Genellikle, dövme tasarımcıları daha az kimyasal mürekkebe odaklanır ve mükemmel bir dövme yapmak için daha az mevcut renk kullanır. Pigment mürekkepleri piyasaya sürüldüğünde bu değişti. Pigment mürekkepleri, belirli bir rengi oluşturmak için çoğunlukla metalleri kullanır ve farklı bir renk oluşturmak için 2 veya daha fazla pigment birleştirilebilir. Cilde kimyasal olarak zarar vermesine rağmen, çoğu insan en mükemmel 3D gerçekçi görünümü verdiği için bu tür dövmeleri tercih eder..

Olağandışı & Gerçekçi Pigment Dövmeleri

Pigment dövmeleri metal tozundan yapılmış özel mürekkeple yapılır. Artık nispeten daha az zararlı olan organik pigment mürekkepler olarak mevcutturlar..

Basit ve Şık Pigment Dövmeleri:

Muazzam bir görünüm verecek gösterilen pigment dövme tasarımları ile burada bulalım..

1. Komik Pigment Dövme Tasarımları:

Komik Pigment dövme tasarımları

Komik pigment dövme tasarımları çizgi film karakterlerine odaklanır ve bunlar gençler, özellikle kızlar tarafından sevilir. Bu pigment mürekkepler, gerçek bir cilt görünümü verir. Bunlara çocuk çizgi roman karakterleri veya hayvanların anime tasarımları dahildir..

2. Gerçekçi Pigment Dövme Tasarımları:

Gerçekçi Pigment Dövme tasarımları

Gerçekçi Pigment dövmeleri çok renklidir. Bu renk pigment dövmeleri en mükemmel görünümü verir ve sanatsal bir görünüm vermek için çok dikkatli yapılır. Bunlar, gerçekçi 3D görünümlü dövmeler oluşturmak için çoğunlukla siyah ve farklı siyah tonları kullanır..

3. Yangınlar ve Alevler Pigment Dövme Tasarımları:

Yangınlar ve Alevler Pigment Dövme Tasarımları

Ateşler ve alevler Waverly dövme pigmentleridir ve gerçek alev etkisi ile yapılmıştır. Alevlerle çevrili basit bir tasarımla yapılır ve bu alevler çoğunlukla çok renkli pigmentlerle yapılır..

4. Vücut Parçaları Pigment Dövme Tasarımları:

Vücut parçaları Pigment dövme tasarımları

Bazı insanlar vücut kısımlarını ten rengi pigmentleriyle renklendirir ve çoğunlukla bunları dudak pigmenti dövmeleri olarak kullanırlar. Dudaklarını tercih edilen renklerle renklendirirler ve kalıcı dudak renkleri olarak kalırlar..

5. Çiçek Pigment Dövme Tasarımları:

Çiçek Pigment Dövme Tasarımları

Çiçek pigment dövmeleri çok renklidir ve bunlar ‘kız gibi’ dövmeler olarak kabul edilir. Bu pigment çiçek dövmelerinin amacı, mevcut hemen hemen her rengi kullanmak ve daha renkli hale getirmektir..

6. Yaratıcı Pigment Dövme Tasarımları:

Yaratıcı Pigment Dövme Tasarımları

Yaratıcı pigment dövmeleri, çoğunlukla kullanıcı tarafından bir amaca hizmet etmek için tasarlanmıştır. Bu cilt pigmentasyon dövmelerinin benzersiz bir anlamı vardır ve özel bir amaca hizmet ederler. Bu dövmeler çoğunlukla çok renkli dövmeler olarak yapılır ve özenle seçilir..

7. Doğa Temalı Pigment Dövme Tasarımları:

Doğa Temalı Pigment Dövme Tasarımları

Doğa temalı pigment dövmeleri, kullanıcının doğaya olan sevgisini tasvir eder ve bunlar doğal çevre ve içindeki herhangi bir vahşi hayvanla daha gerçekçidir. Bunlar çoğunlukla orman veya yağmur görüntülerinden oluşur ve daha gerçekçi hale getirilir..

8. Digi-Print Pigment Dövme Tasarımları:

Digi-Print Pigment Dövme Tasarımları

Digi-Print pigment dövmeleri, bir görüntü oluşturmak için dijital pikselleri, daireleri, kareleri ve diğer geometrik şekilleri kullanan dijital baskıya benzer. Bunlar ayrıca çok renkli pigment mürekkepler kullanır. Bu tasarımlar, bir görüntü oluşturmak için mümkün olduğunca geometrik şekillerin çoğunu kullanır..

9. Kişiselleştirilmiş Pigment Dövme Tasarımları:

Kişiye Özel Pigment Dövme Tasarımları

Kişiselleştirilmiş Pigment dövmeleri, kullanıcıya bağlı olarak bir tema, portre veya konsept ile dikkatlice yapılır. Bunlar portreler, alıntılar, temalar vb. olabilir. Bunlar çoğunlukla en sevdikleri kişinin, ailesinin, sevdiklerinin ve hatta ilhamlarının portreleridir..

Pigment dövmeler en sevilen desenlerdir ve bu tasarımlar en görkemli görünümü verir ve bunlar gerçekçi dövmeler olarak yapılır. Bu pigment mürekkepler trend olan tasarımlardır ve gençler tarafından sevilir. Bunlar, kullanıcının daha gerçek ve ‘acısız’ görünmek istediği zaman favori tiplerdir. Bu koleksiyondaki herhangi bir tasarımı deneyin ve arkadaşlarınızı da etkileyin. Mürekkepleme, dövme deseni seçiminizi garanti ederken.