Kol dövmeleri, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tasarımlar sunar. Çiçek, kabile, Polinezya, ejderha vb. tasarımlarla dövmenin sembolizmini ifade etmek için iyi bir alan sağlarlar. Yarım kollu dövme tasarımı, yalnızca kolun yarısını, yani omuzdan dirseklere kadar içerir..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Yarım Kol Dövme Tasarımları

15 En İyi ve Şık Yarım Kol Dövme Tasarımları:

İşte bir bakışta kalbinizi vurabilecek en iyi yarım kollu dövmelerden bazıları..

1. Yarım Kol için Kuş Dövmesi:

Yarım Kol İçin Kuş Dövmesi

Dövme yarım kol için renkli bir kuş, kadınlar tarafından yaygın olarak mürekkeplenen sert bir görünüm verir. Tasarım bir kuş, gül ve ona bağlı bir anahtarla bir kafatası kilidi içerir. Dövme, özgürlüğü, ölümü, aşkı, sadakati, umudu vb..

2. Hogwarts Yarım Kol Tasarımı:

Hogwarts Yarım Kol Tasarımı

Harry Potter serisinden ilham aldı! Erkekler için yarım kollu kol dövmesi, Hogwarts Okulu’nun tasarımı gibi seriden çalınan tasarımları portrelemek için mükemmel bir alandır. Tasarım, filmden en sevdiğiniz karakteri de taşıyabilir.

3. Yarım Kol Kaplan Dövme Tasarımı:

Yarım Kol Kaplan Dövme Tasarımı

Erkeklerin yarım kol dövmeleri için her zaman tehlikeli hayvanlar ilk tercih olmuştur. Bunlar arasında en çok doğanın güzelliği ile birlikte, gücü, yenilmezliği ve gücü temsil eden renkli bir dokunuşla kaplanlar seçilir..

4. Beni Eve Götür Yarım Kol Dövmesi:

Beni Eve Götür Yarım Kol Dövme

Sevimli bir bebek şeytan çizmeye bayılıyorum! Neden vücuduna mürekkep atmıyorsun! Evet, bu narin ve tatlı dövme birçok kişinin kalbini kazandı. Şeytan, silahında sörf pozu ile kırmızıya boyanmıştır. Aynı zamanda bir mesaj taşır; ilk bakışta aklıma gelen beni eve götür.

5. Ejderha Yarım Kol Dövmesi:

Ejderha Yarım Kol Dövme

Serin yarım kollu dövme kategorisi de bir ejderha desenini içerir. Dövme, alevli görünüme sahip tehlikeli görünümlü bir ejderha dövmesi taşır. Ejderhanın tasarımı büyülü güçleri, hayal gücünü, asaleti, azim vb..

6. Yarım Kol için Siyah ve Gri Kafatası Dövmesi:

Yarım Kol için Siyah ve Gri Kafatası Dövmesi

3D dövmeler, kafatası dövmelerine yeni bir tehlikeli tanım kazandırdı. Koldan çıkan bir kafatasına sahip yarım kol dövmesi, siyah ve gri gölgelemeli yedek kenarlıklarla güvencesiz bir görünüm verir. Tasarım ayrıca bir gül ve yabani kök içerir.

7. Yarım Kol için Tırnak Dövmeli Kurt:

Yarım Kol İçin Tırnaklı Kurt Dövmesi

Hem kalın alıntılar hem de gece senaryosu taşıyan dövme yarım kol kılıfı sanatseverler tarafından taşınıyor. Dövme, kullanıcının hissi veya inancı olarak çalışan gökyüzündeki alıntılarla geceleri gökyüzüne bakan bir kurt taşır. Bu üniversiteli kızlar arasında ünlü.

8. Ganapati Yarım Kol Dövmesi:

Ganapati Yarım Kol Dövme

Görünümünüze dini bir dokunuş vermek istiyorum! Ganpati dövme yarım kol fikirleri, mürekkeplenmeniz için çeşitli desenlere sahiptir. Dövme, Lord Ganpati’nin oturma, dans etme, yüz dövmesi gibi çeşitli pozlarla geldiği gençler arasında oldukça ünlüdür. Ganapati festivali geldiğinde, gençler çeşitli duruşlarda bir tanrı Ganpati tasarlamayı severler..

