Samuraylar, dövüş sanatlarında uzmanlaşan, son derece disiplinli ve iyi eğitimli savaşçılardan oluşan bir sınıftır. Onlar dünyanın gördüğü en iyi asker lejyonlarından biridir. Kılıç ustalığı ve dövüş becerilerinin yanı sıra samuraylar, onlara sanat ve şiir konusunda kapsamlı bir eğitim verilerek son derece hassas insanlar haline getirildi. Böylece Samuray, en iyi savaşçı ve sanatçının birleşimiydi. Yıllar boyunca samurayın imajı, ister kitaplarda ister filmlerde olsun, medya tarafından yüceltildi. Bugün onlara sevgi ve şefkat göstermeye yardımcı olacak samuray dövme tasarımları hakkında konuşmak için buradayız..

Erkekler İçin Samuray Dövme Tasarımları

Samuraylar, hayatlarını yerlilerin korunmasına adayan eski Japon savaşçılarından başkası değildir. Saygıyı, asaleti, cesareti, erkekliği, gücü vb. sembolize ederler. Erkekler için yapılan bu samuray dövmesi tasarımı sadece Japonlar tarafından taşınmıyor, aynı zamanda İngiltere ve Amerika’nın yanı sıra diğer Asya ülkelerinde de ün kazanıyor. Bu yüzden modaya uygun samuraylardan birini vücudunuza alın ve gurur duyun ve hayatlarından vazgeçen Japon savaşçılara saygı ve onur gösterin..

Çin Ve Japon Samuray Dövme Tasarımlarının Savaşçısı:

Bugün samuraylar, dövme dünyasının temel bir parçasıdır. Onlar tarafından sembolize edilen güç ve yiğitlik eşsizdir. İşte hem erkekler hem de kadınlar için resimler ve anlamlarla birlikte en iyi 15 samuray dövmesi tasarımı.

1. At Dövmeli Tam Sırt Samuray:

Tam Sırtlı Samuray Dövmesi

Bu tür samuray savaşçı dövmelerinin cephedeki askerler tarafından yapılması daha olasıdır. Buradaki at, hızı ve gücü simgeliyor, kılıçlı samuray ise savaşın başladığını gösteriyor. Bu samuray dövmesi resmi aynı zamanda savaşçının zafere ulaşma ve kötülüğü yenme gücünü de gösterir. Dövmede kullanılan koyu renk, gri tonlamalarla harika bir etki yaratıyor. Bu samuray dövmesi, uygun bir görüş sağlamak için esas olarak sırtta yapılır..

2. Kartal Dövmeli Kafatası Samuray:

Kartal Dövmeli Kafatası Samuray

Bu samuray dövmesi resmi, bir kartal ve bir kafatası kafası olan bir samuray ile etrafındaki kafataslarını içerir. Kartal zaferin sembolüdür ve kafatası ölümü temsil eder. Böylece bu dövme ölümden sonraki zaferi temsil eder. Bu dövme, ölümden sonra dünyaya küçük bir bakış atıyor. Bu dövme aynı zamanda iyiliğin kötülüğe karşı zaferini gösterir. Hafif lacivert gölge, cehennemi gösteren resme daha fazla etki verir. Yerliler için hayatını kaybeden savaşçılara da saygı duyuyor..

3. Güneş ve Fuji Dağı ile Samuray Dövmesi:

Güneş ve Fuji Dağı ile Samuray Dövmesi

Samuray nasıl kibir ve onuru temsil ediyorsa, güneş ve Fuji Dağı da Japon kültürünün iki kutsal unsurudur. Bu nedenle, bu Japon Samuray dövmesi kutsal bir sanat eseri olarak kabul edilir. Fuji Dağı’ndan dışarı bakan güneş, bu dövmeye benzersiz bir çekicilik katıyor. Dövmede kullanılan renk kombinasyonu da renkli dövme severleri cezbetmektedir. Bu dövme sadece Japonların kalbini kazanmakla kalmadı, aynı zamanda dünya çapında da izlendi..

