Dövmeler, birçok genç ve hatta yetişkinler için çok popüler bir moda seçimidir. Bunlar çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Bunları, o kısımda spor yapmaktan rahat olduğunuz sürece, bugünlerde vücudun hemen her yerinde olabilir. Kalıcı bir şey istediğinden pek emin değilsen, birkaç gün sürecek bir şey deneyebilirsin..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Geçici Dövme Tasarımları

Benzer şekilde, bunları temizlediğinizde tasarımları değiştirebilir ve ardından yeni bir şey deneyebilirsiniz. Cildinizin derinliklerine inen renklerle iğnelenmekten farklı olarak bunlar zararlı değildir ve bunlar değiştirilebilir, ki bu kalıcı olanların size sunmadığı bir seçenektir. Şimdi, bu günlerde sadece küçük yamalar halinde çıkartma tasarımları elde edemezsiniz..

Kol tasarımı gibi sırt veya vücut bölümleri için de bir şeyiniz olabilir ve bu omuz eklemlerinden ve kaburgaların alt kısmından geçer. Ön kısım gibi üstte bir şey olabilir ve bunlar genellikle yüksek yakalı düğmeli bir gömlek giymediğiniz sürece gizli kalmaz. Yani hangisini seçeceğinize ve hangi sporu yapacağınıza bağlı. Doğru yol, bir tasarımın çizilmesini ve özelleştirilmesini istemektir..

Görüntülü Geçici Dövmeler:

En iyi 50 geçici dövme tasarım koleksiyonumuzdan geçici desenler için genellikle mevcut tür ve tasarımlardan ilham alabilirsiniz..

1. Karanlık Geçici Dövme Tasarımlarında Glow:

Karanlık Geçici Dövme Tasarımlarında Glow

Karanlık melek dövmesindeki bu parıltı, karanlık bir odada veya UV ışığı altında veya hatta siyah disko ışığı altında geceleri parlar. Melek benzeri kalitede tamamlanan ve diskoda bir gece geçirmek için ideal olan bu ürün, vücudun görünür herhangi bir yerine takıldığında eterik görünüyor.

2. Geçici Kelebek Parıltılı Dövmeler:

Geçici Kelebek Parıltılı Dövmeler

Geçici formdaki kelebek dövmeleri, her kadın ve kız çocuğu için olmazsa olmazlardandır. Çok çeşitli tasarım ve renklerde mevcut olan bu özel yapım parıltılı dövmeler, kişinin vücuduna kıvılcım ve şaplak katar. Dahası, geçici yapıları nedeniyle, farklı dövme tasarımları ile oynayabilir ve vücutlarının yerini kaprislerine ve fantezilerine göre değiştirebilir..

3. Geçici Mehndi Dövme Tasarımları:

Geçici Mehndi Dövme Tasarımları

Yine, kına olarak bilinen kalıcı olmayan başka bir şey daha vardır. Hint kültürünün derin bir parçası olan Mehndi vücut sanatı, dünyanın her yerinden kadın bedenlerinde yerini bulmak için dünyayı dolaştı. Vücudun herhangi bir yerinde aynı derecede havalı görünüyorlar.

4. Geçici Balon Dövmeleri:

Geçici Balon Dövmesi

Geçici dövmeleri özel yapan şey, özellikle stil için güvenlikten ödün vermek zorunda olmayan çocuklar için güvenli olan toksik olmayan mürekkeple basılmış olmalarıdır. Bu geçici balon dövmesi, tatil sezonu veya doğum günü partisi sırasında mükemmel bir parti etkinliği sağlar..

5. Geçici Bilezik Dövmesi:

Geçici Bilezik Dövme

Kol bandı ve bilezik geçici dövmeleri yaratıcı ve çok yönlüdür. Üst kol, bilek, ayak bilekleri ve boyun çevresine takılabilirler. İki veya daha fazla zıt tasarımla giyildiğinde süslü görünüyorlar. Geniş tasarım yelpazesindeki bilezik dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar üzerinde iyi görünüyor.

6. Geçici Moda Dövmeleri:

Geçici Moda Dövmeleri

Geçici moda dövmeleri, birinin vücuduna erişmenin harika bir yoludur. Abartılı görünüyorlar ve bu günlerde yüksek talep görüyorlar. Moda modellerinin, rampadan aşağı inerken onları spor yaptığı bilinirken, ünlülerin onları idareli bir şekilde giydiği görülebilir..

