Dövmeler, günümüzde mevcut olan en havalı vücut sanatı biçimidir. Ancak sanılanın aksine dövmeler modern bir kreasyon değildir. Bu eğilim, iletişim kurmak için sembollerin nasıl kullanılacağını ilk keşfeden insanlar tarafından uzun zaman önce başlatıldı..

İnsanlar eski çağlardan beri çeşitli nedenlerle vücutlarına çeşitli semboller basarlardı. Ancak atalarımız dövmeleri koruma ve sihir biçimi olarak kullanırken, günümüz gençliği onu havalı bir vücut sanatı biçimi olarak kullanıyor. Ancak dövmeler sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda simgeledikleri şey nedeniyle de havalı olabilirler. Dövmeler, önemli yaşam olaylarını işaretlemek için kullanılabilir. Önemli anıların hatırlatıcısı olarak kullanılabilirler vb..

Erkekler Ve Kadınlar İçin En İyi Dövme Tasarımları 3

Erkekler ve Kızlar için Harika Dövmeler:

İşte almayı düşünebileceğiniz havalı dövme tasarımlarının 15 resmi.

1. Bilekte Şirin Sankofa Dövmesi:

Sankofa, Gana’nın Akan halkı tarafından “Geri dönüp onu almak” anlamına gelir. Bu sembol genellikle “Unuttuğun şey için geri dönmek asla yanlış değildir” atasözü ile ilişkilendirilir. Bu özel dövme güçlü bir anlam ifade ediyor ve dışarı çıkıp hayallerimizi yakalamak için çok ilham verici..

Bilekte Şirin Sankofa Dövmesi

Alçak bir noktadan sonra hayatın parçalarını bir araya getirmeyi bulan insanlar bunu yazıya geçirebilir ve hayata pozitif bakmaya devam edebilirler. Sankofa’nın anlamı, ilerlemek için önce köklerimize geri dönmemiz gerektiğini öğretir. Hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için geriye uzanmalı ve geçmişimizin bize öğrettiklerinin en iyisini bir araya getirmeliyiz..

2. Bilekte Serin Çapa Dövmesi:

Çapa Bilek Dövmesi

Küçük sembol dövmeleri, daha az görünür yerlere, kulakların arkasına veya parmaklara yerleştirilebilir. Çapa, başka türlü belirsiz bir durumda istikrar veya güven sağlayan bir kişinin veya şeyin temsili olabilir. Çapa, “topraklanma” duygusunu temsil eden en yaygın dövmeli sembollerden biridir. Çapa tasarımları kesinlikle gerçekten harika dövmeler yapıyor. Küçük ve havalı dövme tasarımlarının en şirinlerinden olan çapa bilek dövmesi.

3. Havalı Melek Dövmesi:

Tam boy melek dövmeleri

Tam boy melek dövmeleri, sırtlarınızda veya vücudunuzun uzunluğu boyunca en iyi şekilde görünür. Dayanılmaz derecede güzel veya korkunç derecede korkutucu görünmeleri sağlanabilir. Meleğin tüm vücudunu veya sadece kanatlarını ve yüzünü dahil edebilirsiniz. Dövmeyi belirli bir kişiye uygun hale getirmek için çeşitli varyasyonlar kullanılabilir. Melek dövmeleri böylece kişiliğinizi de korur!

4. Havalı Tüy Dövmesi:

Tüy dövmeleri

Tüy dövmeleri yeni bir tasarım şeklidir. Tüy dövmeleri, kuşlarda olduğu gibi doğruluk, cesaret, cesaret, özgürlük, seyahat vb. gibi farklı karakterleri sembolize eder. Tüyler de mesaj olarak görülür. Yukarıdaki dövme, özellikle vücudun görünür bölgelerine giyildiğinde hem erkekler hem de kadınlar için ideal görünüyor. Kuşlarda kanatların bir parçası olan tüylerde olduğu gibi genellikle özgürlüğü sembolize ederler. Bu, kızlar için en havalı dövme tasarımlarından biridir..

