Kalabalığın arasından sıyrılmak ister misiniz? Asi ve gizemli misiniz? O zaman burası tam size göre. Hepimizin bildiği gibi, insanların vücutlarına yapmaktan hoşlandığı çok sayıda dövme kategorisi vardır, ancak ürkütücü ve korkutucu dövmeleri yapan kişilerin doğası gereği yönetilemez ve düşmanca oldukları bilinmektedir..

Korkunç Dövmeler Fikirler, Tasarımlar ve Görseller

En İyi Korkunç Dövmeler Görüntüler, Fikirler ve Tasarımlar:

En korkunç 9 dövmeyi bulalım,

1. Geleneksel Korkunç Dövme:

Geleneksel Korkunç Dövme

Hiçbir şey bir insanı ölümden daha fazla korkutamaz. Azrail dövmesi, insanların yapmayı sevdiği en yaygın korkutucu kol dövmelerinden biridir. Bisiklet sürücüleri bu tasarımı tam kollarında denemeyi severler. Kolda akılda kalıcı bir görünüm sağlar, bu daha çok erkekler tarafından tercih edilir ancak kadınlar da deneyebilir.

2. Yenilikçi Korkunç Dövme:

Yenilikçi Korkunç Dövme

Bazı yenilikçi tasarımları da tercih edebilirsiniz. Bağlantıdaki resme bakın, fikir edineceksiniz. Bunlar, etraflarında bir gizem duygusu sergilediği için insanların tercih ettiği bazı korkutucu el dövmeleridir. Bu dövmeyi kullanarak arkadaşınızı korkutabilir, yaratıcı zihninizle bu eşsiz tasarımı deneyin. Biraz korkutucu hale getirmek için kişiselleştirilmiş fikirlerinizi yenileyin.

3. Joker Tipi Korkunç Dövme:

Joker Tipi Korkunç Dövme

Diğer ünlü dövmeler ise Joker ve Batman serilerinden öne çıkan Korkunç palyaço dövmeleridir. Heath Ledger, bu dövme kategorisinin arkasındaki yüzdü. Komik suratlı kocaman bir gülümseme ama aynı zamanda korkutucu görünüyor. Çocuklar bu deseni vücudunuzda görünce çok gülecekler; bu dövmeyle komik anlar yaşa.

4. Yüz Deseni Korkunç Dövme:

Yüz Kalıbı Korkunç Dövme

Vücudunuza yapılan korkunç yüz dövmelerinin bir çeşidini yapın. O kadar ürkütücü görünüyorlar ki, onlara bakan herkes korkabilir. Kadınlar bu tarz bir tarz tasarlamayı sever, sadece korkutucu modda yüz, mürekkeplenen vücut parçanıza korkunç bir görünüm verir.

5. Cadılar Bayramı Korkunç Dövme:

Cadılar Bayramı Korkunç Dövme

Cadılar Bayramı tamamen ruhlar ve hayaletlerle ilgilidir ve korkunç Cadılar Bayramı dövmeleri yaptırırsanız, yalnızca kalabalığın arasından sıyrılmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarınız arasında da popüler olursunuz..

6. Erkeklere Özel Korkunç Dövme:

Erkeklere Özel Korkunç Dövme

Erkekler bu günlerde kol dövmelerini tercih ediyor ve kolunuzda korkunç kol dövmeleriniz varsa, mistik bir yaratık olarak görüneceksiniz. Dünyanın her yerinden erkekler kollarına dövme yaptırıyor. Fitness aşığı, gücünüzü göstermek için bu tasarımı da deneyebilir..

7. Kişiselleştirilmiş Korkunç Dövme:

Kişiselleştirilmiş Korkunç Dövme

Kişiselleştirilmiş bir dövme yaptırmak istiyorsanız, arkadan bir dövme yaptırın. Korkunç sırt dövmeleri, kitleler arasında bir öfke yaratıyor. Bu sadece kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmektir. Bu tamamen kişiselleştirilmiş ve aklınızda daha korkutucu bir tasarım varsa, diğer tasarımlarınızı da ekleyebilirsiniz..

8. 3d Desen Stili Korkunç Dövme:

3d Model Stili Korkunç Dövme

3D, üç boyutlu demektir. Çoğunlukla 3d dövmeler çok fazla acı verir ama o zaman acısız kazanç ne olur. Korkunç kafatası dövmelerine göz atabilir ve beğendiklerini kendin için yaptırabilirsin..

9. Düzenli ve Basit Yol Korkunç Dövme:

Normal ve Basit bir şekilde Korkunç Dövme

Hepsinden öte, küçük korkutucu dövmeler oldukça düzenli ve basit ama aynı zamanda son derece popüler. Daha az zaman almaları ve gerektiğinde kapatılabilmesi gibi nedenlerle.

Dövme mağazalarının yanı sıra çevrimiçi olarak çok sayıda korkutucu dövme var. Bunları da ihtiyacınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Sadece görünürlermiş gibi yerleşimlerine dikkat edin, bakanlarda küçük bir kalp krizi geçirebilirler..