Dövme, modern günlerde moda haline gelen vücut değişikliklerinin tamamen sembolik bir temsilidir. Genellikle, Parşömenler ve afişler bir metne şekil vermek için kullanılır, böylece Banner Tattoo, vücudunuz bir afiş yapılmış gibi görünür ve üzerine kazınmış mesajlar vardır. Banner dövmeleri uzun zamandır piyasada dolaşmaktadır. Temelde Mısır’dan başladı ve çok sofistike ve elit görünüyor. Dövme afiş tasarımları ile her şeyi yapabilirsiniz.

En İyi Afiş Dövme Fikirleri ve Tasarımları

En İyi Dövme Afiş Fikirleri ve Tasarımları:

En iyi 9 Dövme afiş tasarımını keşfedelim,

1. Çiçek Afiş Dövmesi:

çiçek afiş dövme

Çok yaygın afiş tasarımı, Gül afiş dövmesidir. Güller sadece her iki cinsiyet arasında popüler bir seçim değil, aynı zamanda güzelliği ve inceliği de temsil ediyor. Bu nedenle, giderek daha fazla insan bu tür dövmeyi tercih ediyor..

2. Kalp Afiş Dövmesi:

Kalp afiş dövme

Diğer bir yaygın kaydırma tasarımı, kalp afiş dövmesidir. Kalbinize bir parşömen eklemek en klasik dövmelerden birini yaratır. Bu genellikle diğer kişiye karşı sevgiyi, hayranlığı ve tutkuyu temsil etmek için yapılır..

3. Anma Afiş Dövmesi:

Anma afiş dövme

Kaydırma dövmesinin başka bir şekli, kalp ve afiş dövmesine de dahil edilebilen hatıra dövmesidir. En güzel anılarınızı kalpler ve afiş dövmesi şeklinde gösterir. Çocuğun kolunda veya omzunda bulacağınız bu tür tasarım, anne oğluna yakın olan kişidir. Bu dövme, anneye karşı sevgi beyanının sunumudur..

4. Vatansever Afiş Dövmesi:

vatansever afiş dövme

Muhteşem dövme afiş fikirlerinden biri vatansever afiş dövmesidir. Kartal, gücün ve gücün sembolüdür. Kel kartal, Amerika Birleşik Devletleri’nin bir ambleminin simgesidir, bu nedenle Amerika Kıtasında parşömenlerde yapılmış çok sayıda vatansever dövme bekleyebilirsiniz..

5. Senaryo Stili Dövmesi:

Komut dosyası stili afiş dövmesi

En yaygın geleneksel afiş dövme tasarımları, senaryo dövmesi fikrinde gelir. Senaryo dövmesi kişinin yaşam amacını aydınlatmak için yapılır. Ayrıca yaşam hedefleriniz ve sloganlarınız için bir hatırlatma görevi görebilir..

6. Çapa Tarzı Dövme:

Çapa stili afiş dövmesi

Çapa dövme afişi, büyük ölçüde denizciler ve denizciler tarafından kullanılmaya başlanan başka bir fikirdir. Bunlar genellikle kurtuluş, umut, sakin ve dingin doğanın tasvirleridir. Bu aynı zamanda ABD Donanması tarafından Atlantik Okyanusu’nu ilk kez geçtiklerinde başlatıldı..

7. Melek Kanadı Dövmesi:

Melek kanadı afiş dövmesi

Melek kanatları dövmeler için afişlerle derlenebilir. Bu tasarımlara hatırlanması gereken tarihleri ​​dahil edebilirsiniz. Ayrıca melek kanatları koruma, uyum ve sevginin simgesidir..

8. Kalp Kırıklığı Dövmesi:

kalp kırmak afiş dövme

Afiş dövme tasarımı ile kalpteki bir başka varyasyon, hançer dövmeli kalptir. Kalbe nüfuz eden bir hançer, kalp kırıklığının, ihanetin ve kaybedilen aşkın simgesidir. Bu çok cesur ama çok dürtüsel yapılmış dövme tasarımları..

9. Manevi Desen Dövmesi:

Manevi Desen Dövme

Yaygın dövme afiş fikirlerinden biri, Manevi veya dini bir dövmedir. Yüce güce yakınlığınızı gösterir. Bu dövmeleri yaptıran çoğu insan manevi, estetik ve kültürel bir zihniyete sahiptir ve çoğunlukla inançlarını dövmelerle ifade etmeye inanırlar..

Afiş dövmeleri için derlenen liste çok kapsamlıdır ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Her türlü dövme yaptırmanın kapsamlı bir şekilde düşünülmesi gerektiğini her zaman hatırlamalısınız. Bir Dövme Afişi tasarım taraması yaptırmak güzel olabilir ve dövmelerinize istediğiniz miktarda yenilik koyabilirsiniz, ancak dürtüsel olarak almadığınızdan emin olun, aksi takdirde daha sonra pişman olabilirsiniz..