimi: Bu, iyi ve harika bir yunus kol dövmesi olabilir veya arkada da olabilir. Genç kızlar bu dövmeyi ayak bileklerinde de yapabilirler..
 • Renk: Bu siyah beyaz renkte olmak güzel.
 • Boy: Bu tasarımda orta boy yunus dövmesi yapmak güzel.
 • Cilt tonu: Herhangi bir cilt tonuna sahip olanlar bunu tamamen deneyebilir..
 • Uygun Cinsiyet: Hem erkekler hem de kadınlar bu dövmeyi deneyebilir, ancak genç kızlar için tercih edilir..

[ Daha fazla gör: Erkekler İçin Kaplan Dövme Tasarımları ]

4. Omuzda YunusÇapa Dövmesi:

Bir çapa ile yunus

Yunus, hiçbir balinanın yapamadığı şekilde masmavi suları özleyen deniz canlılarından biridir. Sevimlidirler ve filmler insanlara sadık dostları tasvir eder. Dövmenizi denizde geçirdiğiniz zamanın bir hatırlatıcısı yapmak istiyorsanız, gemi çapalı bir yunus mükemmel bir seçimdir. Çapa ve yunusun karıştırılması, en iyi yunus dövmesi fikirleridir. İyi kasları olan erkekler için bu yunus dövmesini deneyin. Güzel maço kasları ve kolları olanlar, bu dövmeyi stil ve trendle sergilemek için mükemmel bir seçimdir. Tamamen erkeksi ve yine de çok moda ve modaya uygun.

 • Gövde Yerleşimi: Bu harika bir omuz yunus dövmesi veya aynı zamanda bir yunus kol dövmesidir..
 • Renk: Bu dövmeyi denemek için siyah doğru renk seçimidir..
 • Boy: Bunun sadece büyük boyutta gösterilmesi iyidir.
 • Cilt tonu: Herhangi bir cilt tonu erkek bu dövmeyi tamamen deneyebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Erkekler bu tasarımı denemek için en iyisidir.

5. Funky ve Cıvıl cıvıl Yunus Dövmesi:

Ting ve yang tarzı yunus dövmesi

Yunuslar genellikle, birbirlerinin kuyruğunu takip ediyormuş gibi birbirlerinin etrafında dönen çiftler halinde yapılır. Bu onlara yin ve yang görünümü verir. Şimdi arkalarına o daireyi eklerseniz anlam daha da belirginleşir. Yunuslar her zaman güneş ve ay olmak üzere iki şekilde temsil edilmiştir. Ay, yukarıda bahsedildiği gibi, kadınlığın bir işaretidir ve güneş yunusu karşısında olduğu için genellikle erkek gücünün bir sembolü olarak alınır. Daha fazla yunus dövmesi, mürekkeplenmeye istekli olan ve bacakları veya kolları için sevimli bir dövme isteyen çocuklar için iyidir. Bu oldukça basit, güzel ve yeni bir şeyler denemeye cesaret eden tüm genç kızlar için iyi..

 • Gövde Yerleşimi: Bu yunus dövmesi bacakta iyi görünüyor.
 • Renk: Yeşil, turuncu, siyah ve mavi gibi görünmesi için yukarıda gösterilen renkli öğeler dahil edilmelidir..
 • Boy: Bu dövme daha büyük boyuttaysa iyidir.
 • Cilt tonu: Açık tenli kadınlar, renkli doğası nedeniyle bu dövmeyi deneyebilir..
 • Uygun Cinsiyet: Bu tür yunus dövmeleri kadınlar için iyidir.

6. Deniz Aşığı için Yunus Dövmesi:

Deniz dövmesi içinde bir yunus

Yunus dövmelerinin sadece yunuslar olması gerekmez. Onları, çevrelerindeki birçok deniz bitkisi ve hayvanı ile ev ortamlarında canlandırabilirsiniz. Bu tür bir dövmeyi çok fazla renkle dolu parlak ve canlı yapabilirsiniz. Bu dövme, denizaltı manzarasına bir bakış verir. Bu renkli dövme, çeşitli renklerin kullanılması nedeniyle dikkat çekicidir. Ayrıca, renkli ve parlak bir dövme istiyorsanız, bu iyi bir seçimdir. Onu vahşi ve yaratıcı tutmayı seven herhangi bir hayvan sever, bu dövmeye kesinlikle giderdi. Ayrıca, dalışı sevenler bu cesur seçimi tamamen tercih edebilirler..