9. Yarım Kol için Yıldırım Dövmeli Huş Ağacı:

Yarım Kol için Yıldırım Dövmeli Huş Ağacı

Hem huş ağacı ormanlarını hem de gökten gelen şimşekleri kaplayan yarım kollu dövme kılıf tasarımı, kullanıcıya yaratıcı bir görünüm kazandırır. Beyaz şimşek efektli siyah gökyüzü ve etrafındaki kırmızı huş, gücü, beslenmeyi, enerjiyi, dayanıklılığı vb. temsil eder. Bu, gençler arasında harika bir tasarım..

10. Yarım Kol Portre Dövmesi:

Yarım Kol Portre Dövme

Portre dövmeleri, yarım kollu dövmeler arasında sevginizi veya duygularınızı birine adamanın en iyi yoludur. Kollar, kişinin yüzünü çok güzel bir şekilde öne çıkarmak için büyük bir alan sağlar. Siyah ve gri mürekkeple verildiğinde keskinliği yaşatıyor. Kişisel eş fotoğrafınızı da tasarlayabilirsiniz; bu tasarım deseninde biraz eskiz stili elde edin.

11. Yarım Kol için Tribal Aslan Dövmesi:

Yarım Kol için Tribal Aslan Dövmesi

Yarım kollu tribal dövmeler aslan figürü ile tasarlandığında kollara sağlam bir görünüm kazandırır. Aslanın baş kılı, kabile tasarımları kullanılarak kavisli koyu mürekkeple yapılmıştır. Dövme, güç, güç, liderlik, sportmenlik vb. gibi duyguları gösterir. Bir tavrınız varsa, dikkat çekmek için bu tasarımla birlikte gider..

12. Phoenix Yarım Kol Dövmesi:

Phoenix Yarım Kol Dövme

Phoenix dövme kapağı yarım kol, izleyiciye renkli ve keyifli bir görünüm kazandırır. Anka kuşu, insanın düşüşünü ve yeniden doğuşunu, ölümsüzlüğü, yenilenmeyi, sadakati vb..

13. Şişedeki Kalp Yarım Kol Dövmesi:

Şişede Kalp Yarım Kol Dövmesi

Birine gerçek aşkı ortaya çıkaran bir dövme tasarımı, yarım kol için şişe dövmesindeki kalptir. Dövme, üzerinde biri için gerçek aşkı gösteren bir aşk etiketi ile şişeye kilitlenmiş bir kalp taşır..

14. Yarım Kol Bebek Karahindiba Dövmesi:

Yarım Kol Bebek Karahindiba Dövmesi

Bir bebek karahindiba çiçeği ile işlenerek yapılan çiçek yarım kol dövmesi, çekici bir görünüm verir. Dövme, kadınlar veya kızlar tarafından yaygın olarak mürekkeplenir. Dövme aynı zamanda dövmenin adandığı kişinin adını ve tarihini de taşır..

15. Kutsal Geometrik Yarım Kol Dövmesi:

Kutsal Geometrik Yarım Kol Dövme

Kutsal geometrik dövmeler, küçük yarım kollu tasarım için en iyi tasarımlardır. Koyu siyahla boyanmış tasarım, bir kelebeğin tasarımıyla sonuçlanan geometri şekilleriyle ve merkezde iki göz ile yapılmıştır..

Yarım kol dövmesi, en iyi ve istenen tasarımın mürekkeplenmesi için en iyi yerdir. Tüm bunların yanı sıra izlenebilecek diğer tasarımlar Kelt, balık, güvercin, kurt, uzay, İsa vb. Normal yelekler kullanıyorsanız veya fitness tutkunuysanız, arkadaşlarınızı veya partnerlerinizi etkilemek için bu tür dövmeleri deneyin. İyi yorumları kabul etmek için basit veya çok renkli yarım kollu dövmeler yapın; Bu benzersiz desen tarzında daha fazla seçenek elde edeceksiniz. Bir müzisyen gibi mesleğinize göre, uzman dövme tasarımcılarından uygun bir tasarım deneyebilirsiniz..