Bir ölü için yas tutmak asla kolay değildir. Onu yakınında tutmak istiyorsun. Bunu yapmak için, size onu hatırlatan bir dövme yaptırmak isteyebilirsiniz. Dövmeler kişisel seçimlerdir. Bize o özel kişiyi hatırlatan bu özel semboller hatıra dövmeleridir. Anıt dövmeler kızlarda talep edilir ve ünlüdür, ebeveynlerine veya sevdiklerine yakın olan kızlar.

En İyi ve Şık Anıt Dövmeler:

Anıt dövme tasarımlarında birçok seçenek var, işte resimlerle gösterilen birkaçı.

1. Aile Anıtı Dövmeleri:

Unutulmaz Anıt Dövmeler

Bazen çok yakın olduğumuz Anne, Baba, Abi, Abla, Çocuk ve Koca gibi yakın aile üyemizi kaybederiz. Baba anıt dövmeleri, önemli tarihin bulunduğu çocuk ve babanın resmine sahiptir. Bu tür hafıza dövmeleri bize çok yakın. Annemin anısına da birçok dövme var.

2. En İyi Arkadaşın Anıt Dövmeleri:

En iyi arkadaşın Anıt Dövmeleri

İhtiyacı olan bir arkadaş gerçekten bir arkadaştır. Arkadaşlar bizim seçtiğimiz ailelerdir. Biz onlara en yakınız. Birlikte olmadığımız zamanlarda bile onları hatırlamaya çalışıyoruz. En iyi arkadaşın hatıra dövmelerinin isimleri, tarihleri ​​veya bazı sözleri vardır. Bu dövmeler en iyi anıt dövmelerdir. En iyi arkadaşımızla duygusal bir dokunuş verir, bu tarz dövmeyi yaptıktan sonra arkadaşınıza sürpriz yapabilirsiniz..

3. Baş Harfleri Anıt Dövmeleri:

Baş Harfleri Anıt Dövmeler

Baş harfler bir şeyin kısa bir şeklidir. Baş harfleri anıt dövme, tarihle birlikte birinin adının simgesidir. Bazen baş harfler ölümü ifade etmek için melek kanatları ve bulutla birliktedir. Bunlar küçük hafıza dövmeleri. Bu, küçük anıt dövmeler konusunda uygunsanız uygundur..

4. Kuş Anıtı Dövmeleri Sürüsü:

Kuş sürüsü Anıt Dövmeler

Kuş sürüsü, ölümden sonra elde ettiğimiz özgürlük ve özgürlüğün sembolüdür. Kuş hafızası dövmelerinin sürüsü, yakın bir kişi tarafından özgürlüğün elde edilmesini sembolize etmek içindir. Çoğunlukla yalındırlar. Bilek için mükemmeller.

5. Evcil Hayvan Anıtı Dövmeleri:

Evcil Hayvan Anıt Dövmeleri

Bu dövmeler hafıza dövmelerinde en iyisidir. En yalnız olduğumuzda, evcil hayvanımız bize en yakın olanıdır. Onları yakın tutmak için evcil hayvan anıt dövmeleri kullanışlıdır. Normalde evcil hayvanlarının ayrıntılı resmidir. Ayrıca özel anma tarihleri ​​vardır. Bu dövme daha çok yaşlılar veya gençler tarafından evcil hayvanlarıyla olan ilişkilerini hatırlamak için tercih edilir..

6. Gül Anıtı Dövmeleri:

Gül Anıtı Dövmeleri

Gül anıt dövmeleri, size gülü hatırlatan birinin sembolleridir. Genellikle gülün gövdesinde tarih veya ifadeler bulunur. Tırnaklı bu gül dövmeleri, bazı yakın aile üyelerinin hatırlatıcılarıdır. Normalde buna bir isim ekleyebilir ve sevgilinizin de dikkatini çekebilirsiniz..

7. Melek Anıtı Dövmeleri:

Melek Anıtı Dövmeleri

Çoğu zaman ölümden sonra meleklere dönüştüğümüze ve bulutların üzerinde süzüldüğümüze inanırız. Genellikle bu kaybı bir melek anıt dövmesi olarak sembolize ederiz. Genellikle bebek anıt dövmeleridir. Hem basit hem de çok az renkli. Bu dövme çoğunlukla kolda mükemmel.

8. Ebeveynin Anıt Dövmeleri:

Ebeveyn Anıtı Dövmeleri

Doğduğumuz andan itibaren bizi seven ve önemseyen ebeveynlerimiz var. Ebeveynlerin anıt dövmeleri, onlara olan sevgimizi göstermenin bir yoludur. Bu anıt dövmede özel bir mesaj yazılmıştır. Bu dövmede, ebeveynlerin anısına sevgiyi ifade etmek için kalp veya yıldız ve çiçekler gibi birçok sembol kullanabiliriz..

9. Ölüm Anıtı Dövmeleri:

Ölüm Anıtı Dövmeleri

Ölüm, kim olduğumuzdan bağımsız olarak hepimizin karşılaşacağı bir şeydir. Hepimizin yüzleşmesi gereken gerçek bu. Birinin kaybı durumunda ölüm hatırası dövmeleri yapıyoruz. Bu, kalp atışı, çiçek ve tarihler gibi sembollerle yapılır. Onu her zaman ne kadar hatırladığımızı bize hatırlatmanın çok özel bir yolu..

Bir anma dövmesi, sevgimizi Anne, Baba, erkek kardeş, kız kardeş ve arkadaşlar gibi bize yakın olmayan birine göstermenin tatlısıdır. Her zaman üzüntüyü sembolize etmek anlamına gelmez. Ne kadar yakın olduğumuzu gösteriyor. Bu dövmeler sonsuza kadar sana çok yakın. Anıt dövmeyi seçmek istediğinizde, eşinize veya sevgilinize adamayı tercih ettiğiniz tasarıma dikkat edin..