7. Geçici Kol Dövmeleri:

Geçici Kol Dövmeleri

Kalıcı kol dövmeleri yaptırmak için harcanan acıdan ve sonsuz saatlerden kaçınmak isteyen erkekler, tam kol dövmesinin bu geçici versiyonuna bayılacaklar. Erkekler için bir moda ifadesidir ve onlara gerçek şeyin tam bir deneyimini verir. Çeşitli tasarım ve stillerde gelirler ve birinin görünümünden memnun değilseniz endişelenmeyin, bu sadece geçicidir. Yıka ve bir tane daha yap.

8. Geçici Ayak Dövmesi:

Geçici Ayak Dövmesi

Renkli ve ışıltılı geçici dövmelerle ayaklarınızı şımartın. Her biri, güzel görünen ayaklara şekil ve form veren tasarımda benzersizdir. Ayaklar vücudun en belirgin kısımlarından biridir ve ayak dövmeleriyle süslendiğinde süslü görünür. Onları eşleşen oje ve basit bir çift terlikle bir araya getirin ve ayaklar herkesin başını döndürecek..

9. Zarif Geçici Yüz Dövmesi:

Zarif Geçici Yüz Dövmesi

Bir kadının yüzü çoğu zaman sürekli parlamaya maruz kalır. Zarif görünümlü geçici dövmelerle süslendiğinde büyüleyici bir sanat eseri haline gelir. Muhteşem tasarımlarda oluşturulan bu zarif geçici dövmeler, insanı büyüleme ve büyüleme gücüne sahiptir. Yüze ışıltı ve ışıltı katmanın eğlenceli bir yolu ve sizi herhangi bir partinin veya modaya uygun etkinliğin öne çıkanı yapacaklar..

10. Farklı Çiçek Dövme Tasarımları Kümesi:

Farklı çiçek tasarımları kümesi

Bu çok kız gibi bir tasarım ve çok fazla iğne ağrısı olmadan sahip olabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz bir renk verebilir ve renkli hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte biraz gölgeleme yapabilir ve ayrıca sizin için biraz önemi olan bir yazı veya anlamlı bir ifade eklemeyi deneyebilirsiniz..

11. Çeşit Bilek Dövmeleri Kümesi:

Çeşitli tasarımlar kümesi

Bunun gibi bir tasarım alıp yerleştirebilir ya da nesneler, hayvanlar veya yazılar aldığınız farklı setler satın alabilirsiniz. Nemlendirmeden önce, düzgün bir şekilde yerleştirin ve yerleşime göre hafifçe düzeltebilirsiniz, bu tür tasarımlarda birkaç günlüğüne veya bir sonraki banyonuza veya fırçalamanıza kadar olsalar bile çok önemlidir. Diğer çeşitli formları deneyebilir ve bunları birleştirmek için yatay satır sıralarına sahip olabilirsiniz..

12. Yarı Yıkanabilir Kalem Geçici Dövme:

Yarı yıkanabilir kalem tasarımı

Bu, kolayca deneyebileceğiniz yarı yıkanabilir, çizilmiş bir dövme tasarımıdır. Bir arkadaşınızdan bunu sizin için yapmasını istemeniz gerekecek. Bu günlerde, mürekkebi birkaç gün boyunca üzerinizde kalan çeşitli renkli kalemler alıyorsunuz ve bunları denemek eğlenceli. Bu tür dövmeleri yapmak ve herhangi bir cilt reaksiyonunu önlemek için cilt dostu bazı özel kalemler kullanılır. Bu tür geçici dövme tasarımları çoğunlukla düğünlerde çeşitli renklerde gerçekleştirilir, böylece kıyafet için çekici ve uyumlu bir dövme elde edilir. Bu tür dövmelerden yapılan tasarımlar, genellikle göz alıcı mükemmel bir görünüm kazandırmak için kalındır..

13. Soyut El Geçici Dövmeler:

El için soyut tasarım

Bu ellere yapılan çok sanatsal bir kına çalışmasıdır. Bu kuruduğunda ve şeyi yıkadığınızda, elinizde kalıcı olmayan bir dövme tasarımı alacaksınız. Kalıcı bir model denemeden önce bu, deneme bazında iyi olabilir. Bu, bir şeyi ihtiyaç duymadan önce denemek için iyi bir yoldur..