 • Gövde Yerleşimi: Esas olarak bel, sırt ve alt sırtta oluşturulur. Ayrıca harika bir yunus kalp dövmesi olabilir..
 • Renk: Cazibesinin kaybolmaması için yeşil ve mavi renkler orada olmalı.
 • Boy: Bu dövmenin çekici olması için daha büyük olması gerekiyor.
 • Cilt tonu: Daha açık ten rengine sahip olanlar bu dövmeyi başkalarına tercih edebilir..
 • Uygun Cinsiyet: Kadınlar bu renkli dövmeyi deneyebilir.

[ Daha fazla gör: Aslan Dövme Tasarımları ]

7. Çiftler için Basit Mavi Yunus Dövmeleri:

Basit mavi yunuslar

Tasarımınız da iki basit yunus olabilir. En iyi seçeneğiniz mavi olsa da, istediğiniz renkte yunuslar yapabilirsiniz. İnsanlar genellikle göze çarpmamak için bu tür küçük dövmeler yaptırır. Bu, birinin taşıyabileceği en basit yunus dövmesidir. Bu tür dövmeler aşkı, sadeliği ve tutkuyu simgelemektedir. Ayrıca, bu dövmeyi bir çift olarak almayı düşünüyorsanız, bu ikiniz için de mükemmel bir seçimdir. Hem erkekler hem de kadınlar bunu tamamen boyayabilir ve tamamen çekici, basit, modaya uygun ve sevimli. Farklı bir düzeyde bir çift olarak ikiniz arasındaki aşkı ifade eder..

 • Gövde Yerleşimi: Bu, yürüyerek veya el üzerinde yapılacak harika bir yunus dövmesidir. Bu dövme erkekler ve kadınlar tarafından yaygın olarak bel, bilek ve boyunda yapılmaktadır..
 • Renk: Bu, zarafetle kalmak için düz mavi renkte olacaktır..
 • Boy: Bu dövmenin küçük boyutu, çekici ve hoş görünmesi için ideal olacaktır..
 • Cilt tonu: Herhangi bir cilt tonu bu tasarımı tamamen deneyebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Hem erkekler hem de kadınlar bu dövmeyi deneyebilir.

[ Daha fazla gör: Hayvan Dövme Tasarımları ]

8. Bilekte Yunus Zinciri Bağlantılı Dövme:

Bilekte Yunus Zincirli Dövme

Bu farklı bir dövme tasarımı türüdür. bu, zincir bağlantılardan oluşan bir yunus içerir. Yunusu bir uyum ve birlik sembolü olarak temsil eder. Yunusun da daha karmaşık ve havalı görünmesini sağlar. Bu dövme, vatansever insanlar ve ailesine çok bağlı insanlar tarafından yaygın olarak gerçekleştirilir. Eğer sıkı bir uyum içinde olan ve aile veya topluluk içinde olan biriyseniz, bu kesinlikle sizin için iyi olur. Bu şekilde beğenmeniz durumunda bu iyi bir aile dövmesi olabilir. Aynı zamanda cesur, renkli ve güzel.

 • Gövde Yerleşimi: Bu denemek için eldeki harika bir yunus dövmesi.
 • Renk: Verilen mavi ve siyah renkler bu dövmede iyi harmanlanmalıdır..
 • Boy: Güzel görünmesi için orta boy olması iyi.
 • Cilt tonu: Adil ila orta ten tonlu kızlar ve kadınlar veya açık tenli erkekler bu dövmeyi deneyebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Hem erkekler hem de kadınlar bu renkli dövmeyi deneyebilir.

