Hapishane suçluları veya suçlanan kişiler veya tanınmış çetelerin bir parçası olan kişiler genellikle çete adlarını veya ne tür suçları işlediklerini gösteren dövmeler giyerler..

Bunlar genellikle bir kişinin mensubu olduğu çeteyi göstermek içindir ve ayrıca bazı hapishane mahkumlarının vücutlarında, işledikleri ve suçlandıkları suçları gösteren desenler bulunur. Dolayısıyla bunlar bir hücrede karşılaşabileceğiniz şeylerdir. Bunlar çok popüler ve birçok suç insanı bu sporları yapıyor..

Hapishane Dövme Tasarımları Ve Görselleri

Anlamları Olan En İyi Hapishane Dövme Tasarımları:

Aşağıda, böyle bir şey denemek istiyorsanız veya bu tür insanlar hakkında araştırma yapıyorsanız, kontrol edebileceğiniz ilk 9 Hapishane dövme tasarımları ve resimleri bulunmaktadır, o zaman bu da kolayca görebileceğiniz bir şeydir..

1. Üst Kolda Hapishane Dövmesi Tasarımı:

Üst Kolda Hapishane Dövmesi Tasarımı

Bu, üst kolundaki dövmesini gösteren bir hücre mahkumu. Bu, spor yaptığı bir kafatası tasarımı. Bu tür tasarımlar genellikle bir çetenin o çetenin bir parçası olan üyelerinin bir parçasıdır..

2. Sırttaki Hapishane Dövmesi Tasarımı:

Sırtta Hapishane Dövme Tasarımı

Bu, dövme tasarımını sergileyen County hapishanesinden bir mahkûm. Genellikle, ücretli kişiler çeşitli tasarım türlerinde spor yaparlar. Bunlar çeşitli mahkumlar için çeşitli şeyleri temsil edebilir..

3. Spor Bayrağı Hapishane Dövme Tasarımı:

Spor Bayrağı Hapishane Dövme Tasarımı

Bunlar, bayrak tasarımları yapan mahkumlar veya bir hapishane çetesinin üyeleri. Bu insanların çok sayıda üyesi var ve üyeliklerini ve o çeteden olduklarını göstermek için benzer tasarımlar kullanıyorlar..

4. Santa Monica Hapishane Dövme Tasarımı:

Santa Monica Hapishane Dövme Tasarımı

Bu, Santa Monica dövmesini sergileyen bir hücre mahkumu. Bunlar çok büyük yazı tiplerinde yapılır ve buna benzer bir şey istiyorsanız yukarıdaki resimdeki gibi çok büyük yazı tiplerinde de bir şeyler yapabilirsiniz. Bu kişinin de ilişkili tasarımları var ve bu nedenle bu stilleri vücudun her yerine genişletebilirsiniz..

5. Latin Kral Hapishane Dövme Tasarımı:

Latin Kral Hapishane Dövme Tasarımı

Her şeye kadir Latin kralı, suça yakın bölgelerde faaliyet gösteren en büyük çetelerden biridir. Üyelerinin genellikle yukarıdaki resimdeki gibi dövmeleri olduğu söylenir. Bunlar sırt tasarımlarını sergileyen hapishane mahkumları. Suçlamalarının bir parçasıysa, benzer tasarımlara sahip insanları görebilirsiniz..

6. Cezaevi Dövme Tasarımı:

Hapishane Dövme Tasarımı

Bunlar, L.A.’nin Rampart Bölgesi’ndeki 18th Street çetesinin ve Union Avenue’nin üyeleridir. Daha sonra Clanton’ı 18. yapmak istediler ve rakip oldular. Genellikle üyelerin vücutlarında benzer dövmeler vardı..

7.  Asyalı Boyz Crips Hapishane Dövme Tasarımı:

Asya Boyz Crips Hapishane Dövme Tasarımı

Bu, Asya Boyz Crips veya ABZ çete tasarımıdır. Bu çete 1980’lerde Beach bölgesinde suç işlemeye başlayan en büyük çetelerden biriydi. Bu insanlar daha sonra Güney Çeteleri ile karıştırıldı. Bu insanların genellikle vücutlarında çete isimleri vardır. Genellikle, tüm üyelerin benzer tasarımları vardır..

8. Tüm Vücutta Hapishane Dövme Tasarımı:

Vücudun Her Yerinde Hapishane Dövme Tasarımı

Bu bir mahkum ve gördüğümüz gibi bu kişinin vücudunun her yerinde dövme tasarımları var. Ayrıca vücudunda işlediği çeşitli suçları veya adli sicil kayıtlarını gösteren yazılar da bulunmaktadır. Bu tür tasarımlar, parmaklıklar ardında olan insanlar için çok popüler..

9. Rus Hapishane Dövme Tasarımı:

Rus Hapishane Dövme Tasarımı

Bu, burada bir mahkum tarafından gösterilen başka bir hapishane dövmesi. Bu tür hapishane tasarımlarına sahip insanları çok sık görebilirsiniz. Bu insanlar, diğer mahkumlar gibi benzer tasarımlara sahip olabilir..

Ayrıca farklı vücut kısımlarında çeşitli farklı semboller veya başka cesur desenler de olabilir..