Eşleşen dövmeler, tüm genç çiftlerin yanı sıra anne-kız, erkek-kız veya baba-oğul arasındaki aileler arasında da hakimdir. Eşsiz eşleşen dövmeler, basit ve zarif tasarımı nedeniyle iyi tanınır. Bu eşleşen dövmeler bir kol, ayak bileği, bilek veya arka omuz dövme tasarımında mürekkeplenebilir. Çiftler, duygularını dövme tasarımıyla ifade etmeyi seven ya da komik bir dövme tasarımına sahip olmayı seven aşıklar için derin bir aşk içindedir ve o zaman bu makale, listelenen ilk 25 eşleştirmeden en uygun dövmeyi bulmanıza yardımcı olacaktır. dövme türleri.

Eşleşen bir dövme tasarımı seçmek, ancak eşleşen dövmenin tam olarak ne anlama geldiğine ve şu anda piyasada genç nesil arasında süper hit haline gelen tüm türlerin ne olduğuna dair bir fikriniz varsa kolaylaşabilir. Tüm bunları bilmek, son moda eşleşen dövme türlerini ve ne tür bir ilişki için ne tür dövmelerin uygun olduğunu vurgulayan bu makalenin yararlı olduğunu bilmek..

Çiftler İçin Eşleşen Dövmeler

En İyi ve Şaşırtıcı Eşleşen Dövme Tasarımları:

Eşiniz veya ailenizle daha sevecen olmak için burada gösterilen eşleşen dövmeleri bulalım..

1. Kral & Çiftler için Kraliçe Eşleşen Dövmeler:

kral & Çiftler için Kraliçe Eşleşen Dövmeler

Herkesin bildiği gibi, karısı evin kraliçesi ve kocası evin kralıdır, bu motive edici bir konsept olarak kral ve kraliçe çiftinin uyumlu dövme tasarımı bir bilek dövmesi olarak mürekkeplenir. Leydi ve erkeklerin bileklerinde Kral ve Kraliçe’nin üstünde bir taç bulunan yazılar vardır. Kral ve kraliçe kelimesi, kalın bir biçimde bir hat yazısında yazılabilir. Taç, siyah veya şişe yeşili mürekkeple boyanabilir veya renkli boya ve taşlar kullanılarak dekore edilebilir..

2. Eşleşen Pinky Dövme Tasarımı:

Eşleşen Pinky Dövme Tasarımı

Arkadaşlar arasında, Pinky günlük konuşmalarda oldukça tanıdık bir söz sözü verir. Bu Pinky sözü, pembemsi uyumlu bir dövme tasarımı olarak oyulabilir. Bu dövmenin bir arada tutan iki küçük parmağı vardır; bu, arkadaşlar arasında tutma Sözü’nün arkasındaki ideolojidir. Bu dövme tasarımı, dövme tasarımıyla eşleşen bir bahis arkadaşı olarak en uygunudur. Dövme yapımında kullanılan mürekkep, düz siyah mürekkep kullanılarak ince ve sade yapılır..

3. Eşleşen Renkli Kuş Dövmesi:

Eşleşen Renkli Kuş Dövmesi

Bu renkli dövme tasarımı, aşık çiftler için oldukça tanıdık bir eşleştirme dövmesidir ve uyumlu bir kuş dövme tasarımına sahip olarak arkadaşlıklarını daha renkli bir şekilde sergilemeyi seven üniversiteli kızlar arasında tasarımı beğenmiştir. Kuşlar çok özgür kabul edildiğinden, kuşlar gibi özgürlüğün tadını çıkarmayı seven genç kızlar da aynı düşüncededir. Dövmenin şekli ve boyutu kişisel tercihtir..

4. Kilitle & Anahtar Çift Dövme Tasarımı:

Kilitle & Anahtar Çift Dövme Tasarımı

Bir tel duvarda bir çiftin sevgisini sergilemenin standart yolu olan bu eski Kilit ve anahtar bağlama okulu, şimdi eşleşen bir çift dövme tasarımı olarak kullanılıyor. Çiftlerden biri kilit, diğeri ise anahtar tasarımına sahip olacak. Bu dövme bir bilek dövmesi olarak iyi gider. Kilidin şekli kişisel tercihe göre değiştirilebilir; En yaygın seçenek, kilidin ortasındaki küçük tasarıma sahip kalp şeklindeki kilit tasarımı olacaktır..