9. Güzel Kadın için Mini Yunus Dövmesi:

Sevimli Kadın için Mini Yunus Dövmesi

Ayak bileğindeki bu yunus dövmesi, sağlığı, enerjiyi ve zekayı simgeliyor. Bununla birlikte, bu tür yunus iki tür ruhsal gücü temsil eder. Güneş yunusu yaşam kalitesini ve yenilenme eylemini temsil ederken, ay yunusu kadın gücünü, hayallerini ve iyi sezgiyi temsil eder. Her ikisi de gizli güçleri temsil eder. Bu koyu mürekkepli yunus dövmesi, etrafındaki asma dalları ile çekici görünüyor. Basit, küçük ve yine de renkli tutmak istiyorsanız, vücutlarında bu tür mini yunus dövmesi yapılabilir. Güzel ve henüz modaya uygun ve parlak. Bunu yapmak için fazla düşünmeye gerek yok.

 • Gövde Yerleşimi: Bu, ellerde yapmak için harika bir yunus gülü dövmesidir..
 • Renk: Bunu sadece tatlı ve basit görünmek için mavi renkte deneyin..
 • Boy: Orta boyutta yapıldığında bu iyidir.
 • Cilt tonu: Herhangi bir cilt tonu kadını, bunu istedikleri gibi tamamen deneyebilir..
 • Uygun Cinsiyet: Dışarıdaki tüm güzel ve modern kadınlar, hoş bir görünüm için bu dövmeyi deneyebilir..

10. Gün Batımı ile Yunus Dövmesi:

Bir güneş ile yunus

Yunus dövmelerinin güneş sembolizmi, aktif yaşam, coşku, sağlık ve yenilenme gibi unsurları içerir. Güneşli yunus bunların hepsini temsil ediyor. Ayrıca renk eklerseniz güzel ve güzel görünüyor. Güneşi yükselen veya batan bir hale getirebilirsiniz. Gün batımı veya gün doğumu aşığıysanız, bu yunus dövmesi fikri tam size göre. Bu bir doğa aşığı, kumsal ve dalış aşığı ve bu tür kişilikler için mükemmel bir dövme. İki kere düşünmenize gerek yok, tüm bu niteliklerin bir karışımına sahipseniz devam edin..

 • Gövde Yerleşimi: Bu, denemek için bacaklarda veya bilekte harika bir yunus dövmesidir..
 • Renk: Yukarıda gösterildiği gibi mavi ve turuncu renkte olmalıdır..
 • Boy: Bu dövme orta boydayken iyi görünüyor.
 • Cilt tonu: Renk seçimi nedeniyle sadece açık tenli kadınlar bu dövmeyi deneyebilir..
 • Uygun Cinsiyet: Bu, kadınlarda denemek için harika bir dövme.

Daha fazla gör: Trend Denizanası Dövme Tasarımları

11. Müzikal Yunus Dövmeleri:

Müzik sembolü olan yunus

Bu benzersiz ve çok farklı bir tasarım. Bugüne kadarki en iyi yunus dövme tasarımlarından biridir! Müziğin canlandırıcı olması gerekiyordu ve ister mutlu ister üzgün olsun, tüm ruh hallerinizde size eşlik edebilecek tek şey. Yunuslar her türlü pozitifliği temsil eden hayvanlardır. Bunları bir araya getirdiğinizde epik bir dövme elde edersiniz. Müziği seviyorsanız ve ayrıca yunusları, denizi veya suyu seviyorsanız, o zaman bu kesinlikle sizin için. Oldukça basit, zaman almıyor ve yine de çok moda. Buradaki içsel ve derin anlam ancak onu iyi incelerseniz ve dolayısıyla bundan daha yoğun başka ne varsa anlaşılabilir..

 • Gövde Yerleşimi: Bu, kollarda denemek için harika bir yunus dövmesi tasarımıdır..
 • Renk: Bu tasarım sadece siyah olmak iyidir.
 • Boy: İyi görünmek için bunu daha büyük bir bedende giyin.
 • Cilt tonu: Herhangi bir cilt tonu erkek veya kadın bunu deneyebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Erkekler veya kadınlar bu tasarımı deneyebilir.

