Bir baba, hayatınızın her adımında rehberinizdir. Çocukken sizi korur ve yetişkinken size rehberlik eder. Yolun her adımında, bir baba senin için orada. Ve sizi bu dünyaya getirdiği ve her zaman yanınızda olduğu için ona teşekkür etmek asla yeterli olamaz. Baba dövmesi yaptırmak, babanıza dünyayı sizin için biraz daha iyi bir yer haline getirmek için yıllarca verdiği emek için en derin takdirinizi göstermenize yardımcı olabilecek bir şeydir. Bu, babanıza olan saf sevginin bir işaretidir..

Havalı Baba Dövme Tasarımları

Bu sadece basit bir işçilik değil; bu babaya olan sevginin bir temsilidir. Babanın aziz ve tapan hatıraları bu dövme düşüncelerini bulur. Seçiminizi kolaylaştırmak için, dünyanın en ünlü baba dövmelerinden bazıları aşağıdadır..

Geleneksel Baba Dövme Tasarımları:

İşte erkekler ve kadınlar için ünlü baba dövme tasarımları aşağıdaki gibidir..

1. Ebeveyn Özveri Dövmesi:

ebeveyn-özveri-dövme

Bu anne baba dövme fikri bugünlerde moda oluyor. Bu onlardan biri. Bu dövme, kişinin ebeveynlerine karşı mükemmel bir bağlılık gösterir. Bu dövme, kişinin ebeveynlerine olan sevgisini ve saygısını gösterir. Bu dövme hem anne hem de babayı içerir. Aynı zamanda ‘babam benim annem’ anlamına gelen güzel bir dövmedir. Bu dövme annesini kaybetmiş kişiler tarafından da yapılır ve babaları hem annenin hem de babanın sorumluluklarını yerine getirmiştir. Aynı zamanda diğerleri için her ikisi için de özel bir dövmedir. Bu dövme güller, kalpler, çekici yazı tipleri vb. İçerir. Bu dövme sırtta, belde, göğüste, kollarda ve bacaklarda çeşitli renkler kullanılarak da yapılabilir. Kızlar da bellerinde taşıyabilir. Herkes için en iyi anne baba dövmesi.

2. Gerçek Görüntü Baba Dövmeleri:

Gerçek Görüntü Baba Dövmeleri

Erkekler için bu tür bir baba dövmesi, bugünlerde gençler arasında daha popüler hale geliyor. Bu dövme, gerçek bir eskiz olarak yapıldığı için çizime son derece bağlılık gerektiriyordu. Babanın gerçek resmi, çeşitli renklerle veya renksiz olarak kollarda veya sırtta yapılır. Kızlar da bu dövmeyi beline, erkekler ise göğsüne yaptırıyor. Bu aynı zamanda babanın hayattaki çeşitli zorluklara karşı savaşmak için birincil ilham kaynağı olduğunu gösteren ilham verici bir dövmedir. Bu aynı zamanda gençlerin, babalarının onlara baktığı gibi onlarla ilgilenmesine de yardımcı olur. Bu, erkekler için baba dövmelerinin en iyi gerçek görüntüsü.

3. Sevecen Baba Portresi:

şefkatli baba portresi

Baba için bu dövme tasarımı, bir babanın küçük meleği için sahip olduğu sevgiyi, enfeksiyonu ve bakımı gösterir. Bu dövme, muhteşem bir görünüm vermek için en iyi şekilde arkadan alınır. Güzelliğine eklemek için, çekici yazı tipleri bir mesaj yazmak için. Her baba için prensesi onun dünyasıdır, herhangi bir kız için ise babası onun süper kahramanıdır. Bu dövme baba ve kızı arasındaki aşkı ifade eder. Dövmede baba, çocuğunu bir elinde özenle taşıyor, bu da sevgiyi göstermek için en iyi poz. Bu dövme, farklı renkler ve diğer çekici yazı tipleri ile sırtta, omuzda ve kollarda da yapılabilir..

