Gemi dövmesi, okyanus düşünülerek yapılmış bir dövmedir. Dövmeler sadece resimdeki gemi ile veya sakin veya vahşi sularla yapılabilir..

Gemi Dövme Fikirleri, Tasarımları Ve Anlamı

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Gemi Dövme Tasarımları ve Fikirleri:

En iyi 9 gemi dövme tasarımını ve anlamını görelim.

1. Kol Gemisi Dövmesi:

Kol Gemi Dövmesi

Kolunuz için tüm detayları özenle yapılmış muhteşem bir deniz dövmesi yaptırabilirsiniz. Harika sahil, dövmenin güzelliğine katkıda bulunur. Bunun bir profesyonel tarafından yapılması gerekir, böylece sonuç sadece bir başyapıt olur..

2. Geleneksel Dövme:

Geleneksel Gemi Dövmesi

Çoğu için yapılan en iyi dövme, harika bir Amerikan tarzına sahip geleneksel gemi dövmesidir. Burada denizde bir gemi ve yukarıda uçan sevimli bir kuş var. Karakter için bir gül veya başka bir çiçek de eklenir. Bu dövme genellikle göze çarpması için renklerle yapılır..

3. Kol için Dövme:

Kol İçin Gemi Dövmesi

Erkekler, tüm kolu dolduran çarpıcı bir gemi dövmesi kılıfı yaptırabilir. Bu dövme okyanusta ve azgın denizlerde büyük bir gemi ile yapılabilir. Sular mükemmel bir şekilde yapıldığında dövmeye çok fazla drama katacaktır. Bu onu çok dikkat çekici kılıyor.

4. Eşsiz Desen Dövmesi:

Eşsiz Desenli Gemi Dövmesi

Bayanlar ve minik ve eşsiz şeyleri sevenler için bu küçük gemi dövmesi tam size göre. Bu dövmenin altında birkaç ifade bulunan küçük bir gemi var. Dövme eski tarzda yapılır ve bunu kulağınızın arkasında veya küçük bir dövmenin öne çıktığı başka bir yerde yaptırabilirsiniz..

5. Mavi Gemi Dövmesi:

Mavi Gemi Dövmesi

Kolda yapılması gereken bu mavi gemi dövmesini alın. Dövmede kullanılan mavi renk, tamamlandığında güzelleşir. Suyun mavisi daha sonra gemide de yapılır ve bu gemi kol dövmesi kolunuza karakter katar. Suların dalgalı veya sakin olmasını sağlayabilirsiniz..

6. Şişe Dövmesi:

Şişe Gemi Dövmesi

Şişedeki gemi çok eski bir teoridir ve birçok kişi tarafından yapılmıştır. Bir dövmeye koymak sadece bir sonraki adımdır. Kolunuza şişe dövmesi yaptırarak geminizi yaptırabilirsiniz. Bu gemi dövme kolu çok ilgi çekici görünen harika bir dövme yapıyor.

7. Görkemli Dövme:

Görkemli Gemi Dövmesi

Kendinize neo-geleneksel tarzda yapılmış muhteşem ve göz kamaştırıcı bir dövme yaptırın. Bu gemi geleneksel dövmesi, alabileceğiniz en iyisidir. Portre stili dövme, bir denizci ipi etrafında yapılır. Çiçekler dövmeye stil ve zarafet katıyor.

8. Basit Dövme:

basit dövme

Basit ama zarif dövmelerle ilgilenenler için bu tam da göz önünde bulundurmanız gereken tiptir. Dövme, çocukların çizimlerini dövmeye dönüştüren basit bir gemi dövmesidir. Hatlar geminin hemen dışını içerir.

9. Japon Dövmesi:

japon dövme

Dahil olan tüm detayları içeren geleneksel bir Japon gemi dövmesi yaptırın. Bu dövme sakin sularda yapılır. Bu Japon dövmesinin ana noktası geminin yelkenleridir. Bunlar sanatsal olarak yapılır. Bunları, görünür olduğu yerde bir gemi dövmesi ön kolu olarak deneyin.

Gemi dövmesi birçok yöntemle yapılabilmektedir. Geleneksel ya da Japonları deneyin ya da küçük ve basit olanı deneyin. Kolunuzda bu dövmelerden bazılarını deneyin ve arkadaşlarınıza tavrınızı gösterin, güzel bir dövme koleksiyonu her zaman erkekler ve kadınlar için en iyisidir. Bu dövmeler özellikle denizci olarak çalışan erkekler veya bazı gençler tarafından da tercih edilmektedir..