5. Eşleşen Infinity Aşk Dövme Tasarımı:

Eşleşen Infinity Aşk Dövme Tasarımı

Matematikte kullanılan sembol olan sonsuzluk artık bir moda tasarımı haline gelmiş, kızlar tarafından dolar ya da küpe olarak kullanılmıştır. Sonsuzluk sembolü, çiftler arasında sevgiyi ifade etmede kullanılan sonsuz sevgiyi simgelemektedir. Çıkarılabilir bir aksesuar takmak yerine bu kalıcı dövme tasarımı harika bir dövme türüdür. Bu onun ve onun eşleşen dövme tasarımı, onları paylaşmanın ve sevgilerini şematik bir şekilde paylaşmanın basit bir yoludur. Çift dövmesini eşleştirmenin bu modern yolu, gençler için gerçek bir destek.

6. Çapraz Parmak Arkadaş Dövmesini Eşleştirme:

Eşleşen Çapraz Parmak Arkadaş Dövmesi

Bazı önemli sonuçları beklediğimizde onları tuttuğumuzu bildiğimiz gibi çapraz parmak. Bu sembol artık uyumlu bir kardeş dövme tasarımı veya dövme tasarımına uyan en iyi arkadaş olarak kullanılmaktadır. Bu, parmak dövmesine çizilebilecek küçük bir sevimli dövme tasarımıdır. İkinci ve orta parmak, çapraz parmağı belirtmek için kullanılır. Parmak, siyah veya şişe yeşili mürekkeple mürekkeplenir.

7. Eşleşen Kahve Fincanı Dövme Tasarımı:

Eşleşen Kahve Fincanı Dövme Tasarımı

Bir fincan kahve içme ve onları sembolü tanıyan bir birey olarak yapma konusunda çılgın olan çift veya arkadaşlar için, bu dövme tasarımı uygun bir tasarım olacaktır. Kupanın boyutu bireysel bir seçim olabilir. Kahve fincanı, fincandan çıkan sıcak buharla siyah mürekkep kullanılarak tasarlanmıştır. Kahve sevenler için, kahveyi bulan çiftler arasında kahve dövmesi ya da kahve seven aile dövmesi gibi davranırlar..

8. Eşleşen Baykuş Dövme Tasarımı:

Eşleşen Baykuş Dövme Tasarımı

Baykuş kuşu, iri gözüyle bilinir ve geceleri uyumaz. Bu baykuş figürü genellikle kızlar tarafından aksesuar olarak kullanılır. Çıkarılabilir bir mücevher almak yerine, kızlar ve erkekler giymeyi severler. Baykuş, küçük ayak dövme tasarımına uyan küçük bir kuştur..

9. Birbirine Güneş Eşleştirme Dövmesi:

Birbirine Güneş Eşleştirme Dövmesi

Bu alev tasarımlı Kilitli Güneş dövme tasarımı, Karı koca veya sevgililer tarafından parmaklara çizilen yaratıcı bir sanat eseridir. Eşleşen dövme tasarımı olarak adlandırılan tek bir dövme tasarımı oluşturmak için iki farklı kişinin parmaklarına ihtiyaç vardır. Bir dövmeyi birleştirmek için iki parmağa ihtiyaç duyulduğu gibi, bir çift oluşturmak için iki kişiye ihtiyaç duyulduğu gibi, bu dövmeyi oluştururken kullanılan bir kavramdır..

10. Eşleşen Kalp -Kardeş Dövmesi:

Eşleşen Kalp -Kardeş Dövmesi

Kardeş-kız kardeş bağı, uyumlu bir kalp dövme tasarımı olarak sembolize edilen anne-kız bağından kesinlikle daha güçlü bir duygusal bağdır. Kardeş bağını ifade etmenin bu yaratıcı yolu, duyguları paylaşmanın harika bir sanatsal yoludur. Dövme, aşağıda kız kardeşler olarak belirtilen küçük bir yazı ile birbirine geçen iki kalp sembolü ile tasarlanmıştır. Bu gerçekten de bir abla-kız kardeş sevgisini paylaşmanın büyüleyici bir yolu..

