3D Dövmeler, günümüzde var olan en eşsiz ve popüler dövme stillerinden bazılarıdır. Genellikle dövmeye, cildinizin bir parçası veya cilt üzerinde duran bir şeymiş gibi görünmesi için bir gölge ekleyerek yapılırlar..

Anlamları Olan İnanılmaz 3d Dövme Tasarımları

Bu 3d dövmeler, en çok ünlüler tarafından giyilen ve onlar tarafından sergilenen dövmelerdir. Bir tasarım seçmek oldukça kolaydır, çünkü çok sayıda veri mevcuttur. Sanatçı yetenekli olduğu ve ne yaptığını bildiği sürece, dövmeyi yaptıran kişi sonuçtan memnun olacaktır..

Anlamları ve Görüntüleri Olan 3D Dövmeler:

Hem erkekler hem de kadınlar için resim ve anlamları olan en iyi 3D Dövme Tasarımlarından bazıları aşağıdaki paragraflarda listelenmiştir..

1. Yapboz Vücut Dövmesi:

Bu güzel 3d vücut dövme tasarımı, deriden kan damlayan bir yapboz parçasıyla korkutucu ve eşit derecede ilginç. Burada tüm vücudumuzun bir yapboz gibi olduğu gösteriliyor ve aslında burada yaptığımız gibi bu yapbozun parçalarını çıkarabiliyoruz ve ardından kırmızı, iç ten çok net bir şekilde görülüyor..

Yapboz Dövme

Burada bir tane yaptılar ama kesinlikle çok havalı görünecek daha büyük ve daha ayrıntılı bir tasarım oluşturmak için birkaç tane daha yapabilirsiniz. Dövmeye daha fazla güzellik katacak tasarıma biraz yazı ekleyebilirsiniz..

2. Tribal Spider 3D Dövme Tasarımları:

Tribal Spider 3D Dövme Tasarımları

3D Örümcek Dövme tasarımları, temel 3D Dövme sanatının basit bir örneğidir. Bacaklarının arkasında gözle görülür şekilde belirgin gölgesi olan bir örümceği gösterir. İnsanlar gerçek bir örümceğin deri üzerinde yürüdüğünü düşünebileceğinden, kabile örümceği gerçekten şok edici görünüyor..

3. Kızlar İçin Kelebek 3D Dövmeler:

Kızlar İçin Kelebek 3D Dövmeler

3D Kelebek Dövme Tasarımları feminen, şık ve herkes tarafından beğeniliyor. Omuzlarının üzerinde bir kelebek oturuyormuş gibi görünmesini istiyorsa, bu sadece bir enjeksiyon veya gölgeleme yardımı ile yapılabilir. Popülerdirler ve muhtemelen en yaygın 3D Dövme tasarımlarından bazılarıdır. Bu tür 3d dövme tasarımları, küçük yaratıklar için deli olan kızlar için mükemmel şekilde uygundur..

4. Bukalemun 3D Dövme Sanatı:

Bukalemun 3D Dövme Sanatı

Bukalemun 3D Dövmeleri son derece benzersizdir ve en iyi dövme tasarımlarından biridir. Sanki gerçek bir bukalemun sırtınıza tırmanıyormuş gibi gerçek görünüyor. Dövme sanatçısı gölgeler, ifade ve renkler canlı ve parlak görünecek şekilde hazırlayacaktır..

5. Kamera 3D Dövmeleri:

Kamera 3D Dövmeler

Camera 3D Tattoo tasarımları, iyi tanımlanmış ve şık dövmelerden bazılarıdır. Ciltte akıllı görünüyorlar. Kamera, dövme sanatçısı tarafından, insanların kameranın gerçekten gerçek olduğunu hissetmeleri için kandırılacak şekilde yapılmıştır..

6. Converse Veya Ayakkabı 3D Dövme Tasarımları:

Converse Or Shoes 3D Dövme Tasarımları

Ayakkabı 3D Dövmeleri gerçekten çok farklı, benzersiz ve kutunun dışında. Gerçek olmalarına rağmen çok doğal ve gerçek görünüyorlar. Bu dövmeler, 3D Dövmelerin gerçek büyüsünü gerçekten sergiliyor. Ayakkabılarla birlikte bazı markalı isimleri ayaklara dövme yapabilirsiniz..

