Kafatası insanlık ve ölümün bir simgesiyken, kum saati zamanın kanalını simgeliyor. Bu dövmenin önemi, ölümün kaçınılmaz olmasıdır; sadece zaman meselesi.

Kafatası ve kemikler genellikle zehirli şişelerde bulunur. Bu tür sembolleri yüksek elektrik ileten yerlerde bulabiliriz. Ve şimdi bu semboller evrensel bir tehlike ve ölüm sembolü haline geldi..

çapraz kemikler dövmeler

Basit ve En İyi Crossbones Dövme Tasarımları:

Stillerinizi değiştirmek için bahsedilen çapraz kemik dövme tasarımlarını burada bulalım.

1. Sevimli Kemik Dövmesi:

sevimli kemikler dövme

Büyük kirpikler, kurnazca yontulmuş kafatası tasarımı ve kırmızı rengin kullanımı, bu dövmeyi oradaki tüm dövme çılgınlığı bayanlar için uygun hale getiriyor. Başındaki puantiyeli yay ve eksik alt çene kemiği, tuhaflığını daha da artırıyor. Etrafında dönen yıldızlar bu dövmeyi tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

2. Crossbones Joker Dövmesi:

Joker Dövme

As, ateş, şapka ve çapraz kemikli bir kafatası. Daha iyi olabilir mi? Joker temalı dövme ile kemikli dövmeleri farklı bir boyuta taşıyın. Ayrıntılara ekstra dikkat ettiğinizden emin olun. Farklı renkli bir göz küresi ve parlak renkli aksesuarlar bu sanatı daha da güzelleştiriyor..

3. Çapraz Kemikler Lego Dövmesi:

Lego Dövme

Hem Lego hem de dövme hayranıysanız, hayal gücünüzü biraz zorlamayı deneyin. Lego tarzı çapraz kemik dövmesi sadece harika ve süper sevimli görünmekle kalmıyor. O kadar çok Lego hayranı olmasanız bile, dövmenin görünüşte yatıştırıcı yaklaşımı kesinlikle size çok çekici gelecektir..

4. Küçük Kemik Dövmesi:

Küçük Çapraz Dövme

Basit ama yine de çarpıcı, Küçük kemikler ve kafatası dövmeleri artık bir günde bir öfke. Küçük dövmelerin daha detaylı olması gerekiyor ve bu da farklı değil. Küçük çapraz dövmeler birçok farklı renkte gelir ve hepsi eşit derecede harika görünür..

5. Grafik Crossbones Dövmesi:

Grafik çapraz kemikler dövme

Dövme tasarımı ve sanatı zamanla hızla değişiyor. Grafik ve görsel olarak daha çekici dövmeler, hepsinin arasında en sevilenleridir. Grafik çapraz kemik dövmeleri muhteşem görünüyor. Grafik tasarım herhangi bir şekilde ve tema olabilir. Bazı grafik dövmeler, bu klasik dövme tasarımını bir adım daha yukarı çeken bir 3D efektine sahiptir. Uygun renklerin kullanılması da çok önemlidir. Korsan tarzı kafatası, kırmızı ve diğer ayrıntılarla birlikte en dışta yeşil bir barış işareti, gösterilen dövmeyi net bir kazanan yapar.

6. Crossbones Komik Dövme:

Komik dövme

Dövmeler komik olabilir. Ama hiç düşündün mü bu kafatası & kemiklerin dövmeleri de komik olabilir mi? Bu zamansız dövme tasarımına biraz mizah katmayı deneyin ve hayal gücünüzü serbest bırakın. Kafatasını ananasla ve kemikleri palmiye ağaçlarıyla değiştirin. Bunu kumlu bir plaj sahnesinin zeminine yerleştirin. Kulağa çılgınca eğlenceli geliyor değil mi? O ananas kafatası bir gölge takarsa ve tüm sanat renkli olsaydı eğlence ikiye katlanırdı. Dövme tasarımına ilginç ve eğlenceli yaklaşım, büyük ölçüde, her ikisi de eşit derecede önemli olan renklerin ve detayların doğru kullanımına bağlıdır..

7. Şef Tarzlı Crossbones Dövmesi:

Şef Tarzı Crossbones Dövme

Sanatçılar en iyi dövme tasarımlarını elde etmek için sürekli çalışıyor. Dövmeler daha gerçekçi ve hayata daha yakın hale geliyor. Crossbones dövmeleri, bir şef şapkası takan kafatası ile klasik bir dokunuş kazanıyor ve kemiklerin yerini mutfak bıçakları alıyor. Dövme, onu daha da ilginç kılan bir el çizimi dokusu yayar. Harika detaylandırma ve akıllı monokrom kullanım, ona muhteşem bir dokunuş katıyor.

8. Basit Kemik Dövmesi:

Basit Çapraz Kemik Dövmesi

Sadelik her zaman güzeldir. Daha az ayrıntıya sahip basit sanat formları, göz ardı edilemeyecek kadar şaşırtıcı bir çekiciliğe sahiptir. Basit çapraz kemik dövmeleriyle temel bilgilere geri dönün. Klasik bir kafatası, büyük siyah gözler ve neredeyse asimetrik dişlere sahip burun, dövmeye yaprak dökmeyen bir çekicilik verir. Tüm meslekten olmayanlar tarafından taşınabilecek orta boy bir dövme harika görünüyor.

9. Korkunç Kemik Dövmesi:

Korkunç Kemik Dövmesi

Kafatası ve kemiklerin korkutucu olması gerekiyordu. Bir korsan tarzı kafatası ve kemiklerin dövmeleri, tüm dövme hayranları arasında son derece ünlüdür. Klasik tasarımın modern yorumu, iyi görsel grafik efektleriyle tamamlandı. Alt çene çizgisine sahip tam kafatası, ona daha gerçekçi bir yaklaşım sağlar. Bu dövmeyle diğerlerini biraz daha korkutmak için bir göz körlüğü ve bir kulağınıza küpe eklemeyi deneyin. Ayrıca, sağlıklı küçük bir alaycılık dokunuşu eklemek için üzerinde başka bir küçük kemik ve kafatası figürleri olan bir korsan başörtüsü ekleyin..

Yukarıda açıklanan ilk 9 çapraz kemik dövmesinde, çeşitlendirilmiş bir tasarım yelpazesi gösterilmektedir. Tasarımlar ve fikirler zevkinize ve stil anlayışınıza göre değiştirilebilir ve kişiselleştirilebilir. Dövmenin yeri ve bir dövmeyi taşımanın cazibesi de göz önünde bulundurulmalıdır..