4. Koldaki Geleneksel Japon Samuray Kanji Dövmesi:

Kolda Japon Samuray Kanji Dövmesi

Bu tür kanji samuray dövmesi, onlarla daha fazla gurur duyuyor. Kanji karakterleri, samuray dövmesinin ne anlama geldiğini açıklayan bir kelime taşır. İkisi birlikte ilkelerini temsil eder ve bu nedenle daha anlamlıdırlar. Kanji karakterleri samurayın gurur, onur, güç, saygı gibi özelliklerini ifade eder. Yukarıdaki kılıç ve kanji karakterli samuray da bunlardan biridir. Renk kombinasyonu dövmeyi başka bir seviyeye taşıyor.

5. Samuray Dövmesini Savunmak:

Savunma Samuray Dövmesi

Bu şaheser, Japon olmayan insanları da kendisine çekiyor. Buradaki bu samuray dövmesi, savunmayı simgeliyor ve o zamanki atmosferi gösteriyor. Bu dövme, kollarda veya sırtta net bir görüş sağlar. Bu dövmeyi çok çekici kılmak için kullanılan çeşitli renk kombinasyonları. Kafatası yüzü olan bir samuray, bir samurayın kötülüğe karşı savaşma gücünü ve gücünü sembolize eder. Bu nedenle, bu samuray dövmesi, onların dindar sayılmalarının gerçek nedenini temsil ediyor..

6. Sanatsal Kırmızı Samuray Tam Vücut Dövmesi:

Kırmızı Yüz dövmeli bir Samuray

Yüzü kırmızıya boyanmış bir samuray askeri, öfkeyi veya kaynayan öfkeyi açığa vurur. Hiç şüphe yok ki korkutucu bir görüntü ve istenmeyen bakışları engellemede başarılı. Samuray dövmesinin kırmızı yüzü öfkeyi gösterir. Bu dövme çok çabuk sinirlenen kişiler tarafından yapılır. Dövmenin yanındaki gri gölge, çok kızgın samurayları gösterir. Bu samuray ayrıca bir kabile kralı görünümüne sahiptir. Arka, bu tür samuray dövme tasarımlarını sergilemek için mükemmel bir yer..

7. Kılıç Elleri ve Kanlı Bir Samuray Yüz Dövmesi:

Kılıç Eller ve Kan ile bir Samuray yüzü

Eğilmiş bir samuray yüzü, kılıç elleriyle kanlar içinde, bir samurayın hüneriyle insanlığı ne kadar yok ettiğini fark ettiğinde karşılaştığı yenilgiyi ortaya koyuyor. Bu ürpertici bir görüntü ve mükemmel bir dövme yapıyor. Bu dövme aynı zamanda bir savaşçının kan içinde ağır yaralandıktan sonra kazandığı zaferi de sembolize eder. Dövmede kullanılan gölgeler onu daha canlı hale getirir. Bu dövme esas olarak askerler ve militanlar tarafından yapılır..

8. Bir Japon Ejderhası ve Samuray Dövmesi:

Japon Ejderhası Ve Samuray Dövmesi

Bir samuray savaşçısı olan bir Japon ejderhası, mükemmel bir dövme tasarımıdır. Dövmenin verdiği mesajın gücünü arttırır. Bu, cesaret ve gücü gösteren hem ejderha hem de samuray dövmeleri fikrinin en iyi kombinasyonlarından biridir ve samuray savaşçısı da aynı şeyi belirtti. Böylece bu şaheser, içinde elde edilen şiddetli savaş ve zaferin güzel bir birleşimidir..

9. Kanji İfadeli Samuray Savaşçısı Dövmeleri:

Kanji Sözleriyle Samuray Savaşçısı

Japonca yazı biçiminde bir mesajı olan bir samuray savaşçısı, yani kanji, göz atmak için mükemmel bir görüntüdür. Dövme en iyi pazı üzerinde görünür. Savaşçının detaylandırılması, dövmeyi daha zarif olsa da karmaşık hale getirir. Herhangi bir samuray resminin olabileceği kadar mükemmel bir görüntü..