11. Eşleşen Dostluk Yılı Dövmesi:

Eşleşen Dostluk Yılı Dövmesi

Benzer tasarıma sahip kalıcı bir dövme tasarımı yapmayı düşünen en iyi arkadaşlar, daha sonra dövme tasarımı ile kalp şekli tasarımı ve ilk buluşmayı simgeleyen yılı eşleştiren en iyi arkadaşını tercih ederler..

12. Eşleşen Tüy Dövmesi:

Eşleşen Tüy Dövme

Bu dövme tasarımı, kıvrımlı ve dalgalı tasarım deseninden dolayı kadınsı bir dövme tasarımı olarak kabul edilebilir. Dövmenin boyutu ve uzunluğu bireysel seçimdir. Bu zarif dövme kız kardeşler tarafından veya bir anne ve kızı arasında giyilebilir..

13. Eşleşen Kitty Çift Dövmesi:

Eşleşen Kitty Çift Dövme

Kitty dövme tasarımı, bir çift veya erkek kardeş dövme tasarımına çok yakışan sevimli bir küçük dövme tasarımıdır. Kedi siyah mürekkeple çizilmiştir ve parlak renkli bir giysiye sahiptir ve başında renkli bir fiyonk vardır. Bu kedicik tasarımı, küçük çocuklar arasında da yaygındır, onlar için en iyi seçim, çıkarılabilir bir kedicik dövme tasarımı elde etmek olacaktır. Çocuklara kalıcı dövme yaptırmaları önerilmediğinden.

14. Eşleşen Fil Dövmesi:

Eşleşen Fil Dövmesi

Fil dövme tasarımı, dövme tasarlamanın Tipik bir Hint sanatsal yoludur. Fil siyah mürekkeple boyanmıştır ve gövdesinde minyatür tasarımlar vardır. Bu dövme, nişanlı olan ve ailelerine evlenmek üzere olduklarını söyleyen bir çift tarafından çizilebilir..

15. Eşleşen Kimya Dövmesi:

Eşleşen Kimya Dövmesi

Kimya dövmesi kesinlikle bir çift dövme tasarımıdır. Bir çift benzer bir dövme tasarımı giymeye karar verdiğinde, düşünülebilecek ilk tasarım türü, kimyaya uygun dövme tasarımıdır. Dövme, geometrik bir şekil olan Organik kimyasal formüle sahiptir. Daha çekici hale getirmek için geometrik şekilli kimyasal yapının içine küçük motifler çizilebilir..

16. Eşleşen Güneş ve Ay Dövmesi:

Eşleşen Güneş ve Ay Dövmesi

Güneş ve ay, uyumlu bir dövme tasarımı olarak tasarımcılar arasında önemini kazanmış olan uyumlu bir görüntü olarak adlandırılabilir. Bu dövme, bir kol dövme tasarımı olarak mürekkeplenebilir. Bu dövme tasarımı, erkek kardeşle eşleşen dövme tasarımıdır..

17. Eşleşen Ekmek Dilim Yaratıcı Dövme:

Eşleşen Ekmek Dilimleri Yaratıcı Dövme

Ana tema olarak bir ekmek dilimi olan, iki ayak ve el yaratıcı bir moda olan bu korkak uyumlu dövme tasarımı, karikatürist bir tarzda tasarlanmıştır. Bu dövme çoğu genç tarafından seçildi

18. Eşleşen Kelebek Kadın En İyi Arkadaş Dövmesi:

Eşleşen Kelebek Kadın En İyi Arkadaş Dövmesi

Bu eşleşen kelebek dövme tasarımı, uygun bir dövme kadın dövme tasarımıdır. Kelebekler, benzer gövde desenine sahip renkli renklerle çizilmiştir. Kelebekler renkli olduğu için, siyah mürekkepli bir dövmeden daha renkli bir dövme yaptırmak daha iyidir..

19. Eşleşen Çapa Dövme Tasarımı:

Eşleşen Çapa Dövme Tasarımı

Geminin yanaşırken herhangi bir hasara karşı yerinde kalmasını sağlamak için kullanılan demirli ahır aletleri. Bu çapa, eşleşen bir karı koca dövme tasarımına uygun, eşleşen bir çift aşk dövmesi türü olarak bir dövme sembolü olarak kullanılabilir. Bu şekilde çift, her ikisinin de istikrarlı bir yaşam sürmek için sona erdiğini her zaman hatırlayabilir..