14. Etiket Transferi Kuş Dövmeleri:

Etiket Transferi Kuş Dövmeleri

Mağazalardan kuş tasarımları alabilir ve daha sonra bunları vücudunuzun herhangi bir yerine aktarmak için su kullanabilirsiniz. Boynunuz için yukarıdaki gibi bir şey giymeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca piyasada büyük tasarımlar da satıldığı için oldukça büyük bir şeye sahip olabilirsiniz. En iyi geçici dövme çıkartmasıdır.

15. Yarı Yıkanabilir Çiçek Etiketi:

Yarı yıkanabilir çiçekli çıkartma

Bu, su çıkartma tasarımı için kullanılan yarı yıkanabilir bir dövmedir. Bunları kolayca satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Kalıcı renk için gitmeden önce bu uygun olabilir. Arkadaki bu basit dövme tasarımını kolayca çıkarabilirsiniz. Bu tür çıkartma dövmeleri, piyasada çeşitli tasarımlarda yaygın olarak bulunmaktadır. Bu tür kız geçici dövmeleri sırtta, omuzlarda, alt sırtta vb..

Çıkartmadaki çiçek deseni, geçici dövmeler için tüm zamanların en sevilen tasarımlarından biridir. Güzel kıvrımlı asma dalları güzelliğine katkıda bulunur. Bu dövmeler uygulandığında bir günden fazla kalmaz. Su ile temas ettiğinde neredeyse kaybolmaya başlar..

16. Su Transferi Göğüs Dövmesi:

Su Transferi Göğüs Dövmesi

Bu, vücudunuzun ön kısmı için su transferli bir dövme tasarımıdır. Bu tür gerilmiş tasarımlar da bugünlerde yaygın olarak bulunmaktadır. Kalıcı bir şey istiyorsanız, ondan önce, pozisyonu beğenip beğenmeyeceğinizi görmek için bunları deneyin..

17. Ön Kollarda Bir Döngü Çıkartması Dövmesi:

Ön Kollarda Bir Döngü Çıkartması Dövmesi

Bu bir döngü tarzı çıkartmadır ve bu küçük geçici dövme tasarımlarını kollarınızda ve vücudunuzda spor yaparak eğlenebilirsiniz. Bu durumda, kolayca spor yapabileceğiniz ve ayrıca birkaç gün süren çıkartma veya su transfer tasarımlarını deneyebilirsiniz. Bunları doğru yerlerde deneyebilmenizin avantajının yanı sıra kalıcı bir şey almadan önce o yerde isteyip istemediğinizi de bilebilirsiniz..

18. Bir Su Transfer Kuşu:

Bir su transfer kuşu

Bu bir su transfer kuşudur ve böyle bir şeyi kalıcı olarak yaptırmadan önce bu tür dövme tasarımlarını ellerde ve bileklerde deneyebilirsiniz. Erkekler için bu tür geçici dövmeler kolejlerde, partilerde, akşam buluşmalarında, gezilerde vs. moda oluyor. Bu dövme, çizilecek en sevdiğiniz kuşu seçmenizi sağlar. Farklı renklerle de yapılabilir. Bilek, boyun ve omuza en çok yakışan.

19. Vücut İçin Çeşitli Geçici Desenler:

Vücut için çeşitli desenler

Bunun gibi çeşitli tasarımları seçip spor yaparak size özel bir tasarım yapabilirsiniz. Çeşitli tasarımlardan oluşan büyük bir sayfa satın alın ve ardından bunları vücudun çeşitli kısımlarında kullanmak için su kullanın. Bunlarla da modern tasarımlara sahip olabilirsiniz ve bunlar sadece kırmızı ve kahverengi gibi renklerle gelmiyor. Bu günlerde karanlık birçok kadın, çeşitli durumlar ve partiler için renkli kına dövme tasarımları yapıyor..

20. Renkli Dövme Tasarımları:

Renkli Dövme Tasarımları

Bu başka bir küçük renkli geçici dövme tasarımıdır ve bu tür tasarımları vücudun çeşitli yerlerinde spor yapabilirsiniz. Bu günlerde sanatçılar size özelleştirilmiş seçenekler sunuyor ve bunu size bunun için temel bilgileri sağlayacak ve belki de kalıcı desenin beğenip beğenmediğinizi görmek istediğinizi düşündüğünüz yerde size geçici bir şey verecek olan tasarım uzmanınızla konuşabilirsiniz. orada ya da değil.