4. Sporcu Baba Dövmeleri:

Sporcu Baba Dövmeleri

Babalar için yapılan bu dövme tasarımları sporcular arasında çok ünlüdür. Bu dövme, hem oğlun hem de babanın aynı tutkuyu ve ilgiyi taşıdığını gösteriyor. Bu dövme aynı üniformalı iki kişiyi, babayı ve oğlu taşır. Bu dövme, her ikisi de aynı tutkuyu taşıdığı için, kriketçiler, futbolcular, hokey oyuncuları veya sporla ilgili diğer herhangi bir baba ve oğul çifti tarafından yaygın olarak boyanmıştır. Sırtta, kaburgalarda, belde, omuzda veya göğüste taşınabilir..

5. Müzikal Aşk:

müzikal aşk

Babanızla ortak bir müzik sevgisini paylaşıyorsanız ve onu müzikal bir dövme ile onurlandırmanız gerekiyorsa ancak doğru olanı bulamıyorsanız, bu sizin şanslı gününüz olabilir. Bu dövme sadece ideal bir müzikal dövme değildir. Aynı zamanda kişinin babasını onurlandırmasıyla dünyaca ünlüdür. Babanızın en büyük ve en önemli ilham kaynağınız olduğunu ve bugün müziği bu kadar çok sevmenizin sebebini gösteriyor. Müzik sembollü melek kanatları, babanızın hayatınızın meleğinden başkası olmadığını gösterir. Bu dövme omuzlarda ve sırtta çok taşınır. Bu, erkekler için mükemmel baba dövme tasarımlarından biridir..

6. Aşkın Kilidini Açın:

Aşkın kilidini aç

Son yıllarda hayatınız tarafından çekildiyseniz ve babanıza olan sevginizi, belki de doğum gününde temsil etmenin bir yoluna ihtiyacınız varsa, o zaman bu, ihtiyacınız olan işi yapacak harika bir dövme. Babanızdan uzaklaşarak nasıl bir çatlak oluştuğunu ve bu engeli etkisiz hale getirmek için anahtarı nasıl kullandığınızı gösteriyor..

7. Rip Dad Tasarımları:

Baba Tasarımları Rip

Bu dövme sembolik çünkü baban senin için hayatını ne kadar ortaya koyabiliyorsa, sen de onun için aynısını yapardın. Bir baba dövmesi yaptırabilirsin. Bu dövme bir haç, bir kuş ve bir gül içerir. Güzel renk güzelliğine katkıda bulunur. Tasarım, hayatta geçirdiği zamanı gösteren tarihi içerir. Daha akılda kalıcı hale getirmek için, babasının adını da buna ekleyebiliriz. Bu çok omuzlarda taşınır.

8. Gül Kolajı Baba Dövmeleri:

Gül Kolajı Baba Dövmeleri

Bu dövme, babanız sayesinde bugün sizi her zaman çağıracağı bir çiçeğe dönüştürebilmeniz anlamında semboliktir. Tasarımında aşk ve tutkunun sembolü olan güller bulunmaktadır. Bu dövme, renkler eklendiğinde daha canlı görünüyor. Benzersiz yazı tipi, ona harika bir görünüm verebilir. Bu dövme, kişinin babasına olan sevgisini ve saygısını gösterir..

9. Köpek Künyesi:

köpek etiketi

Baban ordudaysa, onu onurlandırmak için en iyi dövme bu. Künye, ordu personeli için son derece önemli kabul edilir. Bu onu gururlandıracaktı. Bu dövme, askeri ve ordu adamları, savaşçılar vb. Tarafından yüksek oranda gerçekleştirilir. Dövme ayrıca babanızın parti numarasını, adını, onun için önemli olan savaş yılını vb. içerebilir. Bu dövme gri tonlarında siyah görünüyor, ancak bazıları da güzel renklerle modaya uygun hale getirin.

10. Gösterim Baskı Baba Dövmesi:

İzlenim Baskı Baba Dövme

Baba dövme tasarımları ile ilgili olarak, en tipik olanlar arasında göze çarpan, kişinin babasına olan bağlılığıdır. Bu mutlu babalar, çocukları tarafından yürütülen olağanüstü dövme tasarım planlarını sergiliyor. Kızlar için harika baba dövmelerinden biridir..

