Bu günlerde pusula tasarımları popüler hale geliyor. Bunlarla çeşitli dövme stillerini deneyebilirsiniz..

En İyi Pusula Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda, kesinlikle denemeniz gereken Anlamları olan en iyi 9 pusula dövme tasarımı bulunmaktadır..

1. Rüya Yakalayıcı Pusula Dövme Tasarımını Anahatla:

Anlamlı Pusula Dövme Tasarımları

Bu sanatsal bir pusula dövmesinde yapılır. Bunun tüyleri var ve bu el ile birlikte çok şık bir şekilde yapılıyor. Benzer bir stil deneyebilirsiniz ve bu spor yeteneği ile rahat olduğunuz pozisyondur. Bunları biraz makyajla da kolayca gizleyebilirsiniz. Bunlar kalem kenarlığı tarzında yapılır. Bu, bu pozisyon için rahat olduğunuz başka bir renkle yapılabilir. Bununla ilişkili kalıpları da kullanabilirsiniz. Bu çok yaratıcı. Diğer sanatsal gölgelendirme stilleri ve renkleri ile buna benzer bir şey yapabilirsiniz. Kadınlar için en iyi pusula dövme tasarımlarından biridir..

2. Renkli Dalgalar ve Deniz Yıldız Pusulası Dövme Tasarımı:

Renkli Dalgalar Ve Deniz Yıldız Pusulası Dövme Tasarımı

Bu pusula yıldızları birçok renkle yapılmıştır. Benzer stiller yapabilir ve çeşitli renklere sahip olabilirsiniz ve bunları elinizin her yerinde yapabilirsiniz. Bunun gibi bir şey oluşturmak için gölgeli ve 3D efektli dalga stili ekleyebilirsiniz. Bu, buna sulu bir etki verir. Bunlara reklam yazıları yazabilirsiniz. Bunları ayrıca omuzlara ve ardından tüm vücudunuzun arkasına kolayca uzatabilirsiniz..

3. Antik Kalem Stili Pusula Dövme Tasarımı:

Eski Kalem Tarzı Pusula Dövme Tasarımı

Bu, eski bir kalem stili tasarımında yapılır. Bu ayrık biçimleri diğer renklerle deneyebilirsiniz. Siyah çoğunlukla bunun için kullanılan renk olmasına rağmen. Kenarlar kopuk tutulmuş ve renklendirme hurda efektinde yapılmıştır. Bu ona eski kağıtların tarzını verir. Bu nedenle bu çok eski bir etki türü verir. Bu efektleri tasarımlarınızda deneyebilirsiniz..

4. Çiçek Desenli Pusula Dövme Tasarımı:

Çiçek Desenli Pusula Dövme Tasarımı

Bu tasarım ellerde yapılmıştır. Bunun gibi bir şeyi farklı renklerde deneyebilirsiniz. Ona diğer ilişkili şekiller verebilir ve bunun daha kız tipi görünmesini istiyorsanız çiçek desenleri de kullanabilirsiniz. Bu, özelleştirilmiş bir biçimde ne elde etmek istediğinize bağlıdır. Sanatçınız bu konuda size rehberlik edebilir. Bunun konumunu ve renklerini de özel olarak seçebilirsiniz..

5. Çiçek Baskıları Pusula Dövme Tasarımı:

Çiçek Baskılar Pusula Dövme Tasarımı

Bu, bileğinizde yapabileceğiniz sanatsal bir tasarımdır. Benzer stilleri deneyebilir ve bunlara daha fazla desen veya çiçek baskı ekleyebilirsiniz. Bunlara bazı 3D efektler kullanabilirsiniz. Bunlar çok kabartmalı ve bunlar profesyonel sanatçılardan yapılmalıdır. Bu, erkekler için en iyi pusula dövme tasarımlarından biridir..

6. Benzersiz Gül Pusula Dövme Tasarımı:

Benzersiz Gül Pusulası Dövme Tasarımı

Bunun gibi tüm arka renkli tasarımları deneyebilirsiniz. Bu oldukça sanatsal. Bu, çiçek desenlerinde yapılmış oklarla birleştirildi. Bu, seçtiğiniz diğer renklerle yapılabilir.

7. 3D Pusula Dövme Tasarımı:

3D Pusula Dövme Tasarımı

Bu pusula tasarımı bazı 3D efektlerle yapılmıştır. Bazı profesyonel sanatçılardan bunlar üzerinde kullanmak istediğiniz renk seçimi ile bu özel yapım alabilirsiniz. İç dekorasyonlara da özelleştirilmiş bir efekt verebilirsiniz. Bunları kolayca deneyebilirsiniz.

8. Güzel Deniz Pusula Dövme Tasarımı:

Güzel Deniz Pusula Dövme Tasarımı

Bunun gibi renkli tasarımları deneyebilirsiniz. Bunun herhangi bir yazısı yok. Ancak, bu yazıları kullanabilirsiniz. Bunlar ayrıca çok kabartmalı bir etkiye sahiptir ve bunun dekoratif bir desende üst kısmı vardır. Benzer bir şey deneyebilirsiniz.

9. Üst El İçin Pusula Dövme Tasarımı:

Üst El İçin Pusula Dövme Tasarımı

Üst elin iç tarafında böyle bir pusula dövmesini deneyebilirsiniz. Buna herhangi bir yazı veya başka stiller de verebilirsiniz. Bunu profesyonel bir sanatçıdan yapmalısınız. Bunu, spor yaparken rahat ettiğiniz renklerle özel olarak yeniden oluşturabilirsiniz. Kızlar için en iyi pusula dövme tasarımlarından biridir..