Tribal dövme tasarımları söz konusu olduğunda, sırt dövmeleri çok önemlidir. Büyüleyici görünüyorlar ve akranlarınız arasında cesur bir açıklama yapıyorlar. Bir erkeğin vücudu bir tuval gibidir ve sırt bu tuvalin en net kısmı olarak kabul edilir, bu yüzden neden onu çok yakın hissettiğiniz bir şeyle süslemeyesiniz? Çoğu insan kabile sırt dövmelerini tercih eder, çünkü her birey bir kabileye aittir ve kabile dövmelerinin çeşitli etnik kökenler boyunca kültür ve geleneklerle olan bağları güçlendirdiği bilinmektedir..

En İyi Tasarım ve Fikirlere Sahip Erkekler İçin Tribal Sırt Dövmeleri

Erkekler ve Kızlar İçin En İyi Tribal Sırt Dövmeleri:

En iyi 9 sırt tribal dövme tasarımına göz atalım,

1. Eril Tribal Sırt Dövmesi:

Eril Tribal Sırt Dövmesi

Çoğunlukla kabile dövmeleri erkeksi olarak kabul edilir. Erkekler için kabile sırt dövmeleri doğada çok gelenekseldir ve derin bir estetik anlamı vardır. Bu erkeksi dövmeleri spor salonunda ve plajda gösterebilirsiniz. Emin olun bunlar çok dikkat çekecek.

2. Arka Parça Tribal Sırt Dövmesi:

Sırt Parçası Tribal Sırt Dövmesi

Kabilenizin üst sırt dövmelerini kabilenizin amblemi şeklinde de oluşturabilirsiniz, bu dövmeleri arka kısmına bir mücevher parçası gibi işleyebilirsiniz. Sırtın üst kısmındaki bu dövmeler, gizem ve utangaçlığın mükemmel bir birleşimidir. Bunlar genellikle giysinin altına gizlendiğinden, ancak bir kişi onu sergilemek isterse ortaya çıkabilir..

3. Ejderha Stili Kabile Sırt Dövmesi:

Ejderha Stili Tribal Sırt Dövmesi

Ejderhalar, özellikle Asya Etnisitesinde erkekler için en yaygın kabile sırt dövmeleridir. Bu tasarımlar genellikle gücü, bilgeliği ve gücü temsil eder. Bunların ayrıca hayatımızda refah ve iyi şanslar getirdiği bilinmektedir..

4. Alt Sırt Kabile Dövmesi:

Alt Sırt Tribal Dövme

Alt sırt kabile dövmeleri genellikle kadınlar arasında popülerdir, ancak erkekler de artık bu dövme tasarımını benimsemektedir. Alt sırttaki bu dövmelere genellikle “serseri damgası” denir, ancak alt sırtta bir kabile dövmesi yaptırmak çok yenilikçidir..

5. Soyut Tribal Sırt Dövmesi:

Soyut Tribal Sırt Dövmesi

Soyut dövmeler sadece sanatsal değil aynı zamanda zekayı da ilettikleri için önem kazanıyor. Bu günlerin insanları vücutlarının arka tarafına soyut kabile dövmesi yaptırıyorlar. Bu, geleneksel bilgelik ve zekanın birleşimi anlamına gelir, ancak kesin olan bir şey var ki, bu dövmeler kesinlikle sizi kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlarken aynı zamanda sizi kültürünüzle de bağlar..

6. Tam Vücut Kabile Sırtı:

Tam Vücut Kabile Sırtı

Polinezya kabileleri arasında tam sırtlı kabile dövmeleri çok yaygındır. Bu tasarımları özelleştirebilir ve isteğinize göre yapabilirsiniz..

7. Dramatik Kabile Sırt Dövmesi:

Dramatik Tribal Sırt Dövmesi

Arkadaki kabile dövmenize dramatik bir görünüm bile verebilirsiniz. Bu, gücün kendisini gösteren farklı bir yapıya sahip yeşil ve siyahın birleşimidir. Genç çocuk bu tarz kalıbı tasarlamayı sever.

8. Mısır Tarzı Kabile Sırt Dövmesi:

Mısır Tarzı Tribal Sırt Dövmesi

Mısırlılar derin kültürel değerleriyle tanınırlar. Bu Mısırlı üst sırt kabile dövmeleri harika görünüyor. Bir kişi dövme yaptırmadan önce her zaman çok fazla düşünme ve değerlendirme sürecinden geçer ve ancak o zaman yaptırırsınız. Bu dövmeler büyük önem taşıyor.

9. Pembe Kafatası Tribal Sırt Dövmesi:

Pembe Kafatası Tribal Sırt Dövmesi

Tribal alt sırt dövmelerindeki bir başka tasarım da bir kafatası dövmesidir. Kafatası dövmeleri genellikle sonunda ölmeniz gerektiğinin bir hatırlatıcısıdır, bu nedenle her geçen günü en iyi gün yapın. Bu, bazı kabilelerin sloganı olabilir..

Sırt tribal dövmeleri genellikle siyah renkte yapılır ve bu renk her zaman gizemi, zarafeti ve gücü temsil eder. Kırmızı ve mavi gibi diğer güçlü renklerle karıştırmak isterseniz, çarpıcı bir kontrast da yaratır..