Doğaya olan sevginizi ifade etmenin en iyi ve en havalı yolu, kendinize en sevdiğiniz doğal aktiviteyi yapmaktır. Buna Yıldırım ve cıvatalar dahildir. Birçok genç, konu ‘elektrikli’ görünüm olduğunda yıldırım temasını sever.

Yıldırım dövmeleri, boyandığı yere göre farklı tarz ve temalarda yapılabilir. En son teknoloji, parlayan floresan boyaları içerir. Şimşek gök gürültüsü veya elektrik kıvılcımı olabilir.

En İyi ve Şık Yıldırım Dövmeleri:

Burada bahsedilen yıldırım dövme tasarımlarını görelim.

1. Gerçekçi Yıldırım Dövme Tasarımları:

Yıldırım Dövmeleri

Gerçekçi Yıldırım dövme tasarımları çoğunlukla çok renkli şimşek dövmeleridir. Bu dövmelerin nihai amacı, diğer dövme tasarımlarına göre daha gerçekçi bir görünüm yaratmaktır. Çoğunlukla bu dövme tasarımı nerede istediğinize bağlı, elinizde harika görünüyor.

2. Gerçek Yıldırım Yarası Dövmeleri:

Gerçek Yıldırım yara dövmeleri

Birine yıldırım çarptığında şimşek gibi bir iz bırakır ve bazı insanlar bu izleri dövmeye dönüştürür. Bu yıldırım izi dövmeleri gerçek dövmeler oluşturur ve bunlar renklendirilebilir veya bu şekilde bırakılabilir. Yaralı dövmelere benzer bir görünüm verirler. Normal ama klasik tarzda tamamsanız, yıldırım dövme koleksiyonlarınız için bu tür tasarımlarla gidebilirsiniz..

3. Geleneksel Yıldırım Dövme Tasarımları:

Geleneksel Yıldırım dövme tasarımları

Geleneksel Yıldırım dövme tasarımları, yıldırım tanrısı Zeus veya oğlu Thor’un portresi ile yapılır. Bu yıldırım dövmeleri, yıldırım tanrısı veya oğlu Thor’un hikayesini aktarmak için tasarlanmıştır. Bu tür bir tasarımın uygun şekilde dikkat edilmesi gerekiyor, bu yüzden bunu anlamaya çalıştığınızda, bu kalıbı tasarlamak için profesyonel dövme tasarımcısıyla birlikte gidin..

4. UV Yıldırım Dövme Tasarımları:

UV Yıldırım dövme tasarımları

UV yıldırım dövme tasarımları, UV ışığı altında parlayan özel mürekkeple yapılan basit yıldırım çarpması dövmesidir. Bunlar çoğunlukla basit bir yıldırım darbesidir ve çok karmaşık bir tasarıma sahip değildirler. Güçlü ve parlak görünüyor, seçiminize göre doğal bir şekilde UV tarzı tasarım elde edin.

5. Eşsiz Şimşek Dövme Tasarımları:

Benzersiz şimşek dövme tasarımları

Eşsiz aydınlatma dövme tasarımları, daha benzersiz tasarlanmış ve diğer stillerle karıştırılmış şimşek dövmesidir. Bazen bunlar daha modern ve modaya uygun hale getirmek için teknik stil ile karıştırılır. Böyle bir tasarım, tutum modelini tanımlar.

6. Geçici Yıldırım Dövme Tasarımlarında Hikayenizi Anlatın:

Geçici Lightningdövme tasarımlarında hikayenizi anlatın

Bunlar, çok renkli ve bir tabloya benzeyen şimşek geçici dövmesidir. Bunlar bir tema ile veya belirli bir kişinin hikayesini iletmek için yapılır. Kalıcı bir dövme yaptırmak istemiyorsanız, bu tür geçici dövme stili için dövme tasarımcınıza söyleyin..

7. Karanlık Yıldırım Dövme Tasarımları:

Karanlık yıldırım dövme tasarımları

Bunlar çoğunlukla siyah renkle yapılmış yıldırım fırtınası dövme tasarımlarıdır ve bunlar bir durumun veya bir kişinin karanlık tarafını ifade eder. Bunlar çoğunlukla bazı efsanevi yaratıkları ve ıssız bir yeri veya fırtınayı içerir..

8. Heyecan Verici Yıldırım Dövme Tasarımları:

Heyecan Verici Yıldırım dövme tasarımları

Koldaki bu heyecan verici Yıldırım dövme tasarımları, gerçekçi yıldırım dövme tasarımlarıdır ve çoğunlukla elektrikten kaynaklanan gök gürültüsü olmayan yıldırımlardır. Bunlar ampuller, duman ve yıldırım çarpması ile yapılır.

9. Yağmur ve Gök Gürültüsü Yıldırım Dövme Tasarımları:

Yağmur ve gök gürültüsü Şimşek dövme tasarımları

Bu şimşek dövmeleri çoğunlukla yağmur, gök gürültüsü, bulutlar ve şimşek darbeleridir. Bunlar ayrıca bazen çok renkli olarak yapılır veya daha özel hale getirmek için sadece yıldırım darbesi farklı bir renkle yapılır..

Şimşek dövmeleri her zaman heyecan vericidir ve farklı renkler ve floresan renkler ile daha gerçek ve ışıltılı hale getirilebilir. Bunlar ayrıca mürekkeplendikleri yere de bağlıdır. Bazı insanlar dövmeleri tüm sırt veya göğüs üzerine yapar ve bu onu daha gerçekçi ve etkileyici kılar..