20. Mickey ve Minnie Eşleşen Çift Dövmesi:

Mickey ve Minnie Eşleşen Çift Dövmesi

Mickey ve Minnie uyumlu dövme tasarımı, mizahı ortaya çıkaran ve çiftler birbirlerini dövme tasarımını gördüklerinde neşeli bir ruh hali yaratan iyi bir çift dövme tasarımı olabilir. Bu dövme, Mickey ve Minnie kafasının ana hatlarını, Mickey ile düz dövme olarak ve Minnie’yi başın ortasında bir fiyonk ile gösterir. Bu dövmenin boyutunun küçük olması tercih edilir, bu da çizgi film karakterinin sevimliliğini ortaya çıkarır..

21. Eşleşen Bulmaca Blok Dövme Tasarımı:

Eşleşen Puzzle Blok Dövme Tasarımı

Oyunlardan hoşlananlar ve en iyi arkadaşları haline gelen arkadaşlarıyla çocukluk oyun zamanlarını düşünenler için, yaratıcı bir fikir kullanarak onların arkadaş canlısı doğasını bir yapboz dövme tasarımıyla sergileyebilirler. Bu dövme tasarımında, dövme tasarımında küçük bulmaca blokları kullanılır..

22. Eşleşen Nabız Dövme Tasarımı:

Eşleşen Nabız Dövme Tasarımı

Bu tür dövme tasarımı, eşleşen bir karı koca dövme tasarımı olarak sınıflandırılabilecek kesin bir romantik tasarımdır. Düzensiz çizgide ifade edilen EKG kalp atışı, çoğu filmde çift arasındaki aşkı resimli bir şekilde ortaya çıkaran romantik bir bölümle gösterilir. Bu çizgi tasarımı, çoğunlukla bilekte yeşil veya siyah mürekkep kullanılarak çizilir..

23. Oğlan & Kız Eşleşen Çizgi Dövmesi:

erkek & Kız Eşleşen Çizgi Dövme

Bu sevimli küçük dövme tasarımı, eşleşen bir erkek ve kız dövme tasarımı olarak bir çizgi şemasında ortaya çıkan çiftteki sevgiyi ve çocuksuluğu ifade etmenin yaratıcı bir yoludur. Bu dövme, bir kol dövme tasarımı olarak iyi gider. Bu çizgi şeması, bir iplik ve içi boş bir silindir kullanarak sohbet eden bir çizgi film karakteri olarak çizilir. Bu çizgi roman karakteri, aralarındaki sevgiyi ifade etmenin romantik-komedi bir yoludur..

24. Eşleşen Kelime Dövme Tasarımı:

Eşleşen Kelime Dövme Tasarımı

Sevgiyi, arkadaşlığı, kardeş ilişkisini ifade etmenin şematik bir yolunu aramak yerine, bu duyguları kelimelerle ifade etmek daha güçlüdür. Sözcükler atasözü, ünlü şair dizeleri veya kesinlikle bireysel seçim olan dini alıntılar olabilir. Motive edici ayetler okuyarak motive olan insanlar için atasözü dövmesi önerilir, romantik çift için iki kelimelik basit bir şiir veya dört cümlelik bir sone aralarındaki sevgiyi ortaya çıkarabilir..

25. Eşleşen Çiçek Çift Dövme Tasarımı:

Eşleşen Çiçek Çift Dövme Tasarımı

Çiçek dövmesi, birçok kızın ve günümüzde erkeklerin de yaptırmaktan hoşlandığı yaygın bir dövme tasarımıdır. En popüler ve yaygın olarak giyilen bir dövme olduğu için, insanlar birkaç saat içinde kolayca yapılabilecek dövme tasarımını tercih edebilirler. Çiçeğin şekli ve türü önceden seçilebilir veya dövme tasarımcısı ile tartışılabilir..

Eşleşen havalı dövme tasarımları, O’nunla, Kızkardeş-Kardeş duygusal ilişkisini veya Anne ile kızı veya oğlu arasındaki sevgiyi ve duyguları paylaşmanın mükemmel bir yoludur. Bu makale size, çeşitli ilişki türleri ve bir çiftin sonunda içinde hayat olmayan bir hediye olan pahalı bir hediye almak yerine aşklarını ifade edebilecekleri türler için en uygun dövme tasarımını verebilirdi..