11. Küçük Kız Ve Baba Dövme Tasarımları:

Küçük Kız Ve Baba Dövme Tasarımları

Bir kadın için bu, babanı onurlandırmak için en uygun dövme. Kendini özel hissetmekle kalmayacak, her baba için kızının en değerlisi olduğu için bu onu son derece mutlu edecektir. Bu dövme aynı zamanda bir kızın babasına olan sevgisini de gösterir. Yazılı mesajın yanındaki iki sinek kuşu güzelliğine güzellik katıyor. Etrafındaki yıldızlar ve noktalar ona cennet gibi bir görünüm verir. Kızlar için en iyi baba dövme tasarımlarından biridir..

12. Plaj Temalı Dövmeler:

Plaj Temalı Dövmeler

Bu baba dövme tasarımına güzel bir plaj teması verildi. Bu dövmeyi daha çok babaları sörf yapmayı seven ya da plajları seven kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu dövme farklı renklerde güzel görünüyor. Kumdaki sörf tahtası, kıyıdaki ağaçlar, gökyüzü, dağlar vs. ona harika bir görünüm kazandırıyor. Bu dövme omuz, sırt, bel ve bacakta çekici görünüyor. Bu dövme aynı zamanda kişinin babasıyla kumsallarda geçirdiği unutulmaz zamana da bir bakış sağlar. Her şey aşkı ya da sevgi dolu anıları simgeleyen bir kalpte tasarlanmıştır..

13. Çapayı Ağırlaştırın:

Çapayı Ağırlaştırın

Bu dövmenin çok anlamı var. En temel kavram, babanızın hayattaki çapanız olmasıdır. Sizi topraklanmış ve uyumlu tutar. Hayat ne kadar dinamik olursa olsun, sonunda kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmeniz ve eğer bir erkekseniz, kendi çocuğunuzun çapası olabilmeniz için en kötüsünü atlamanıza yardımcı olmak için her zaman orada olacaktır..

14. Kovboy Aşkı:

kovboy aşkı

Her çocuk için babaları onların asıl kahramanıdır. Onları dünyanın şerrinden korur. Ve babanızı vücudunuzda bir kovboy dövmesi olarak temsil etmek, onun güçlü ve cesur olduğunu düşündüğünüzü göstermektir. Bu dövme kovboy kastı arasında çok ünlüdür. Bu dövmede kullanılan renkler ve yazı tipleri onu daha zorlu kılıyor. Bu dövme çoğunlukla sırtta, omuzda ve bacakta çıkarılıyor..

15. Rüzgarda Geçti:

Rüzgarda Gitti

Bu, her zaman onun gözünde olacağın bir çocuk olarak temsil edildiğini gösterdiğinden, rahmetli babanı onurlandırmak için mükemmel bir dövme. Ne olursa olsun babanızın bilgeliğine her zaman ihtiyaç duyacağınız için, onun rehberliği ve koruması için sürekli yalvardığınızı gösterir. Bu, kadınlar için havalı baba dövme tasarımlarından biridir..

Daha Dövme Tasarımları:

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 1

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 2

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 3

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 4

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 5

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 6

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 7

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 8

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 9

Erkekler Ve Kadınlar İçin Baba Dövme Tasarımları 10

genel bakış:

Bu nedenle, bu günlerin gençleri, babaya, anneye veya her ikisine de adanmış dövmeler giyiyor. Babaya sevgi, saygı ve onur gösteren çeşitli tasarımlar vardır. Bazıları bu dövmeyi babalarının anısına yaptırırken, bazıları da koruma, inanç ve bağlılığın sembolü olarak yaptırıyor. Dövme tasarımları ayrıca yüzünü bir gülümsemeyle parlatan şey, tutku, favori yer, unutulmaz gün vb. gibi unutulmaz anlar yaratabilir. Bu yüzden mükemmel bir dövme seçin ve babanız için giyin..