21. Tüy Tarzı Geçici Dövmeler:

Tüy Stili Geçici Dövmeler

Bu tüyler ürpertici bir sanattır ve geçici şeyleri denedikten ve kullandıktan sonra kalıcı sanatı spor yapabilirsiniz. Bu çıkartmaları el sanatları mağazalarından satın alın. Bu kızların sırtında çok çekici. Bu tür geçici dövme tasarımı, kolej kızları tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Piyasada bulunan çıkartmalar, tüy dövmesini kalp, kuş, yıldızlar, asma dalları gibi diğer şekillerle karıştırmanıza da yardımcı olabilir. Kızlar diskolarda, akşam tarihlerinde, partilerde vb..

22. Kız Elleri İçin Geçici Dövme Stencil:

Kız El İçin Geçici Dövme Stencil

El için modaya uygun bir ağaç istiyorsanız, önce bunun gibi bir şey deneyin ve ardından kalıcı iğneli şey için gidin. Doğa seven insanlar bu tür geçici dövme tasarımlarını yaygın olarak yapmaktadır. Ayrıca, bazı kızlar benzersiz bir görünüm vermek için kalıplanmış bazı küçük hayvan dövmeleri taşırlar. Bazılarının bileklerine okul günlerini hatırlatan tavşan, kedi, küçük çiçek vb. desenler çizilir..

23. Sıcaklık Etiketi Gül Dövmesi:

Bu bir su çıkartma çıkartması gülüdür. Kullanmak için mağazalardan bu tür büyük desenler satın alabilirsiniz. Bu tür dövme tasarımlarını seçmek için çeşitli seçenekler vardır. Sanatçınız, ilk etapta kalıcı olmayan bir şeyle, mürekkebinize daha uygun olacak rahat bir yerleşime bile rehberlik edebilir. Gül aşkın sembolüdür.

bir etiket gül

Böylece bu tasarım geçici dövme, sevenler tarafından yaygın olarak gerçekleştirilir. Kızlar sırtlarına, bellerine veya bellerine, erkekler ise bileklerine veya kollarına yapıştırırlar. Bazıları da göstermek istemediğinde gizlemek için boynunda kulaklarının arkasında taşımayı tercih eder. Gülün üzerinde ismi de yazıyorsa, bu sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olabilir..

24. Kuşlar Su Sıcaklığı Dövmeleri:

Kuşlar su çıkartması

Bu bir kuş su çıkartması modelidir ve bu tür modaya uygun şablonları kullanmak için mağazalardan satın alabilirsiniz. Bunları vücudunuza aktarmak için sadece biraz suya ihtiyaç duyacaktır. Genç kolej çocukları, erkekler için bu tür geçici dövmeleri yaygın olarak yapmaktadır. Yukarıdaki dövme, özgürlüğü gösteren uçan kuşlardır. Gizemli su dalgaları ona benzersiz bir görünüm verir. Ve harika yazı tipleriyle kullanıcının doğasını gösteren kelime, ona harika bir görünüm kazandırıyor.

25. Kızlar İçin Geçici Büyük Güller Dövmesi:

Kızlar İçin Geçici Büyük Gül Dövmesi

Vücuda gül almayı mı düşünüyorsun? Önceden böyle yıkanabilir bir şey deneyin, iğnelenmiş renk için gidin. Burada omuz, basit ve geçici dövmelerle çok güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Bu kızlar için başka bir güzel gül tasarımı. Bu tür kızlar geçici dövmeler genç kolejliler arasında popülerlik kazanıyor ve giydikleri elbisenin güzelliğini eklemek için en iyi sevgililer gününde giyiliyor. Sadece kızlar değil bazen erkekler de böyle çizilmiş dövmeler giyiyor..