7. Göz Serin 3D Dövmeleri Açma:

Opening Eye Cool 3D Dövmeler

Açılış 3D Göz Dövme tasarımları, geç görülen en şok edici dövmelerden bazılarıdır. Korkunç görünüyorlar ve geç görülebilecek en iyi 3D Dövme tasarımlarından biri olarak derecelendirildiler. Buradaki dövme sanatçısı bize kirpikler, renkler ve gözbebekleri de dahil olmak üzere bir göz küresinin her detayını gösteriyor ve gözleri çevreleyen cilt çok havalı.

8. Resim Yüzleri 3D Dövmeler:

Resim Yüzleri 3D Dövmeler

Picture Faces 3D Dövmeler gerçekten şık, modaya uygun ve güzel görünüyor. Farklı renkler içerirler ve genellikle bir kişiden veya bir kişiden oluşurlar. Kişinin gölgeleri ve çevresi de dahil olmak üzere her bir ayrıntı iyi bir şekilde sunulur. Dövmeye çok gerçekçi bir görünüm verir ve gerçekten de geç görülen en eşsiz dövmelerden biridir..

9. Kadınlar İçin Cadılar Bayramı 3D Dövmeleri:

Kadınlar İçin Cadılar Bayramı 3D Dövmeleri

Cadılar Bayramı, insanların dövme yapması için çok yaygın bir fırsattır. Cadılar Bayramı’nın teması başkalarını korkutmak olduğundan, bazı insanlar dövmelerinin kendileri için işi yaptığından emin olur. Bu harika Cadılar Bayramı dövmeleri, 3D Dövmelerin geri kalanından korkutucu ve çok farklı olma eğilimindedir. Ancak, bugün birçok insan tarafından çok benzersiz ve seviliyorlar..

10. Bebeğin Eli:

Bebek el 3d Dövme

3d tasarımlardan hoşlanıyorsanız ve vücudunuza böyle bir mürekkep yaptırmak istiyorsanız, birçok seçeneğe sahip olacaksınız. Bu, bir bebeğin elinin, bir bebeğin aslında elinize dokunuyormuş gibi göründüğü çok güzel ve sevimli bir 3d dövme tasarımıdır. Bu genellikle, bebeklerinin elinin büyüklüğünde ebeveynleri sevmekle yapılır. Bu şekilde, bebeğin onlara küçük elleriyle dokunduğu anı mühürleyebilirler ve nereye giderlerse gitsinler bebeklerinin dokunuşunu da alırlar..

11. 3d Saat Tasarımları:

‘Zaman ve Gelgit kimseyi beklemez’ diye bir söz vardır ve biz bu sözün yanlış olduğunu mecazi anlamda ispatlamak için buradayız. Bu, listedeki en akıllı 3d dövme tasarımlarından biridir ve bir zincirle çekilmiş ve büyük yıldızlarla detaylandırılmış bir saati gösterir..

3d saat Dövme tasarımları

Bu temiz bir tasarımdır ve belirli bir konumda sabitlenmiş saatin ibrelerini gösterir, bu da zamanı dilediğimiz gibi durdurabileceğimiz anlamına gelir. Bunun, kendi zamanımızı yaratıp onu iyi hale getirdiğimizi ve hayatımızda olan tüm kötü şeyler için kötü zamanları suçlamadığımızı söyleyebileceğimiz başka bir anlamı olabilir..

12. 3d Kağıt Dövme Tasarımları:

Erkekler kadar kızlar için de en havalı 3d dövmelerden biri, bu son derece akıllı ve etkileyici. Bu tasarımlar, dövme sanatının önemini ve bunlar üzerinde çalışmak için gereken yüksek becerileri kanıtlıyor..

Kağıt Dövme tasarımları

Burada elin tamamı, bazı haber ve mesajları vücudun içine gizlediğinizi gösterecek şekilde yapılır ve deri bir bez gibi yırtıldıktan sonra parçaları gösterilebilir. Bu çok fazla merak uyandırıyor çünkü her biri dövmenin içinde ne yazdığına bakıyormuş gibi hissediyor ve bu amaca iyi hizmet ediyor çünkü tema elbette ‘gizli mesaj’..

Günümüzde 3d sanat ve tasarımlar hakkında bir öfke var ve dövmeler söz konusu olduğunda da öyle. Bu son derece teknik ve akıllı bir sanat biçimidir ve 3 boyutlu vücut dövmeleri herkes üzerinde çok yenilikçi ve etkileyici görünür..