Bu günlerde Kuzgun ve karga dövmeleri giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Bunlar oldukça sanatsaldır ve genellikle tüm Gören Göz veya kafatası gibi diğer desen türleriyle birleştirilir. Bu tür tasarımları yaptıran kızlar için, aşağıdaki resimdeki gibi ilişkili çiçek tasarımları ile bunlar daha sanatsal hale getirilebilir. Renkleri tercihinize göre birleştirebileceğiniz diğer çeşitli stil biçimlerini de deneyebilir ve ardından bunu özelleştirilmiş bir biçimde elde edebilirsiniz. Bu, salonda daha fazla seans gerektirebilir ve ayrıca bunların genellikle çok koyu renklerde yapılmasına dikkat etmelisiniz ve bu nedenle tasarım düzgün çizilmemiş veya mürekkeplenmemişse, kaldırmak istiyorsanız bu bir sorun olabilir..

Kuzgun Dövme Tasarımları

Genellikle koyu renklerin izleri mürekkep lekeleri bırakır ve bunu kamufle etmek için bir örtbas tasarımı yapmanız gerekebilir. Bunların çok sanatsal olduğunu ve bu nedenle profesyonel sanatçılardan yapılması gerektiğini de bilmelisiniz. Şablon çizimleri isteyebilir ve ardından bu stilleri kendi tarzınıza göre değiştirebilir veya değiştirmeyi veya yeniden oluşturmayı isteyebilirsiniz. Zevkinize uygun özel bir şey almak için ekstra para harcamanız gerekecek. Bunları daha sonra çiçek baskıları veya kabile baskıları ile genişletebilirsiniz ve ayrıca büyük ölçekli bir şey yapmak istiyorsanız bunlar diğer yazı tipleri veya desenlerle değiştirilebilir. Yani böyle bir şey istediğinizde bu düşünceler aklınızda olmalıdır..

En İyi Kuzgun Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 Raven dövme tasarımı ve resmi bulunmaktadır..

1. Sanatsal Kuzgun Dövme Tasarımı:

Sanatsal Kuzgun Dövme Tasarımı

Bu renkli ve çok sanatsal bir kuzgun dövmesidir. Bu kolayca yapılabilir ve kızlar tarafından kolayca spor yapılabilir. Bununla birlikte her türlü çiçek tasarımını yapabilirsiniz. Bu aynı zamanda çok kız tipi ve herhangi bir kız bunu yapabilir..

2. Ağaçta Karga Kuzgun Dövme Tasarımı:

Ağaçta Karga Kuzgun Dövme Tasarımı

Bu bir daldaki kuzgun dövmesi. Bu tür kolay tasarımları deneyebilirsiniz ve bunlar da oldukça sanatsaldır. Bu desenleri diğer kuşların, ağaçların vb. diğer ilişkili tasarımlarıyla da genişletebilirsiniz..

3. Dalda Karga Kuzgun Dövme Tasarımı:

Daldaki Karga Kuzgun Dövme Tasarımı

Bu bir dalda yapılan bir kuzgun ama burada bu farklı bir renkte yapılmış. Bu nedenle, kuşun rengini seçebileceğiniz kişisel rahatlığınızdır. Bu profesyonel bir sanatçı tarafından yapılabilir.

4. Cadı Kuzgun Dövme Tasarımı:

Cadı Kuzgun Dövme Tasarımı

Bu çok yaratıcı bir kuzgun dövmesi. Spor yapmak kolay ve aynı zamanda çok yaratıcı olduğu için benzer stiller yapabilirsiniz. Eğer bir kızsanız, bu sizin tarafınızdan kolayca spor yapılabilir. Buna başka renkler de ekleyebilirsiniz. Kadınlar için en iyi kuzgun dövme tasarımlarından biridir..

5. Arkada Kuzgun Dövme Tasarımı:

Sırtta Kuzgun Dövme Tasarımı

Bu, arkada yapılmış bir kuzgun tasarımdır. Buna daha fazla çiçek ekleyebilirsiniz ve bu da çiçek tasarımlarınızın bir uzantısı olabilir..

6. Kartal Kuzgun Dövme Tasarımı:

Kartal Kuzgun Dövme Tasarımı

Büyük ölçekli tasarımlar yapmak istediğiniz şey değilse, bu tür tasarımlar yapabilirsiniz..

7. Süper Karga ve Kuzgun Dövme Tasarımı:

Süper Karga Ve Kuzgun Dövme Tasarımı

Bu, deneyebileceğiniz çok kız tipi ve aynı zamanda sanatsal bir tasarım. Bunlar profesyonel sanatçılar tarafından yapılmalıdır ve bunları daha sonra başka desenlerle de genişletebilirsiniz..

8. Omuzdaki Kuzgun Dövme Tasarımı:

Omuzda Kuzgun Dövme Tasarımı

Bu, deneyebileceğiniz bir omuz tasarımıdır. Bu kuzgun dövmesi oldukça sanatsaldır ve profesyonel bir uzman tarafından yapılmalıdır..

9. Masonik Kuzgun Dövme Tasarımı:

Masonik Kuzgun Dövme Tasarımı

Bu, kolayca deneyebileceğiniz bir Masonik kuzgun dövmesidir. Bu, her şeyi gören göze sahiptir ve oldukça yaratıcı ve renklidir. Bu, erkekler için en iyi kuzgun dövme tasarımlarından biridir..