26. Eller ve Bacaklar İçin Geçici Dövmeler:

Eller ve Bacaklar İçin Geçici Dövmeler

Ellerinizde ve bacaklarınızda yapacağınız bir şey arıyorsanız, aşiret veya cüretkar bir şey arıyorsanız, bu dövme tasarımı gibi yıkanabilir bir şey deneyin. Bu günlerde mağazalarda bunun gibi büyük genişletilmiş desenler elde edersiniz. Bu tür dövmeler en iyi geçici dövmelerden biri olarak kabul edilir. Bazı partilerde veya diskolarda dikkat çekmek isteyen kızlar için koyu siyah kalemlerden yapılan tasarımlar daha dikkat çekicidir. Bu tasarım ona bir bakış attığı için kabile temalı partilerde de giyilirler.

27. Kalem Gül Geçici Dövme Tasarımı:

Kalem Gül Geçici Dövme Tasarımı

Ellerde kurşun kalem gölgesinde bir gül yaptırmak mı istiyorsunuz? Bir deneme için yıkanabilir çıkartmalar alın ve ardından kalıcı olanları seçin. Kollarınızın tüm uzunluğu için yukarıdaki sevimli gül geçici dövmesi gibi bir şey de alabilirsiniz. Bu dövme, siyah mehndi ile yapılırsa geçici kına dövmelerinden biri olabilir. Bu tür dövmeler, erkekler tarafından partilerde veya moda için yaygın olarak yapılmaktadır. Güzelliğini eklemek için, erkekler de onunla kafatası tasarımları ekleyebilir..

28. Geçici Kız Dövmesi:

Geçici Kız Dövmesi

Bu renksiz, gölgelendirmesiz kalem kız tasarımıdır ve bunları gerçek mürekkep dükkanlarından kalıcı renkli veya kurşun kalem stilinde yaptırabilirsiniz. Ancak, bunları beğendiğinizi veya bunları spor yaparken rahat olduğunuzu görmek için önce bu su çıkartmalarını denemenizi öneririz..

29. El Geçici Gül Dövmeleri:

El Geçici Gül Dövmeleri

Güller ortak bir şeydir. Ancak iğneli bir şey denemeden önce, çıkartma gibi daha az acı veren bir şey deneyin ve birkaç renk çıkartma satın aldığınızda istediğiniz renkten bile emin olabilirsiniz. O zaman kalıcı şey için gidebilirsin.

30. Çocuklar İçin Bir Denizyıldızı Geçici Dövmesi:

Çocuklar İçin Bir Denizyıldızı Geçici Dövmesi

Bunun gibi bazı modaya uygun küçük tasarımlar da satın alabilirsiniz. Çocukların çoğu, vücut kısımlarındaki bu yıldız dövme tasarımlarını geçici olarak sevmeyi sever. Bu, balıkları izlemeyi seven veya deniz yaşamından ilham alan çocuklar için en iyi geçici dövme tasarımıdır. Bu dövmeye eklenen güzel renkler onu daha güzel kılıyor. Bu tür dövmeler, özellikle okullardaki temalı partilerde veya süslü elbise yarışmalarında çocuklar tarafından yapılır..

31. Parmaklar İçin Geçici Kına Dövmeleri:

Parmaklar İçin Geçici Kına Dövmeleri

Kına dövmeleri de vücudun herhangi bir yerine yapılabilen kalıcı olmayan bir tasarım türüdür ve bunlar oldukça birkaç günden birkaç haftaya kadar sürer ve seçtiğiniz tasarımlara göre yapılabilir. Doğal bir şeye sahip olmak istiyorsanız, bu normal ve küçük dövmeyi deneyin..

32. Boyun İçin Geçici Ok Dövmesi:

Boyun İçin Geçici Ok Dövme

Bu modaya uygun bir çıkartmadır ve yıkanamayan pigmentlere gitmeden önce benzer stilleri yıkanabilir renklerde deneyebilirsiniz. Bunlar spor için çok klas ve diğer durumlarda oldukça gelenekseldir ve geleneksel partiler ve etkinliklerde büyük bir ilgisi vardır..

33. Geçici Büyük Yaprak Dövmesi:

Geçici Büyük Yaprak Dövmesi

Bu dövme gibi büyük bir şey istiyorsanız, ellerde büyük bir şey isteyip istemediğinizi bilmek için önce el sanatları mağazasından su çıkartmasında bir şey denemeniz gerekecek..

34. Basit Geçici Çıkartmalar Dövmesi:

Basit Geçici Çıkartmalar Dövme

Çıkartma yapmak için renkli yarı yıkanabilir kalemler satın alabilir veya normal su çıkartma sayfalarınızda bulunan bu desenleri veya sembolleri satın alabilirsiniz..

