Bu tür tabut dövme deseni geçmişte birkaç kez restore edildi, hoş agnostik yapılar veya tasarımlar sonunda kültürde tanrılaştırıldı. Dövmeler, ilk kez mürekkeplendiğinde tehlikeli veya tuhaf bir şeyle süslendiğinde artık yeni bir görünüm kazanıyor..

Tekinsiz liste arasında tabut dövmesi ve tabut dövmeleri kendi özel yerlerini aldı. Bununla birlikte, her ikisinin de kendi önemi vardır; insanlar genellikle aralarında karışır.

Erkekler İçin Tabut Dövmeleri

Erkekler için Çarpıcı ve Korkunç Tabut Dövmeleri:

Bu günlerde gençler tarafından yaygın olarak benimsenen tabut dövme tasarımları yardımıyla kafa karışıklığınızı giderelim..

1. Göz, Gözyaşı ve Gül Tabut Dövmeleri:

Göz, Gözyaşı ve Gül Tabut Dövmeleri

Geleneksel tabut dövmesinin popüler bir tasarımı, burada tabutun üzerine mürekkeplenen gözler ve gözyaşları ile duygusal bir dokunuş verilir. Dövme, kalbinize yakın olan bir kadına en iyi adanmışlıktır..

2. İyi Uyu Tabut Dövmeleri:

İyi uykular tabut dövmesi

Tabut dövme flaş desenleri uyurken iyi tasarım, içinde bir kafatası ile, diğerleri için tehlikeli görünmek isteyenler için çarpıcı bir görünüm verir. Tabut, içinde bir kuru kafa ile doldurulur, üzerinde bir uyku kuyusu kurdelesi sarılır..

3. Komik Tabut Dövmeleri:

Komik tabut dövmesi

Ciddi ama komik bir şey mi arıyorsunuz! Gülen bir tabut dövmesi, seçiminizi gerçekten haklı çıkarır. Dövmeye, tabuttan çıkan bir kafatasının kocaman bir gülümseme, boyunduruk ve üstünde bir örümcek ile gösterildiği 3 boyutlu bir dokunuş verildi..

4. Şeytan Tabut Dövmeleri:

Şeytan tabut dövmesi

Hayatının kötü tarafını göstermek istiyorum! Tabutta bir iskelet tutan bir bayan ile gri ve siyah bir tabut dövmesi, aradığınız şey. İskeletin gri gölgesi ve koyu tabut, olumsuz yönünüzü ifade edebilecek iyi bir kombinasyon sunar..

5. Tabut Şehri Dövmeleri:

Tabut şehir dövmesi

Halk arasında tabut şehir dövmesi olarak bilinen dövme, her yerinde Musa Gölü’nün bir resmi olan ölümün tasarımını temsil ediyor. Merkez yüz aynı zamanda ölüm kuralını da temsil eder. Renk tonları ve küçük tasarımlar, dövmenin tehlikeli görünümüne katkıda bulunur..

6. Açı Tabut Dövmeleri:

Açılı tabut dövmesi

Hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandıran birine bir dövme adamak istiyorsunuz! Kanatlı ve kilitli açılı dövme tabut tasarımı, kişiyle ilgili duygularınızı doğru bir şekilde gösterecektir..

7. Ejderha Tabut Dövmeleri:

Ejderha tabut dövmesi

Gri, beyaz ve siyah renkleri ile gotik tabut dövme tasarımı, kullanıcılara benzersiz bir dokunuş verir. Dövmeyi daha tehditkar hale getirmek için yüzü ve kanatlarıyla birlikte bir Drakula tasarımı verildi..

8. Ahşap Tabut Dövmeleri:

Ahşap Tabut Dövmeleri

Tahta tabutlar önceleri cesetleri gömmek için kullanılırdı. Bu tür ahşap tabut dövmeleri hala geleneksel değerlere bağlı olanlar tarafından sevilmektedir. Tabut, üstünde bir çarpı işareti ile yarı açık bırakılır.

9. Mumya Tabut Dövmeleri:

Mumya Tabut Dövmeleri

Tabut dövme tasarımınıza mumya gibi Mısır antikalarıyla yeni bir dokunuş verilebilir. Gri ve siyah dövme, tabutta yatan bir mumya ile yapılmıştır. Dövmeyi daha anlaşılır kılmak için üzerine mumyanın tekrar uyandığını belirten bir not bırakılmıştır..

Tabut dövmesi, çiçekler, kafatası, şakacılar, mumyalar, jestler ve çok daha fazlası gibi çeşitli diğer unsurlarla desteklenebilir. Bir öğe eklediğinizde, seçiminizi daha geçerli kılmak için dövmenin sembolizmi de değişir. Aslında geniş bir meraklı tabut koleksiyonuyla ilgili farklı yolları keşfedebilirsiniz. Tabut dövmenizde kendi dokunuşunuzu da kişiselleştirebilirsiniz..