12. Kadınlar için Cıvıl cıvıl ve Sevimli Yunus Dövmesi:

Kadınlar için Cıvıl cıvıl ve Sevimli Yunus Dövmesi

Kadınlar için yapılan bu yunus dövmesi, kolejlerin moda kızları tarafından çok kullanılıyor. Kızlar tarafından alt sırt, sırt veya göbek deliğine mürekkeplenir. Bu dövme, çiçek tasarımlarının ve mistik hislerin bir karışımıdır. Dövme, su kıyılarında eğlenen yunuslara bir bakış verir. Bu nedenle, bu dövme hayat dolu ve her türlü zor durumdan eğlenerek zevk alan kadınlar tarafından seçilir. Eğlenceli dövme, parti sevenler ve dans ve müziği sevenler içindir. Oldukça cıvıl cıvıl, cıvıl cıvıl ve sevimli kişilikler bu tasarıma körü körüne gidebilirler. Diğer çiftler de bu yunus dövme tasarımını mürekkeplendirebilir.

 • Gövde Yerleşimi: Bu yunus dövmesi, kollarda mürekkeplenmek için güzel.
 • Renk: Bu tasarımı yalnızca siyah renkte deneyin.
 • Boy: Küçük veya orta boy tasarımlarda iyidir.
 • Cilt tonu: Herhangi bir ten rengi ve tonu bu dövmeyi tamamen boyayabilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu, kadınlar ve kızlar için denemek için iyi bir tasarım.

13. Modern Kadın İçin Yunus Dövmesi:

Modern Kadın İçin Yunus Dövmesi

Bu dövme, yunuslar ve kanji sembollerinin birleşimidir. Bu yunus dövmesi anlamı güzellik ve hırstır. Bu tür yunus dövmeleri hırslı kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu dövme aynı zamanda doğanın güzelliğini de ifade eder. Kolejliler arasında moda haline geliyor. Genç modern kadın, trendi ve stili seviyorsa, buna rağmen denizi ve plajları çok seviyorsa, buna kesinlikle gidebilir. İç gücü ve anlamı olan kişiliğini de sembolize eder..

 • Gövde Yerleşimi: Bu, bileğe veya bacaklara yapıldığında harika bir yunus dövmesidir..
 • Renk: Mavi, tasarıma uyacak doğru renktir.
 • Boy: Bu dövmenin orta boyda yapılması iyidir.
 • Cilt tonu: Tüm kişiliklere uyduğu için bunu herhangi bir cilt tonuyla deneyin..
 • Uygun Cinsiyet: Kadınlar bu yunus dövmesine daha çok yakışıyor.

Daha Fazla Yunus Dövmesi – Yeni Koleksiyon:

Yunus Dövme Tasarımları 1

Yunus Dövme Tasarımları 2

Yunus Dövme Tasarımları 3

Yunus Dövme Tasarımları 4

Yunus Dövme Tasarımları 5

Yunus Dövme Tasarımları 6

Yunus Dövme Tasarımları 7

Yunus Dövme Tasarımları 8

Yunus Dövme Tasarımları 9

Yunus Dövme Tasarımları 10

Yunus Dövme Tasarımları – Ek İpuçları:

Bu yunus dövmelerini yaptırırken düşünmeniz gereken bazı ipuçları

 • Profesyonel bir dövme tasarımcısı aradığınızdan emin olun. Bu dövme kalıcı olduğu için bozulmaması için önemlidir..
 • Aceleyle boyatmayın, kendiniz için en iyi tasarımı iki kez düşünün ve deneyin..
 • Bir tasarıma karar verin. Kalıcı olduğu ve değişiklik yapmak istemediğiniz sürece burada kalacağı için. Ancak tasarıma karar vermek, kendinize zaman tanımak ve başlamadan önce iki kat emin olmak her zaman iyidir..
 • Zihinsel olarak hazırlanın. Yunusun renkleri ve tasarımı hakkında emin ve net olun.

genel bakış:

Umarım sizin için bu yunus dövmesi tasarım listesini beğenmişsinizdir. Herhangi bir yaş grubu veya cinsiyet fark etmeksizin, bu dövmeler listesi oldukça kapsamlı ve herkesin içine sığabileceği çok yönlüdür. En çok sevdiğiniz tasarımı ve rengi inceleyin ve deneyin. Kesinlikle yardım edemezsin ama onlara aşık ol. Bize bu dövmeler hakkında ne düşündüğünüzü söyleyin; senden haber almayı seviyoruz.