5. Kızlar İçin Serin El Unalome Dövmesi:

Kızlar İçin Havalı El Unalome Dövmesi

Unalome dövmesi, “Aydınlanma” sembolü anlamına gelir. Yine de güçlü bir anlamı olan havalı dövme kategorilerindeki en eşsiz dövme. Yol, sarmalın merkezinden başlar ve yolda devam ettikçe kendimizi dolaşırken ve çevremizin daha çok farkına varmaya başlarken buluruz. Sembolün tepesine ulaştığımızda, aydınlanmaya ulaştığımız anlamına gelir. Unalome, büyük küçük dövme koleksiyonunun bir parçasıdır ve belki de bu sembol tüm havalı insanlar içindir. En güzel dövme tasarımları.

6. Göğüste Havalı Phoenix Dövmesi:

Göğüste Havalı Phoenix Dövmesi

Hayvan dövmeleri aradığınız şeyse, kesinlikle anka kuşu için gitmelisiniz. Anka kuşu sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda mitolojideki en havalı yaratıklardan biridir. Doğru olduğuna inandığınız şey için savaşma cesaretini ve ateşi temsil eder. Kuşun gerçekçi bir baskısını veya ana hatlarının kabile biçimini alabilirsiniz. Her iki şekilde de size aradığınız ateşli havalı görünümü verecektir..

7. Havalı Tribal Hayvan Dövmesi:

Havalı Tribal Hayvan Dövmesi

Hayvanların kabile ana hatları da havalı dövmeler yapar. Giysilerde, eşarplarda, hırkalarda, ev dekorasyonunda vb. hayvan baskıları günümüzde oldukça fazladır. Bir dövmeye dahil edilen aynı şey, bir kişi hakkında çok şey anlatır. Sembolizmine bağlı olarak belirli hayvanınızı seçebilirsiniz. Hayvan dövmesini renklendirebilir veya tasarımı sadece bir siluet veya anahat yapmayı seçebilirsiniz..

8. Sırtta Havalı Kolay Ejderha Dövmesi:

Sırtta Havalı Kolay Ejderha Dövmesi

Ejderhalar, dövme tasarımlarında kullanılan en yaygın efsanevi yaratıklardır. Siyah kabile ejderha dövmeleri, havalı ve heybetli görünmenizi sağlar. Ayrıca birçok kültürde ejderhaların cesaret ve gücün sembolü olduğu varsayılır. Böylece kolunuzdaki bir ejderha dövmesi kesinlikle sizi havalı ve göz korkutucu gösteriyor..

9. Kız Ayakları İçin Havalı Baykuş Dövmesi:

Kız Ayakları İçin Havalı Baykuş Dövmesi

Baykuş dövmeleri, bir dövme için başka bir harika tasarımdır. Baykuş dövmesi, göze çok hoş gelen karmaşık ve güzel bir tasarım çalışmasıdır. Uzun zamandan beri baykuş dövmesi eğitim ve bilgelik için semboliktir. Baykuş zeka kuşu olarak bilinir. Bu nedenle, bilge bir insansanız, kişiliğinizi temsil eden baykuş dövmesini seçin. Baykuşa dövme yaptırın ve kişiliğinizin bilge tarafını sergileyin.

10. Havalı Geometrik Dövme:

Havalı Geometrik Dövme

Geometri bugünlerde yeni havalı. Geometriden ilham alan giysiler, duvar dekoru, ev dekorasyonu buluyoruz; mobilyalar vb. öyleyse neden havalı bir dövmeye dahil etmiyorsunuz. Geometrik dövmeler, daireler, üçgenler, artı, eksi vb. gibi tüm sembol ve şekillerden yararlanır. Bu özel minimalist geometrik dövmede, dövme, Tanrı’nın yaşamın iniş ve çıkışlarından daha büyük olduğunu belirten bir anlam verir. Çok doğru ve yine de harika bir bölüme ayak uyduruyor. Bu kızlar için harika bir dövme.

11. Erkekler için Serin Tribal Tam Kol Dövmesi:

Erkekler için Cool Tribal Tam Kol Dövme

Kabile dövmeleri tipik olarak siyah eğriler ve çizgilerdir. Karmaşık görünüyorlar ve cesaret sembollerinden korunmaya, hayvanlara, çiçeklere vb. kadar farklı şeyleri temsil ediyorlar. Genellikle temsil ettikleri belirli bir kabilenin kültüründen bir şeyler tasvir ediyorlar. Bunlara bakmak harika ve en yaygın olarak erkeklerin pazılarında görülür ve kas hatlarını vurgular..

