Dünyanın en güzel ve zamansız ilişkisi anne-kız ilişkisi üzerinedir. En olağanüstü duygu, ısınma ve sevgi ilişkisi, cennette yaratılmış gibi görünen ve ayrılmaz olan anne ve kızı arasındadır. Dövme tasarlamak, kızınıza olan sevginizi ve duygunuzu ve anneye olan saygınızı ifade etmenin yollarından biridir. Özel bir bağı olan, bir annenin beklediğini öğrendiği andan itibaren aynı kalan ve son nefesine kadar devam eden tek ilişki budur..

Kalp Dokunaklı Anne Kızı Dövmeleri

En İyi ve Şık Anne-Kız Dövmeleri:

Anneye daha fazla güç katmak ve süslemek için & Kızı ilişkisi, anne ve kızı dövme tasarımının ilk 15 farklı türüne bir göz atalım.

1. Konveksiyonel Anne Kızı Dövme Tasarımı:

anne kızı dövme tasarımı

Bu dövme tasarımında, bir annenin dünyaya kızının hayatındaki umut ışığı olduğunu bildirdiği, her iki elinde de güzel ve kalbe dokunan alıntılar çizilir, aynı inanç ve güven kızı da vardır. Bir anne için kızı, yüce gücün sunduğu bir armağandır ve her zaman elinden gelenin en iyisini yapar..

2. İnanç Anne Kızı Dövme Tasarımı:

inanç anne kızı dövme tasarımı

Ağacın büyümeye devam ettiği ve diğerlerinin dallarından uzak durmasına ve onları garip durumlardan kurtarmasına izin verdiği söylendiği gibi. Benzer şekilde, anne-kızın sırtındaki bu dövme, annenin kızını büyütmek için tüm hayatını ve kariyerini verdiğini ve aynısının kızı tarafından annesine haraç ödemek için tasarlandığını gösteriyor..

3. Güçlü Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Güçlü Anne Kızı Dövme Tasarımı

Annenin gözünde çocuğu onun için değerlidir ve kimse ona zarar veremez, anne ona mümkün olan her türlü korumayı sağlar. Eldeki makas, annenin kızını toplumda hareket eden her türlü kötülükten koruyacağını gösterir..

4. Kutsal Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Kutsal Anne Kızı Dövme Tasarımı

Bu sevimli, hoş bir dövme tasarımı ve çocuğunuza olan sevginizi ifade etmenin inanılmaz bir yolu. Bu resimde bir anne, kızına olan sevgisini, şefkatini elinde balon tutan küçük bir sevimli ayı aracılığıyla ifade ediyor ve onunla kalacağına söz veriyor..

5. İlham Veren Anne Kızı Dövme Tasarımı:

İlham Veren Anne Kızı Dövme Tasarımı

Bu, vücudun en ağrılı bölgesine, yani kaburgalara oyulmuş, hassaslaştırıcı, büyülü bir görüntüdür. Bir anne, kızının parmağını hayatının hiçbir yolunda bırakmaz ve kızı, anne parmaklarını da tutarak, bir annenin kalbinin sonsuz ve gerçek sevgisini sergileyerek kendini güvende hisseder..

6. İnanılmaz Anne-Kız Dövme Tasarımı:

İnanılmaz Anne-Kız Dövme Tasarımı

Anne-kız dövme tasarımları, vücudun herhangi bir yerine, birbirine doğru sonsuz olan tasarımlarla duygularını anlatan tasarımlar yapılabilir. İşte bu tasarımda bir yaprak sanatsal bir şekilde tasvir edilmiş ve hem anneye hem de kıza çarpıcı görünümler kazandırmıştır..

7. Muhteşem Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Muhteşem Anne Kızı Dövme Tasarımı

Bu, anne ve kızının ayağındaki eğlenceli ve göz alıcı tasarım, her ikisine de cennet gibi bir görünüm kazandırıyor. Bu ayak dövmesi, özel gününde bir anneden kızına bir hediye şekli olarak tasarlanabilir..

