Güzel bir dövme yaptırmak istiyor ama mürekkeplenirken vereceği acıdan korkuyor! Evet, çoğu insan dövme yaptırmak ister; ancak acı bu fikri zihinlerinden siler. Bu tür insanlar için, en sevdikleri tasarımı omurga dövmeleriyle elde etmek için en iyi fırsat burada. Dövmeler daha az ağrılı omurgaya adanmıştır. Bu tür omurga dövmeleri, hem erkekler hem de kadınlar için en güncel desen düşünceleridir..

Omurga Dövmeleri

Erkekler ve Kadınlar İçin Sevimli Omurga Dövmeleri Fikirleri:

İşte aralarından seçim yapabileceğiniz bazı çekici sırt omurga dövme tasarımı,

1. Lotus Omurga Dövmesi:

Lotus Omurga Dövmesi

Lotus, kızlara sırt için en iyi omurga dövmesini verir. Dövme ayrıca, lotus sapı şeklinde bir slogan veren birkaç Sanskritçe harf taşır. Tasarım harika tonlarda siyah ve gri renklerde yapılmıştır..

2. Kabile Omurga Dövmesi:

Tribal Omurga Dövmesi

İnce çizgiler yardımıyla yapılan tribal omurga dövmeleri, bakana ve boyacıya bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Bir omuriliğin tasarımını gerçekten yattığı mükemmel yerde taşıdığı için tasarıma gerçekçi bir dokunuş verilir..

3. Çakra Omurilik Dövmesi:

Çakra Omurilik Dövmesi

Dişi omurga dövmeleri, çiçeklerden çok ilham alıyor. Çiçeklere, paralel bir çizgi ile farklı şekillerde gelen çakraların şekli ve dokusu verilir. Siyah olarak tasarlanmışlardır ve mürekkep kalemine büyüleyici bir görünüm verirler..

4. Ok Pusula Kordon Dövmesi:

Ok Pusula Kordon Dövme

Kız omurga dövmeleri, gençlerine güzel bir görünüm kazandırır. Dövme, tasarımcı bir şekilde bir okla merkezileştirilmiş bir pusula ile yapılır. Dövme hem pusula hem de ok özelliklerini taşır..

5. Siyah Noktalar Omurga Dövmesi:

Siyah Nokta Omurga Dövmesi

Omurga üzerinde basit bir dövme yaptırmak istiyorum! İşte kesinlikle hayran kalacağınız basitleştirilmiş bir tasarım. Dövme, gerçek omuriliği temsil eden tek bir düz çizgide siyah renkte birkaç küçük nokta ile yapılır. İzleyicilerin dikkatini çekiyor, iyi yorumlar almak için bunu deneyin.

6. 3D Omurga Dövmesi:

3D Omurga Dövmesi

Omurga dövmeleri erkek tasarımlarına 3D desenle sanatsal bir dokunuş verilebilir. Sırta, eller dışarı çıkarken ve tehlikeli bir görünüm için arada parlayan gözlerle yorgunmuş gibi omuriliğin sırtta gösterildiği bir senaryo verilir..

7. Polinezya Omurga Dövmesi:

Polinezya Omurga Dövmesi

Bu tasarımdaki omurilik için dövme tasarımları, küçük heena tasarımları ve Kelt kabile tasarımlarını da içeren Polinezya dokunuşuyla yapılmıştır. Siyah arkadaki elmas şeklindeki kılıç tasarımından birleştirildiğinde tasarımlar.

8. Müzik Hayatı Omurga Dövmesi:

Müzik Hayatı Omurga Dövmesi

Sevimli omurga dövmelerine, mürekkebin müzikle bağlantısını gösteren ilham verici bir dokunuş verildi. Dövme, yaşam çizgisi, kelimeler ve kulaklık kombinasyonu ile yapılır. Çizgi, müziğin mürekkebin yaşam çizgisi olduğunu ifade ediyor.

9. Kelebek Omurga Dövmesi:

Kelebek Omurga Dövmesi

Küçük omurga dövmeleri her zaman omurilik bölgesine karizmatik bir görünüm verir. Ve bir kelebek, bu tür dövmelerin görünümünü iyileştirecektir. Dövme, ortasında gri gölgeli siyah mürekkeple yapılmıştır..

Omurga dövmeleri çoğunlukla kelebekler, yıldızlar, noktalar, kılıçlar, pusula, heena tasarımları ve sırt görünümünü etkili bir şekilde tamamlayan çok daha fazlası gibi büyüleyici tasarımlarla taşınır. Dövme, daha az acı verici hale getiren omurga üzerinde sırtın ortasında taşınır..