35. Çiçek Mehendi Dövme Tasarımı:

Çiçek Mehendi Dövme Tasarımı

Geçici dövmelerin en yaygın biçimlerinden biri elbette mehendi ile yapılan dövmelerdir. Özellikle Hindistan ve Pakistan ve benzerleri gibi komşu ülkelerde dövme sanatının özellikle kadınlar için en yaygın şekli Mehandi ile yapılmaktadır. Bu resimde, Mehandi’den yapılmış bayanın ellerinde çok güzel bir tasarım görebileceksiniz..

36. Geçici İskelet Eller:

Geçici İskelet Eller

Günümüzde, geçici dövmeler gençler arasında, özellikle de dövme konusunda tutkulu olan ancak aynı tasarıma gerçekten sadık kalıp kalamayacaklarından emin olmayanlar arasında neredeyse bir öfke. Yani bu çok akıllı iskelet el bile geçici olmasına rağmen harika görünüyor. Asılı stil, ona daha da korkutucu bir görünüm verir. Alttan yapılışı, kollar sanki gerçekten alttan çıkıyormuş gibi görünüyor..

37. Erkekler İçin Akrep Geçici Dövmeleri:

Erkekler İçin Akrep Geçici Dövmeleri

Bu, en iyi geçici dövme tasarım fikirlerinden biridir çünkü kimse bunun gerçek olduğunu anlayamaz. Her şeyden önce, bir akrep son derece popüler bir dövme fikridir ve bunun üzerine renk tonu çok gerçek görünüyor. Boynunuzun arka kısmına veya belki bicepslerinize yaptırın ve insanlar bunun gerçek olduğunu düşünecektir..

38. Ayrıntılı Geçici Vücut Dövmeleri:

Ayrıntılı Geçici Vücut Dövmeleri

Erkekler için geçici dövmeler söz konusu olduğunda, göğsün büyük bir bölümünü kaplayan dövme fikrini hiçbir şey yenemez. Bunlar, erkeklerin gösteriş yapmaya çalıştıkları vücut bölümleridir ve bu tür ayrıntılı tasarımlarla onları daha iyi gösterebilirseniz ne olur? Bunlar özellikle çok yaygın olan ama yine de harika görünen kabile kalıplarıdır..

39. Geçici Ejderha Dövmeleri:

Geçici Ejderha Dövmeleri

Dövmeler hakkında konuştuğumuzda, günümüzde kadınlar ve kızlar hiç geride kalmıyor. Hayvanların ve ejderhalarınki gibi bu cesur tasarımlar, artık kızlar için yaygın geçici dövme seçenekleridir ve ayrıca bunu iyi bir şekilde gösterebilirler. Gerçekten de, iş onları kalıcı olarak mürekkeplendirmek olduğunda çoğu kız bu tasarımlardan emin değildir ve bu nedenle geçici olanlar her zaman daha iyidir..

40. Geçici Parmak Dövmeleri:

Geçici Parmak Dövmeleri

Her parmağında küçük, sevimli dövmeler olan kızları sık sık gördük ve bu garip ama güzel görünüyor. Bu aynı zamanda, belki de her bir parmağa göksel tasarımlar yazdırdıkları bir kabile kültürüdür. Bu amaçla kullanılabilecek geçici dövmelerde de durum aynıdır. Bu durumda bir dizi desen seçebilirsiniz..

41. Bacaklar İçin Hayvan Yüz Dövmesi:

Bacaklar İçin Hayvan Yüz Dövmesi

Erkekler için geçici dövmeler söz konusu olduğunda, hayvan yüzleri çok yaygındır ve aynı zamanda çok akıllı görünürler. Vücudunuza en çok hangi hayvanın uyacağını düşündüğünüze karar vermeden önce, o yıkanabilir çıkartmalardan birkaçını deneyebilir ve bugün günü değiştirip, mürekkeplenmek için uygun seçimi bulabilirsiniz..

