Dövme severler arasında da bir trend izleniyor ve bu, oğlun zamana göre değişmesini sağlıyor. Son zamanlarda, herhangi bir yerindeki cilt yırtılmış gibi görünen bir dövme tasarlama çılgınlığı var ve tasarımın ana hatları, kullanıcıya muhteşem ve akıllara durgunluk veren bir görünüm kazandırdı. Bu tür yırtık deri dövmesini yapmak büyük bir iştir, ancak sonuçta, insanları resme bakarak büyüleyerek bırakmak harikadır. Cildinizin altında bir şey tasvir edilmiş gibi görünen görüntüye gerçekçi bir görünüm kazandırır..

Ripped Skin Tattoo Fikirleri, Tasarımları ve Görselleri

En İyi Yırtık Cilt Dövme Fikirleri, Tasarımları ve Görselleri:

En iyi 9 farklı tipte yırtık cilt dövme tasarımına bir göz atalım.

1. Muhteşem Yırtık Cilt Dövme Tasarımı:

Muhteşem Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

Dövme delisi biriyseniz, kaburgalardaki bir resmin ana hatlarını çizmenin çok acı verici bir insan olduğunun farkındasınız, ancak mürekkepleme sevgisi ve tutkusu bu renkli görüntüyü tasvir etme cesaretini veriyor. Bu dövme yırtık cilt harika görünüyor ve cilt yırtılmış gibi görünüyor, renkler tasarıma olduğu kadar kişinin kişiliğine de daha fazla hayranlık uyandırıyor..

2. Göz Genişletme Yırtık Et Dövme Tasarımı:

Göz Genişletme Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

İşte ilk bakışta optik bir yanılsama veren çekici bir dövme tasarımı. Göğsüne parlak bir göz çizilmiş gibi görünüyor, kadınlara fantastik bir görünüm kazandıran bir başyapıt sanat eseri..

3. Korkunç Yırtık Cilt Dövme Tasarımı:

Korkunç Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

Yırtık deri dövmeler kişiye gerçekçi bir görünüm kazandırır ve renk dizisi ona daha fazla mizah katar. Dövme tasarımları kişinin tavrından da bahseder; burada, kişinin ruhlara ve fantezi dünyasına inandığını gösteren hayalet görüntüsü serilir..

4. Etkileyici Yırtık Açık Dövmeler Tasarımı:

Etkileyici Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

Bu, vücudun yan kısmına yerleştirilmiş harika bir tasarım parçası ve keskin pençeler cildi çizmiş ve kanamaya başlamış gibi görünüyor. Dövme kişiye benzersiz ve harika bir görünüm kazandırır ve aynı zamanda cesur tavrını da gösterir..

5. Yırtık Cilt Bayrağı Dövme Tasarımı:

Vatansever Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

Ülkeye olan sevginizi ve sevginizi göstermenin kollarınızdaki ülke bayrağını tasarlamaktan daha iyi ne olabilir? Dövme, derisi yırtılmış gibi görünüyor ve bayrak, kişinin anavatanına karşı çok tutkulu ve vatansever olduğunu ve her türlü acıyı ve fedakarlığı yaşayabileceğini gösteren taslağı çiziyor..

6. Kalp Dokunaklı Yırtık Açık Cilt Dövmeleri Tasarımı:

Kalp Dokunaklı Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

Yırtık deri dövmeler, vücudun çeşitli bölümlerinin ve işlevinin korelasyonunu ve işlevini yansıtır, burada bir insanın kalbi kişinin göğsünde şekillendirilir. Görüntü işleyişini gösteriyor ve kalbin vücuttan dışarı işiyor gibi görünüyor.

7. Mekanik Yırtılma Cilt Dövme Tasarımı:

Mekanik Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

İşte bu görüntüde, kullanıcının bacaklarında mekanik bir parça tasarlanmış, derisi yırtılmış ve makine orada çalışıyormuş gibi görünüyor. Bu, muhteşem bir şekilde tasvir edilen ve kullanıcıya ödünç veren ve akıllara durgunluk veren bir görünümle tasvir edilen klasik bir yırtık cilt dövme tasarımıdır..

8. 3D Yırtık Cilt Dövme Tasarımı:

3 Boyutlu Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

Kişiye güzel bir görünüm kazandıran çarpıcı ve geleneksel bir tasarım türüdür. Görünüşe göre cilt yırtılmış ve görüntüye 3D veya canlı bir görünüm kazandırıyor ve kullanıcı için vazgeçilmez bir görünüm.

9. Muhteşem Yırtık Cilt Dövme Tasarımı:

Muhteşem Yırtık Cilt Dövme Tasarımı

Bu, kişiliği hakkında cesur bir ifadeyi genişleten kişinin kollarında özetlenen sanatsal bir tasarım parçasıdır. Görüntüde sanki kırılmış veya yırtılmış deriden kan fışkırıyor ve kişiye maço bir görünüm veriyormuş gibi görünüyor..

Yırtık deri dövmesi, doğru bir şekilde tasvir edildiklerinde harika görünüyor ve renk dizisi görüntüye daha sansasyonel ve ışıltılı bir görünüm katıyor. Bu dövmeler birçok boyutta mevcuttur ve vücudun herhangi bir yerinde tasvir edilebilir. Ama genelde göğüse, omuzlara, ellere ve bacaklara serilir, böylece size abartılı bir görünüm verir ve kişiliğinize daha çekici bir görünüm katar..