Vücut bölgelerine dövme tasarlamak, arkadaşlar ve toplum arasında farklı bir algı oluşturmanıza yardımcı olması ve düşüncelerinizi tasarımlar aracılığıyla iletmenin kolay olması nedeniyle daha popüler hale geldi. Aralarında birçok benzersiz ve geniş tasarım türü var, eski inancı canlandırdığı için gargoyle dövme görüntüleri talep ediliyor ve tasarım bakmak mükemmel..

Gargoyle dövmeleri, kötü veya günahkar unsurların vücuttan atılması ve herhangi bir kötü ruhtan korunması için korkutucu bir görünüm kazandırmak için gözlerini vurgulayan siyah renkte oyulmuştur..

çirkin yaratık dövme tasarımları

Şık ve En İyi Gargoyle Dövme Tasarımları:

En iyi 9 gargoyle dövme tasarımına bir göz atalım & resimler.

1.  Harika Gargoyle Dövme Tasarımı:

Müthiş Gargoyle Dövme Tasarımı

Bu, parlak ve farklı bir görünüm kazandıran, kullanıcının göbek bölgesine oyulmuş muhteşem bir dişi çirkin yaratık dövme tasarımıdır. Resimde çirkin yaratık büyük bir taşın üzerinde oturuyor, topluluğu peri ile koruyor ve zararlı ruhları kovuyor..

2. Yıkıcı Gargoyle Dövme Tasarımı:

Yıkıcı Gargoyle Dövme Tasarımı

İşte siyah ve gri olarak tasvir edilen çirkin yaratıkların sert ve öfkeli görünümü. Dövme, sanatsal bir şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcıya muhteşem ve farklı bir görünüm kazandırır. Bu dövmeler ayrıca, kullanıcının insanlığın güvenliği için şiddetli olabileceğini de gösterir..

3. 3d Gargoyle Dövme Tasarımı:

3d Gargoyle Dövme Tasarımı

Bu dövme görüntüsü, insanları suskun bırakabilir ve renk dizisi, kullanıcının ön kollarına olağanüstü bir görünüm kazandırır. Gargoyle dövme flaş görüntüsü, canlı veya gerçekçi bir görünüm veren görkemli bir şekilde özetlenmiştir..

4. Oturan Gargoyle Dövme Tasarımı:

Oturan Gargoyle Dövme Tasarımı

Bu, çirkin yaratıkların oturma pozisyonundaki bir başka mistik görünümüdür ve ona korkutucu bir görünüm kazandırmak için gözlerine daha fazla vurgu yapar. Gargoyle gözleri, gece boyunca canavarları korkutabilmeleri ve insanlığı kötü ruhlardan kurtarabilmeleri için kırmızıya boyanmıştır..

5. Sansasyonel Gargoyle Dövme Tasarımı:

Sansasyonel Gargoyle Dövme Tasarımı

Bir tasarımı kaburgalarda canlandırmak kolay değil; kullanıcı, tasarlanmış bir görüntü elde ederken çok acı çekti. Kaburgalarda tasvir edilen çirkin yaratık dövmesi, kullanıcının oldukça büyülendiğini, çirkin yaratık özelliğinden ilham aldığını ve insanların hayatından kötü inançları çıkarmak istediğini gösteriyor..

6. Muhteşem Gargoyle Dövme Tasarımı:

Muhteşem Gargoyle Dövme Tasarımı

İşte tam sırtınızı kaplayan ve geleneksel dövme tasarımlarına olan hayranlığı gösteren çekici ve çarpıcı gargoyle tasarımları. Gargoyle sırt dövme görüntüsünde geleneksel devasa bina çok güzel bir şekilde tasvir edilmiştir ve onu tüm kötü ruhlardan koruyabileceği için ön gargoyle tüzüğünde tasvir edilmiştir..

7. Savaşçı Gargoyle Dövme Tasarımı:

Savaşçı Gargoyle Dövme Tasarımı

Bu, gargoyle insanlığı doğada bulunan her türlü kötü unsurdan korumaya çalışan bir asker olarak tasvir edildiği kollar için harika bir dövme tasarımıdır. Görüntüde kullanılan harika ve çarpıcı renk kombinasyonu, kullanıcının görünümüne fantastik ve çekici bir görünüm kazandırıyor..

8. Çarpıcı Gargoyle Dövme Tasarımı:

Çarpıcı Gargoyle Dövme Tasarımı

Dövmeler her zaman harika bir ifade şekli olarak kabul edildi ve bu nedenle göğsün ortasındaki ana hatlar harika görünüyor. Gargoyle koruyucu olarak adlandırıldığından, kullanıcı aynı zamanda sevdiklerini de koruyabileceğini dünyaya iletmek ister..

9. Sanatsal Gargoyle Dövme Tasarımı:

Sanatsal Gargoyle Dövme Tasarımı

Bu dövme görüntüsü, gargoyle yüzü yerine aslan yüzünün dikkat çekici görünmesi için tasarlandığı omuzlarda fevkalade bir şekilde tasvir edilmiştir. Ortaçağda aslan asaletin bir sembolü olarak kabul edildi ve altın rengi saçları parlayan aslan insan hayatındaki umut ışığı olarak kabul edildi..

Gargoyle dövmeleri büyük ölçüde Gotik dövmelerden etkilenmiştir ve eski zamanlarda bu dövmeler, evi koruyabilmeleri ve hatta herhangi bir zamanda gerektiğinde canlanabilmeleri için taş heykeller olarak sergilenmiştir. Gargoyle dövmeleri çok farklıdır ve eski zamanlardan ilham almıştır ve bu dövmeler uygun bir şekilde oyulduğunda benzersiz ve akıllara durgunluk veren bir görünüme sahiptir..