12. Hakuna Matata Sembol Dövmesi:

Hakuna Matata Sembolü Dövme

Hakuna Matata’nın Swahili sembolü olmasa da insanların dövme yaptırdığı Hakuna Matata anlamına gelen bir sembol var. Hakuna Matata sembolü de bunun için Latin alfabesini kullanır. Bu, Swahili’deki günlerinizin geri kalanı için endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Hakuna Matata, problemsiz felsefe anlamına gelir. İnsanlar bu mürekkebi bilek, kollar, ayak bileği, boyun vb. Üzerine yazdırabilir. Bu özel dövme, hayatımızdaki tüm sorunları çok fazla endişelenmeden çözmeye ilham verir..

13.  Havalı Dövme Desen Tasarımı:

Havalı desenli dövmeler

Dövme tasarımcıları genellikle daireler, üçgenler ve spiraller gibi basit şekiller kullanarak son derece havalı desenler yaparlar. Temel olarak, havalı bölümü yükseltmek ve modern bir görünüm için belirli bir özel desen kullanılarak yapılırlar. Dövmede soyut bir tasarım elde etmek için bir desen kullanmak, havalı desenli dövmelerin temel noktasıdır. Güzel bir görünüm arıyorsanız çiçek desenlerini bile tercih edebilirsiniz. Bu, erkekler için harika harika dövme tasarımlarından biridir..

14. Erkekler için Serin Kafatası Dövmesi:

Erkekler için Serin Kafatası Dövmesi

Kafatası dövmeleri, insanların gotik ve emo türü için en havalı olanıdır. Karanlık ve ürkütücü görünürler ve genellikle görünümünüzü daha göz korkutucu hale getirmenize yardımcı olurlar. Böylece kafatası dövmeleri çekingen ve yumuşak sözlüler tarafından seçilmez. Bunlar mafsal kırıcılar ve motosikletli gangster tipi insanlar için tasarlanmıştır. Klasik kafatası ve kemiklerin tehlike işaretine sahip olabilir veya bütün bir iskelete dövme yaptırmayı seçebilirsiniz. Ya da daha yaratıcı olabilir ve kanatlar ekleyip ölüm meleği gibi görünmesini sağlayabilirsiniz..

15. Eldeki Serin Ok Dövmesi:

Eldeki Havalı Ok Dövmesi

Ok dövmesi, dövme sanatında en çok yapılan tasarımlardan biridir. Dövme tutkunları için de en çok tercih edilen, sade tasarımdır. uzun zamandan beri. Bu nedenle, bu dövme ilk kez başlayanlar için de iyi bir seçimdir. Ok dövmeleri tasarlamak, ayrıntılı olmadıkları ve kısa sürede yapıldığı için daha az maliyetlidir. Bu dövmeler çok basit olsa da yine de şıklar. Ok tipi dövmeler oldukça çekicidir, bu nedenle çoğu erkek ve kadın bunu kendileri için en iyi dövme seçeneği olarak görür. Yeni havalı dövme olarak trend oluyorlar. Farklı kişiler için farklı şeyler ifade edebilir. Oklar hayallerinizi ifade edebilir, daha yükseğe nişan alabilir ve aynı zamanda hayallerinizi gerçekleştirme yolunda ilerlemeye işaret edebilir..

Havalı dövmeler, genellikle bu görüntü tasarımının veya sembolün arkasındaki hikayenin ne olduğunu merak eden insanlar üzerinde fark edilir bir şeydir. Havalı dövmeler, vücut sanatı ve dövmelerle ilk kez deneyenler için trend. Küçük, şık ve cepte de çok ağır değiller. Havalı, küçük dövmeler, içindeki stil öğesiyle birlikte gelir ve uygun fiyatlıdır. Dövmeler sembolize edebilir, ifade edebilir ve ilham verebilir. Havalı dövmeler tam da bunu yapar. Bileğinize, önkolunuza, parmaklarınıza, boynunuzun arkasına, köprücük kemiğinize, kulağınızın arkasına vb. havalı dövmeler yapın ve o havalı bölümlerinizin yüksek çınlamasını sağlayın..