Dövme severler, sembolik olan ve tasvir ettikleri tasarımla ilişkili derin kalp dokunuşlu mesajlara sahip tasarımları severler. Ancak dövme tasarımına bayılan ve anında bir gülümseme getiren dövme severlerin küçük bir bölümü var. Bu tür dövme tasarımları, kişinin hafif mizahi görüntüleri sevdiğini ve kendisinin de bu engellenmiş niteliklere sahip olduğunu gösterir..

Bu tasarımlardan Mickey ve Minnie mouse dövme tasarımları, insanları büyüleyen ve hatta erkekler ve kadınlar tarafından vücut kısımlarında tasarlandığında muhteşem görünen tasarımlardır. Minnie, Hollywood yıldızı Disney Maskot Mickey’nin kız arkadaşı ve görüntüleri diğer dövme tasarımlarından farklı görünüyor..

Mickey ve Minnie Mouse Dövmeleri

En İyi ve Şık Mickey ve Minnie Mouse Dövmeleri:

Küçük bir yolculuğa çıkalım ve ilk 9 farklı Mickey ve Minnie dövme tasarımına göz atalım..

1. Puzzle Mickey ve Minnie Mouse Dövme Tasarımı:

Yapboz Mickey ve Minnie Dövme Tasarımı

Bu, göbek bölgesinde tasvir edilen ve bu iki sevilen çizgi film karakterine olan sevgiyi tasvir eden şaşırtıcı ve harika görünen dövme görüntüsüdür. Resim, bulmacada her bir kişiden bir parça şeklinde tasvir edilmiştir, bu, birleştirildiklerinde veya yan yana yerleştirildiklerinde çözülebilir veya anlaşılması kolay olabilir..

2. Rainbow Mickey ve Minnie Mouse Dövme Tasarımı:

Gökkuşağı Mickey ve Minnie Dövme Tasarımı

Dövme aşığının ellerine oyulmuş bu görüntüden daha şehvetli ve hayranlık uyandıran ne olabilir? Görüntüde parlak gökkuşağı tasarlanmış ve ünlü Disney karakteri Mickey ile Minnie’nin kafası arasında siyah bir çizim var. Bu harika renk kombinasyonu, gökkuşağının kenarlarındaki beyaz dalgalı vuruşlara daha fazla görünüm ve büyüleyici bir kafa görünümü ekler ve kullanıcının eline daha gelişmiş bir görünüm kazandırır..

3. Yaratıcı Mickey ve Minnie Mouse Dövme Tasarımı:

Yaratıcı Mickey ve Minnie Dövme Tasarımı

Normal olanlardan dışlanan ve gerçekçi ve etkileyici görünecek şekilde şekillendirilen görüntüleri seven bazı dövme severler var. Burada dünyaca ünlü iki Mickey ve Minnie yüzü, bir balkabağı üzerinde, biri ayak bileğinde diğer yandan iki kişi tarafından, dünyaya birbirlerini kendileri gibi sevdiklerini iletmek için tasarlandı. Canlı renkler görüntünün görünümünü birçok kat artırır.

4. Infinity Mickey ve Minnie Mouse Dövme Tasarımı:

Infinity Mickey ve Minnie Dövme Tasarımı

Birisi bir ilişkiye girdiğinde, sonsuz yıllar birlikte kalmak ister ve ilişkilerini beslemeye çalışır. Ayaktaki geçici dövme aynı zamanda Minnie’nin kafasının oyulduğu sonsuzluk sembolleri ile birlikte harika göründüğünü ve kullanıcının ayaklarına minimalist bir görünüm kazandırdığını tasvir etmeye çalışır..

5. Sansasyonel Mickey ve Minnie Mouse Dövme Tasarımı:

Sansasyonel Mickey ve Minnie Dövme Tasarımı

Her zaman, diğer kişinin bunun farkında olması için sevginizi herhangi bir biçimde ifade etmeye devam etmeniz gerektiği söylenir. Sevdiğinizi öpmekten daha iyi ve harika ne olabilir, sevginizi ve duygularınızı tasvir etmenin güzel bir yolu. Resimde Mickey ve Minnie birbirlerini öperken, tasarıma daha fazla görünüm katan bir kıvılcım çıkıyor.