8. Sevimli Anne-Kız Dövme Tasarımı:

Sevimli Anne-Kız Dövme Tasarımı

Bu tasarım sadedir ve içsel anlamı ona kıvılcımlar ekler ve bir annenin kızına olan adanmış sevgisini gösterir. Annenin kalbi kızı için sıcaklıkla doludur, hem annenin hem de kızının bileğinin tarzı aynıdır..

9. Kalp Dokunaklı Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Kalp Dokunaklı Anne Kızı Dövme Tasarımı

Tasarımda anne kızını kucaklıyor ve kucaklıyor ve tepedeki küçük kalp tüm konsepte güzel bir görünüm kazandırıyor. Bu, bir annenin kızına olan gerçek ve sonsuz sevgisini gösteren bacaklarda çekici ve dikkat çekici bir dövme tasarımıdır.

10. Şık Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Şık Anne Kızı Dövme Tasarımı

bu anne & kız eşleştirme dövme tasarımı, her ikisinin de aynı düşünce sürecine sahip olduğunu ve zihniyetlerinin birbiriyle uyuştuğunu gösteriyor. Bu, birbirine sonsuz sevgiyi betimleyen kızının bileğinde ve bir annenin ayak bileğinde tasvir edilen zihin değiştiren bir görüntüdür..

11. Trendy Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Trendy Anne Kızı Dövme Tasarımı

Bu eşsiz anne-kız dövme tasarımı, bir araya geldiklerinde çözülecek olan iki bulmaca küpünün çizildiği anne ve kızı arasındaki büyüleyici aşkı tasvir ediyor. Bir anne-kız ilişkisi kırılmaz ve birlikte olduklarında kendilerini tamamlanmış hissederler.

12. Muhteşem Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Muhteşem Anne Kızı Dövme Tasarımı

Bu güzel ve büyüleyici bir anne & ellerine oyulmuş ve ilişkilerine vurgu yapan tüylerle kızı dövme tasarımı. Ellerdeki büyüleyici kırmızı ve mavi tüy son derece harika görünüyor ve ayrılmaz ilişkinin önemini ortaya koyuyor..

13. Sanatsal Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Sanatsal Anne Kız Dövme Tasarımı

Hem anne hem de kızının bileğine siyah mürekkeple işlenmiş, muhteşem bir görünüm ve birliktelik hissi ile sanatsal ve anlamlı bir anne-kız dövme tasarımı geliyor. Siyahtaki çizgiler ve kıvrımlar harika görünüyor ve zarif dövme tasarımlarını seven biri için ideal..

14. Güzel Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Güzel Anne Kızı Dövme Tasarımı

Bebek fil iyi şansı simgelediğinden ve refah getirdiğinden, aynı şekilde bir kız çocuğu doğduğunda anne de ona karşı aynı duyguları hisseder. Küçük sevimli uyumlu bebek fil, bir beraberlik hissi veren ana hatlarıyla çizilmiştir ve sevimli gövdesiyle, küçük kalp şeklindeki baloncuklar tüm tasarıma daha ışıltılı bir görünüm katmaktadır..

15. Sonsuz Anne Kızı Dövme Tasarımı:

Sonsuz Anne Kızı Dövme Tasarımı

Bir anne olarak, kızının ilk bakışta onu heyecanlandırdığını ve kalbinde kalıp ona bakacağına söz verdiğini söyledi. Bu eskizde, annenin sonsuz sevgisini ve kızının annesine olan hayranlığını anlatan duyarlı ve duygusal alıntılar çizilmiştir..

Bu dövmeler, birbirlerine olan sonsuz sevgiyi tasvir ettikleri ve sembolik bir anlamı olduğu için diğer dövmelerden farklıdır. Bu dövme ilişkiyi geliştirir ve hatta bu tasarımlara bağlı duygu ve hisleri tasvir eder. Bu dövmeler, bu özel ilişkiye bir saygı ve övgüdür..