42. Geçici Kelt Dövmeleri:

Geçici Kelt Dövmeleri

Kabile dövmeleri, ne olursanız olun, kız ya da erkek, günümüzde mutlak bir çılgınlık. Bunlar aynı zamanda çılgın tasarımlardır ve onları yalnızca çok iyi bir yerden kalıcı olarak mürekkeplendirmeniz gerekir; aksi takdirde her şey bozulabilir. O zamana kadar bunun gibi çıkartmaları alın ve ardından dövmeyi vücudunuza aktarın. Bunlar parlak ve renkli ve oldukça gerçek görünüyor.

43. Geçici Dream Catcher Dövmeleri:

Geçici Rüya Yakalayıcı Dövmeler

Basit ve sevimli olmayı seven ve tek kelimelik dövmelere hayran olan kızlar için bu sizin için. Beğendiğiniz herhangi bir kelimeyi alabilir ve bunu bir su etiketi olarak kullanabilirsiniz. Bu kızların geçici dövmeleri, daha çok bileklerde veya belirgin göründükleri yerlerde kullanılır. Onları çeşitli yazı tiplerinde alabilirsiniz ve gerçek oldukları kadar güzel görünürler..

44. Güneş Geçici Dövmeleri:

Güneş Geçici Dövmeleri

Akıllı erkekler duruma göre giyinmeyi, daha akıllılar ise kalıcı dövmelerle mümkün olmayan kendi tercihlerine göre dövme yaptırmayı tercih ederler. Bu güneş dövmesi, göğsün sadece bir tarafında yapıldığında son derece basit ama şık. Bunu bu kadar basit bir şekilde yapabiliyorken neden sıcak görünmeyi bekleyesiniz? O güzel gömleği giyin ve her şeyi iliklemeyin, yoksa belki güneşli bir kumsalda her şey daha da iyi görünür..

45. Yıldızlı Sırt Geçici Dövme:

Starry Back Geçici Dövme

Boynuna yaptırdığı Rihanna dövmesine hepimiz bayılmışızdır ve hep böyle bir şey dilemişizdir. Şimdi geçici dövme tasarımları yaptırmak o kadar da önemli değil ve çok daha iyi olabilecekken neden taklit edesiniz? Sadece yarı yıkanabilir çıkartmalarla çantanıza biraz daha büyük yıldızlar yaptırın ve sihri görün.

46. ​​Muhteşem Sırt Geçici Dövmeler:

Muhteşem Sırt Geçici Dövmeler

Sırtın tamamını mürekkeplendirmek kesinlikle cesaret ister, ancak tüm sırt için geçici bir dövme yaptırmak akıllılık gerektirir. Bunlar o kadar gerçektir ki istediğiniz zaman yaptırabilir ve değiştirebilirsiniz ve insanlar gerçek olup olmadıkları konusunda kafaları karışır ve sonra arkanıza yaslanıp eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz..

47. Geçici Mısır Dövmeleri:

Geçici Mısır Dövmeleri

Bu geçici dövmelerin ne kadar muhteşem görünebileceği düşünülemez. Bu resimde özellikle bir Mısır firavununun yüzü olan dövme var ve bunun gerçek olup olmadığını hiç anlayamayacağınız garanti. Zengin, zarif bir şekilde yapılmış ve muhteşem görünüyor. Bunu daha fazla zaman kaybetmeden deneyin.

48. Boyun Bandı Geçici Dövme:

Boyun Bandı Geçici Dövme

Dışarıdaki moda tutkunları bu dövme tasarımına bayılırdı. Daha da iyi yanı, kesinlikle geçici ama çok şık olmasıdır. Bu, gömme elbiselerle ya da belki grunge bir görünümle takabileceğiniz bir boyun bandı gibidir. Bunun da arkasında bir kelebek var ve her şey çok gerçek görünüyor.

49. Tipik Kabile Grupları:

Tipik Kabile Grupları

Bu dövme, bu kabile desenli bantları bileklerine yazdırabilecekleri ve daha da şık görünebilecekleri güzel kızlar için en uygunudur. Erkekler için üzülecek bir şey yok çünkü bunları kaslarınıza yaptırabilir ve yapmayı sevdiğiniz gibi bir tarzla hava atabilirsiniz..

genel bakış:

Geçici dövmeler günümüzde stil ifadeleri gibidir. Geçici dövme tasarımlarının en önemli avantajı kalıcı olanlardan farklı olarak ruh halinize ve tercihinize göre giydirebilmenizdir. Bu yüzden bir an önce bitir!