Yüzyıllar boyunca erkekler ve kadınlar, kültürel veya dini nedenlerle derilerini dekoratif resimlerle süslediler. Günümüz ve çağda, eğilim daha kişisel olma nedeni ile devam ediyor. Kalıcı dövmeler hala popüler bir vücut sanatı biçimi olsa da, pahalı, acı verici ve zaman alıcıdır. Dövme çıkartmaları, kısa bir süre için vücudu süslü görüntülerle süslemenin alternatif bir yoludur. Dövme çıkartmaları ucuzdur ve cilt dostudur ve büyük çoğunluk arasında oldukça popülerdir..

En İyi Dövme Çıkartmaları Ve Resimleri:

İşte en iyi 9 dövme çıkartmamız ve resmimiz aşağıdaki gibidir.

dövme çıkartmaları

1. Mücevher Dövme Çıkartması:

Mücevher dövme çıkartması

Mücevher dövme çıkartmaları, kadınlar ve kızlar için mücevher aksesuarları görevi görür. Gösterişlidirler ve vücuda belli bir miktar varlık katarlar. Bu geçici mücevher çıkartma dövmeleri, bir çıkartma sayfasına gömülü kristal, yapay elmaslar ve parıltı ile süslenmiştir. Güzel bir dövme tasarımı oluşturmak için kolayca yapıştırılırlar. Mücevher Dövme çıkartmaları, sonsuz sayıda cızırtılı tasarımda mevcuttur.

2. Parıltılı Dövme Etiketi:

parıltılı dövme çıkartması

Herhangi bir kutlamaya ışıltı ve ışıltı katan Glitter Tattoo çıkartmaları ile hayatınızı renklendirin. Çeşitli parıltılı dövme tasarımları, kullanıcının kişiliğine cazibe ve çekicilik katar. Bir futbol ya da kriket maçına mı gidiyorsunuz? Çok sayıda diğer tasarımlar arasında birçok ülkenin ulusal bayrağı şeklinde mevcut olan bir parıltılı dövme çıkartması ile favori takımınızın bayrağını süsleyin.

3. Kristal Göbek Dövme Çıkartması:

Kristal Göbek Dövmesi

Kristal göbek dövmeleri, göbek deliğini göstermeyi seven kadınlar için özel olarak yaratılmıştır. Çeşitli desenlerde mevcut olan ve kristallerle bezenmiş bu modeller göz alıcıdır ve bir kadının güzelliğini büyük ölçüde artırır. Gündelik giyim olarak veya bir gece için giyilebilirler. Kristal göbek deliği dövmeleri göz kamaştırıyor ve siz.

4. Yay Dövme Çıkartmaları:

Yay Dövme Çıkartmaları

Kızlar ve yaylar birlikte gider. İster çantada, ister ayakkabıda, ister elbisede birbirinden ayrılamaz ve birbirini tamamlar. Yay dövmelerinin çoğu kadın için ilk ve en önemli seçeneklerden biri olması şaşırtıcı değil. Yay dövme çıkartmaları, vücutlarını fiyonk ve kurdelelerle süslemek isteyen ancak iğnenin altına girmekten çok korkan kadınlar ve kızlar için ideal seçimdir. Farklı boyutlarda ve desenlerde bulunan bu yay dövme çıkartması, vücut sanatının bir süs parçası olmasını sağlar..

5. Vahşi Ejderha Dövme Çıkartması:

Vahşi ejderha dövme çıkartması

Söylediği gibi, “Erkekler kurbağalardan, salyangozlardan ve yavru köpek kuyruklarından yapılır”. Çoğu erkeğin genellikle tercih ettiği tuhaf vücut dövmelerinden çok açık bir gerçek. Erkekler doğanın karanlık tarafına hayran olma eğilimindedir ve giydikleri dövmeler genellikle ölüm ve yıkımın bir tasviridir. Erkekler ve erkekler arasında yaygın ve çok popüler bir seçim olan ejderha dövmesinin doğası budur..

6. Çiçek Dövme Çıkartması:

çiçek dövme çıkartması

Bir kadın, ister kalıcı ister geçici olsun, vücuduna çiçek dövmesi yaptırmaktan asla bıkmaz. Çiçek dövmeleri bir kadının doğal güzelliğini ortaya çıkarır. Bazı durumlarda, onun içsel benliğinin bir temsilidir. Çiçek dövme çıkartmaları renkle öne çıkıyor ve kadınlara gerçek bir dövme deneyimi yaşatan kalıcı bir dövme kadar büyüleyici görünüyor.

7. Kol Bandı Dövme Çıkartmaları:

Kol Bandı Dövme Çıkartmaları

Kol bandı dövme çıkartmaları özellikle erkekler için yaratılmıştır. Kabile ve dikenli tel görünümüyle gelirler. Bilezik olarak takıldığında da iyi görünüyorlar.

8. Kurtulan Dövme Çıkartması:

Hayatta kalan dövme çıkartması

Kadınlar tarafından meme kanserini desteklemek için evrensel olarak giyilen pembe kurdele, üzerinde Survivor yazılı bir çıkartma dövmesi olarak mevcuttur. Hayatı tehdit eden hastalıktan kurtulan kadınlar tarafından gururla giyiliyor gibi görünüyor.

9. Dudak Dövme Çıkartmaları:

Dudak Dövme Çıkartmaları

Çeşitli renkli desenlerde bulunan Dövme Çıkartmaları ile dudaklarınızı süsleyin. Dudak Dövme çıkartmaları, bir kostüm partisinde veya kız arkadaşlarınızla eğlence dolu bir gecede heyecan yaratmanın mükemmel bir yoludur. Sizi Razzle-Dazzle görünümüyle bırakarak kıyafetlerinizi ve stilinizi tamamlarlar..