10. Kasklı Samuray Kafatası Dövme Tasarımı:

Kasklı Samuray Kafatası Dövme Tasarımı

Bu, samurayların ciddi tarihi ile korkaklığın eşsiz bir karışımıdır. Tipik samuray kıyafetlerine sahip bir kafatası havalı görünüyor ve aynı zamanda kudret ve gücün mesajını da veriyor! Kafatası ölüm ve tehlikeyi gösterir. Bu nedenle, bu dövme tehlikeli bir savaş kazananı anlamına gelir. Kırmızıdaki güzel güneş, dövmeye muhteşem bir etki verir. Samuray dövmeli bu tür kafatası, cesareti ve savaşçı gemiyi temsil eder..

11. Erkekler İçin Yarım Kol Samuray Dövme Tasarımları:

Erkekler İçin Yarım Kol Samuray Dövme Tasarımları

Hareket halindeki bir samuray askeri, kalp durduran bir resim sunuyor. Bicepslerinizin üzerinde böyle bir görüntü hayal edin. Savaşçının üstüne rüzgarda uçuşan toz veya kan veya benzeri başka süslemeler ekleyebilirsiniz. Bu tasarım, samurayı en iyi şekilde gösterir ve tüm becerisini ve mükemmelliğini ortaya çıkarır. Bu nedenle, sizin için konuşan bir dövme arıyorsanız mükemmel bir seçimdir..

12. Arkada Kanji Harfli Samuray Dövmesi:

Kanji Yazılı Samuray Dövmesi Arkada

‘Kanji’, Japonların iletişim kurmak için kullandıkları harflere verilen isimdir. Mükemmel bir samuray dövmesi, samuray için kanji sembolünü dövmeniz olarak almaktır. Ona bakan çoğu insan ne anlama geldiğini anlayamadığından gizemli ve esrarengiz görünüyor. Ama aynı zamanda size ödünç vereceğini umduğunuz cesareti verir..

13. Bacakta Bir Grup Samuray Dövmesi:

Bacakta Samuray Dövmeleri Grubu

Bu samuray savaşçı dövmesi, savaş durumu sırasında bir seferde çeşitli savaşçıları gösterdiği için popülerlik kazanıyor. Samurayların yüzlerinde yapılan çeşitli jestler, savaş sırasında karşılaştıkları zor durumları gösterir. Ayrıca Japon kültürünün çeşitli ünlü savaşçılarının bir portresi olarak görülüyor. Farklı renklerin kullanılması işlemi daha çekici kılmaktadır..

14. Samuray Yüz Dövme Tasarımı:

Samuray Yüz Dövme Tasarımı

Sadece samuray yüzü olan bir dövme de bir samurayın gösterdiği cesaret ve şiddeti ifade etmek için yeterlidir. Yüzün ifadesi kilit unsurdur ve akıllıca seçilmelidir. İfade, tüm dövmeyi konuşturan şeydir. Bu nedenle, şiddetli bir görünüm için gidiyorsanız agresif bir görünüm seçebilir veya samurayın bilgeliğini tasvir etmek istiyorsanız huzurlu bir görünüm elde edebilirsiniz..

15. Parlak Gözlerle Samuray Savaşçı Yüz Dövme Tasarımı:

Parlak Gözlerle Samuray Savaşçı Yüz Dövme Tasarımı

Bu tasarımın tüm güzelliği, maske ile gördüğünüz gözlerin güzelliğinde yatmaktadır. Tasarım basit bir samuraydır, Zırhına bürünmüş ve sadece gözleri miğferindeki açıklıktan dışarı bakmaktadır. Gözlerindeki duygu, samurayın kastettiği her şeyi ifade ediyor. Bu, cesur dövmeleri sergilemeyi seven, şimdiye kadarki en iyi samuray dövmelerinden biridir..

Yukarıda belirtilen dövmeler, Samuray dövme tasarımları kategorisinde yer alan ünlü dövmelerdir. Bu samuray dövmeleri, güçlerini ifade etmek için gençler, militanlar ve askerler tarafından yaygın olarak gerçekleştirilir..