6. Basit Mickey ve Minnie Mouse Dövmeleri Tasarımı:

Basit Mickey ve Minnie Dövme Tasarımı

Bazı dövme severler, küçük boyutlu, çok çekici görünmeyen ve kişiliklerine uygun bir görüntü tasarlamayı takdir eder. Sadeliğe inandıkları için sade tasarımı sevenler ve eskizden fazla bir şey istemeyenler onlar. Bu, Mickey ve Minnie’nin kafasının sadece silüetler oluşturmak için ana hatlarıyla çizildiği çocuklar için mükemmel bir dövme tasarımıdır. Sevimli kırmızı fiyonk yapılır ve her ikisinin de kafalarının kesişme şekli tasarıma daha fazla çekicilik katar ve kullanıcının bu ünlü karakterlerin büyük bir hayranı olduğunu iletmenin kolay bir yolunu sunar..

7. Siyah Mürekkep Mickey ve Minnie Mouse Dövme Tasarımı:

Siyah Mürekkep Mickey ve Minnie Dövme Tasarımı

Mickey ve Minnie ünlü Disney karakterleridir ve insanlar tarafından büyük ölçüde beğenilir ve sevilir. Bu cızırtılı karakterler kıvılcım ekledi ve milyonlarca insan bu kurgusal çizgi film karakterlerinin büyük bir hayranı oldu ve vücut bölgelerine imajlarını dövmeye başladı. Bu görüntü, Mickey ve Minnie’nin kafasının siyahla boyanmış basit bir dövme görüntüsüdür, ancak bayanın ayaklarına hayranlık uyandıran bir görünüm kazandırır. Bu görüntü, giyen kişi, dövme yaparak, diğerleri gibi kendisinin de Mickey ve Minnie hayran kulübünün bir üyesi olduğunu gösterir ve aynı şeyi dövmeyi ayaklarda tasvir ederek iletir..

8. Yaramaz Mickey ve Minnie Mouse Dövme Tasarımı:

Yaramaz Mickey ve Minnie Mouse Dövme Tasarımı

Mickey ve Minnie, yüzünüzde kolayca bir gülümseme oluşturan ve sonunda kahkahalara boğulduğunuz bir aktivite yapmaya devam ederken. Ancak bu tür eylemleri yapmadan önce, gözlerinde dövmede belirtildiği gibi bazı endişe verici veya yaramaz bakışlar görülebilir. Burada her iki karakter de farklı kıyafetler giymiş ve Mickey’nin Minnie’ye sarılma şekli harika görünüyor. Ceplere sıkıştırılmış eller, havalı tavrı yansıtıyor ve kuyrukları birlikte, birbirlerine olan gerçek aşklarını yansıtıyor..

9. Komik Mickey ve Minnie Mouse Dövmeleri Tasarımı:

Komik Mickey ve Minnie Dövme Tasarımı

Genelde çiftlerde genellikle erkeklerin aşktan sevgililerini sırtlarına oturttukları ve çok güçlü ve onları taşıyabileceklerini tasvir ettikleri hep izlenir. Ama burada Minnie biraz egzersiz yapıyor ve sırtında Mickey oturuyor, buna bakarak anında yüzünüzde geniş bir gülümseme oluşuyor ve bir kez daha bu iki sansasyonel karaktere aşık oluyorsunuz. Renk dizisi, görüntüye daha gelişmiş bir görünüm katar.

Mickey ve Minnie’nin görüntüleri genellikle birlikte tasvir edilir ve aynı zamanda sansasyonel ve baştan çıkarıcı görünür. Bu dövmeler, kullanıcının tercihine göre vücudun herhangi bir yerine mürekkeplenebilir. Dövme görüntüleri birçok stil ve tasarımda bulunur ve size en çok hitap edeni seçebilir ve hatta kişiliğinizi geliştirmenin yanı sıra bir stil ifadesi işaretlemenize, sevdiklerinizin önünde modaya uygun görünmenize yardımcı olur..