Star Wars dövmeleri, diziyi ve karakterleri seven ölümsüz hayranlar tarafından yapılır. Bu tasarım, havalı ve şıkı sofistike ile harmanlamak için kullanılır..

Galaksideki Serin Yıldız Savaşları Dövmeleri:

Çocuklar, erkekler ve kadınlar için En İyi 9 Basit yıldız savaşları dövmelerini görelim

1. Tam Yıldız Savaşları Dövmesi:

En İyi Star Wars Dövme Tasarım Fikirleri

Star Wars filminin tüm ana karakterlerini içeren bu tam bel dövmesi ile en iyi Star Wars dövmesini yapabilirsiniz. Bu dövme renklidir ve Star Wars serisinin en iyilerine sahiptir. Serinin sıkı bir hayranı iseniz bunu seçin.

2.  Star Wars Dövme Kol:

Yıldız Savaşları Dövme Kol

İşte size Star Wars dövme kılıfı yaptırmak istiyorsanız harika bir seçenek. Bu dövme tasarımı, geniş bir alanı kapladığı ve dizideki tüm karakterleri ortaya çıkardığı için en iyisidir. Ayrıca dövmede sadece Dart Vader’a sahip olma seçeneğiniz de olabilir..

3. Minik Yıldız Savaşları Dövmesi:

Minik Yıldız Savaşları Dövmesi

Bu, her türlü Star Wars hayranı için mükemmeldir. Bu küçük Star Wars dövme tasarımı, seriden tek bir karaktere sahiptir. Bu tasarımı vücudunuzun herhangi bir yerinde mürekkeplendirebilirsiniz. El veya bacakta özellikle iyi görünüyor. Dövme yolculuğunuza başlamak için bunu seçin.

4. Sevimli Yıldız Savaşları Dövmesi:

Sevimli Yıldız Savaşları Dövmesi

Çocuklar için bu harika, sevimli ve sevimli Star Wars dövmesini yaptırın. Bu tasarım bir çizgi film karakterinin rengine ve hissine sahiptir. Hem çocuklara hem de genç nesile çok hitap ediyor. Bu geçici olarak da yapılabilir.

5. Havalı Yıldız Savaşları Dövmesi:

Havalı Yıldız Savaşları Dövmesi

Gerçek bir Star Wars hayranı olduğunuzu gösteren havalı bir Star Wars dövme tasarımı edinin. Seçebileceğiniz birçok tasarım arasında Darth Vader veya Star Wars serisi için kullanılan sembol var..

6. Çift Yıldız Savaşları Dövmesi:

Çift Yıldız Savaşları Dövme

Bir çiftseniz ve her ikiniz de Star Wars serisini seviyorsanız, bu sizin için en iyi dövme. Bu basit Star Wars dövme tasarımı, dizide kullanılan sembollerden yapılmıştır. Yıldız savaşları dövmelerini küçük boyutlu sergileyen en iyi çift tasarımı için bunları seçin. Basit yolunuzu göstermek için bunu deneyin.

7. El Yıldız Savaşları Dövmesi:

El Yıldız Savaşları Dövme

Serinin en iyi karakterlerinin tümüne sahip olan bu harika Star Wars el dövmesi ile elinize mürekkebi alın. Parmakların her biri farklı bir sembol kullanır ve bu onu bir hayranın en iyi arkadaşı yapar. Kendi tasarımınızı seçin veya dövme arzunuzu yerine getirecek bu özel tasarımı seçin.

8. Fırtına Asker Dövmesi:

Fırtına Asker Dövmesi

Dövme tasarımı, tasarımların kabilesel olarak işlenmesiyle de bilinir. Bu Star Wars kabile dövmesi, kabile dövmelerinin nasıl yapıldığının mükemmel bir örneğidir. Fırtına asker dövmesi harika ve karmaşık. Çok seksi görünmenizi sağlar ve kol veya göğüs bölgesinde yapılabilir..

9. Geçici Yıldız Savaşları Dövmesi:

Geçici Star Wars Dövmesi

Mürekkeplenmek ve acıyı hissetmekle ilgilenmiyor musunuz? Bir alternatif olduğu için endişelenmeyin. Mürekkebin acısını çekmeden sizi en iyi tasarımları yapan Star Wars geçici dövmelerini seçin. Bu dövmeler daha sonra kolayca çıkarılabilir. Bu desende bazı geçici tasarımları denemeniz gerekiyorsa, bu tasarımı da kontrol edin..

Bunlar basit veya karmaşık ve tam şişmiş büyük dövmeler olabilir. Tasarımlar geçici yollarla da yapılabilir. Bu yıldız savaşları tasarımı serisinde binden fazla görüntü elde edecek, bazı benzersiz ve kişiliğinize göre de elde edeceksiniz..